Burzliwa miłość

Okładka książki Burzliwa miłość Nora Roberts
Okładka książki Burzliwa miłość
Nora Roberts Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Kolekcja literatura obyczajowa, romans
Harlequin Kolekcja
Boundary Lines
Harlequin
2006-01-01
2006-01-01
Julita Mirska
spadek ranczo miłość uczucia harlequin

Dzięki "Burzliwej miłości" przypomniałam sobie czemu tak lubię romanse Nory Roberts. Jak zwykle się nie zawiodłam, piękna historia, w sam raz na wieczór. Polecam.

"Burzliwą miłość" wręcz pochłonęłam jednym tchem. Czytało się tę książkę lekko i z przyjemnością. Imponował mi silny charakter bohaterki i uczucie Aarona, którego nie ukrywał. Watek kryminalny w tym romansie podkręcił akcje i spowodował, że książka była ciekawa i trzymała w napięciu praktycznie do końca.Przejęłam się, gdy zaginął cielaczek i martwiłam się jego losem. Jak zwykle jestem zachwycona kolejną książką Nory Robert, którą przeczytałam.

Typowy i przewidywalny romans z małym wątkiem kryminalny. W sam raz na jeden - dwa wieczory.

Fajna, wciągająca historia na jeden wieczór.

Fajna, wciągająca historia na jeden wieczór.

Stara historia rodem z Romea i Julii, oczywiście z obowiązkowym happy endem. Przewidywalna, ale wciągająca i zabawna. Bardziej przypasuje tym na początku czytelniczej drogi, ja przeczytałam sporo tego rodzaju książek w gimnazjum. Z drugiej strony wszystkie starsze panie z mojej biblioteki zaczytują się w powieściach Pani Roberts. Polecam fanom lekkich i nie skomplikowanych romansów, które czyta się na raz.

• Nora Roberts
  • Romans
  • Harlequin

Dodaj cytat z książki Burzliwa miłość