Podróż do nieba

Tłumaczenie: Małgorzata Tougri
Cykl: Chicago Stars (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
Heaven, Texas
romans, dla kobiet,
Wanda

Bobby Tom Denton, była gwiazda futbolu amerykańskiego, idol publiczności i ulubieniec kobiet, ma zagrać główną rolę w filmie. Kiedy nie zjawia się w terminie w małym miasteczku w Teksasie, producent posyła po niego swoją asystentkę. Nieoczekiwanie - zarówno dla egoistycznego, upartego, zepsutego powodzeniem gwiazdora, jak i dla niepozornej, nieśmiałej dziewczyny - wspólna podróż z Chicago do...

Kiedy nie zjawia się w terminie w małym miasteczku w Teksasie, producent posyła po niego swoją asystentkę. Nieoczekiwanie - zarówno dla egoistycznego, upartego, zepsutego powodzeniem gwiazdora, jak i dla niepozornej, nieśmiałej dziewczyny - wspólna podróż z Chicago do Teksasu staje się początkiem niezwykłej przygody i... spełnienia najskrytszych marzeń.

magpie101 | 2016-09-25
Na półkach: Sportowcy, Przeczytane
Przeczytana: 25 września 2016

Ksiazka lekka, zabawna i przyjemna :), tak dobrze mi sie ja czytalo, ze nie moge ocenic inaczej i dac 9 gwiazdek. Historia od poczatku mnie niesamowicie wciagnela i mimo, ze wiedzialam jaki bedzie koniec to i tak bylam ciekawa co bedzie dalej.
Bobby Tom Denton byly zawodnik gustuje w blondynkach, ktore swoim wygladem przyciagaja meskie spojrzenie jednak pewnego dnia trafia na niesmiala, szara myszke Gracie, ktora zdobywa jego serce nie wygladem tylko uporem i inteligencja, jednak on broni sie przed zwiazkiem z nia, bo przeciez taki facet jak on nie moze sie zwiazac z tak nieatrakcyjna kobieta jak ona, bo ludzie oczekuja od niego czegos innego.
W trakcie ksiazki mozemy przeczytac tez watek drugiej pary, matki Dentona, ktora kilka lat wczesniej owdowiala i ten watek tez bardzo mi sie podobal. Polecam :)

mania_kch | 2016-06-11
Na półkach: 2016, Przeczytane

Bobby Tom Denton po fatalnej kontuzji zmuszony jest do rezygnacji z gry w futbol. Jednak jego sława otwiera mu wiele innych życiowych szans, jedną z nich jest aktorstwo. Niestety była gwiazda futbolu jest nieco krnąbrna i szalenie niezdyscyplinowana przez co opóźniają się zdjęcia do filmu w którym Bobby gra główną rolę.
Gracie wyrywa się z małego miasteczka, rzuca pracę w domu opieki i próbuje swoich sił branży filmowej, dostaje posadę asystentki producenta, a jej pierwszym zadaniem jest sprowadzenie na plan filmowy pana Dentona. Ona nieśmiała jednak bardzo sprytna, on lekceważący i niedoceniający przeciwniczki, a ich wspólna podróż obfituje w wiele niespodzianek i odmieni ich życia na zawsze.
Oczywiście jest bardzo przewidywalnie, wiadomo z góry jak to wszystko się skończy jednak nie ujmuje to uroku tej historii. Lekkie pióro, mnóstwo humoru, motyw przewodni bardzo ciekawy składają się na naprawdę fajną miłosną historię.

Fleur | 2016-07-09
Na półkach: E-book, Przeczytane
Przeczytana: 07 lipca 2016

Czy cicha, zwyczajna i zupełnie niepozorna dziewczyna może skraść serce jednego z najlepszych i najbardziej przebojowych gwiazdorów futbolu?
Pewnie, jeśli jest twarda, zawzięta i uparcie trzyma się swoich zasad (a przy tym jest bohaterką książki p. Phillips).
Kolejny romans idealny - wciągający, przezabawny, a przy tym całkiem niegłupi...
Głównie jednak za ten jedyny i niepowtarzalny urok ode mnie wielki plus. Czyta się to znakomicie, jak z resztą każdą powieść autorki.

Alicja | 2014-07-07
Na półkach: Przeczytane, Rok 2014
Przeczytana: 06 lipca 2014

Zabawna, lekka książka. Dialogi są jak zawsze rewelacyjne, pełne ognia i humoru.
Historia prosta, jednak została napisana w taki sposób, że chce się ją doczytać do końca, bez przerywania lektury. Postać Gracie- jej przekonania i postawa życiowa, sposób ukazania jej przez autorkę sprawia że książkę trudno zaliczyć do infantylnych harlequinów.
Pani Phillips ma niewątpliwie talent, bo pisząc swoje książki, które są zaliczane do literatury romantycznej, czyni to w taki sposób, że postacie reprezentują coś sobą, nie są kolejnymi papierowymi ludźmi wzdychającymi do siebie przy świetle księżyca :) Spędziłam z książką przyjemne upalne popołudnie i było warto :)

kasik | 2015-08-09
Na półkach: Przeczytane, Romans
Przeczytana: 09 sierpnia 2015

Kolejna książka z serii Chicago Stars za mną. Świetnie napisana, bardzo wzruszająca i uroczo zabawna, bawiła mnie przez dwa wieczory. Polecam z czystym sumieniem, i sięgam po kolejny tom.

Katarzyna | 2013-04-29
Przeczytana: 28 kwietnia 2013

Uwielbiam książki Pani Phillips! Z każdą jej kolejną książką znikam na cały dzień i nie oderwę się póki nie skończę. A co najdziwniejsze? Wiem, że będzie happy end ale historia jest tak wciągająca i wzruszająca, że po prostu nie sposób nie polubić tej autorki. Pisze wspaniale i uwielbiam jej książki. Już na zawsze!!! :)

Magdalena K | 2013-08-31
Przeczytana: kwiecień 2013

Tak jak się spodziewałam, drugi tom historii miłosnej z serii Chicago Stars, to już nie te same emocje. Możliwe, że w moim przypadku na harlequin mogę sobie pozwolić tylko raz na jakiś czas, w celu rozluźnienia ponieważ nie wzbudził on we mnie takich emocji, jak poprzednio.

Bobby Tom Denton to były zawodnik futbolowej drużyny Chinacho Stars, który zobowiązuje się do tego, iż wystąpi w filmie reklamującym jego rodzinne strony. Problem polega na tym, że słowo zobowiązuje jest tutaj mocno przesadzone ponieważ, jak dotąd od ponad tygodnia powinien być na planie filmowym, a jakoś mu się ku temu nie spieszy. Każdy jeden dzień zwłoki kosztuje wytwórnie ponad tysiąc dolarów, w związku z czym delegują jedną z nowo zatrudnionych asystentek, aby za wszelką cenę doprowadziła kapryśnego gwiazdora na plan. Gracie Snow zrobi naprawdę wiele, aby wywiązać się z powierzonego jej zadania.

Nie ulega wątpliwości, że wielu momentach książki „Podróż do nieba” uśmiałam się po wsze czasy  Główna...

asiulka_873 | 2014-05-14
Na półkach: 2014 :), Przeczytane

Książka świetna, zreszta jak wszystkie ksiązki tej autorki. Szybko się czyta, wciągająca, z humorem, romantyczna...POlecam

Weronikaa | 2012-09-30
Przeczytana: 2012 rok

Druga przeczytana przeze mnie ze wszystkich książek autorki, uśmiałam się popłakałam i byłam mile zaskoczona :)

Paula | 2014-11-28
Przeczytana: 28 listopada 2014

Wspaniała książka, pełna humoru. Czyta się jednym tchem, polecam na długie jesienne wieczory.