Facet idealny. Jak znaleźć, zdobyć i utrzymać przy sobie mężczyznę

Wydawnictwo: Burda Książki
Get the Guy
poradniki
alexis193

Na tę książkę czekała każda samotna kobieta! Matthew Hussey, jeden z najbardziej znanych ekspertów w dziedzinie związków uczuciowych, dzieli się wiedzą, którą powinnaś poznać, jeśli pragniesz prawdziwej, nieprzemijającej miłości. Matthew wyjawia sekrety udanych randek i uczy, jak poznawać mężczyzn i jak stworzyć wspaniały, trwały związek. Obala mity na temat tego, czego pragną mężczyźni, a...

Na tę książkę czekała każda samotna kobieta!

Matthew Hussey, jeden z najbardziej znanych ekspertów w dziedzinie związków
nieprzemijającej miłości.

Matthew wyjawia sekrety udanych randek i uczy, jak poznawać mężczyzn i jak stworzyć wspaniały, trwały związek. Obala mity na temat tego, czego pragną mężczyźni, a czego wręcz się boją, i tłumaczy, w jaki sposób kobiety mogą przejąć kontrolę nad sytuacją. Daje narzędzia niezbędne, by wyjść do świata i stworzyć fascynujące życie uczuciowe.

Odpowiada na trzy pytania najbardziej nurtujące wszystkie kobiety:
- Gdzie są ci wszyscy porządni mężczyźni?
- Dlaczego on nie dzwoni, mimo że wydawał się naprawdę zaangażowany?
- Co zrobić, żeby mężczyzna chciał związać się ze mną na stałe?

Wprowadź w życie konkretne strategie poznawania wolnych mężczyzn. Dowiedz się, dlaczego facet, który ci się spodobał, nagle przestał się tobą interesować. Odkryj, z jakiego powodu boi się stałego związku i co trzeba zrobić, aby zmienić jego nastawienie. Naucz się, jak stworzyć niepodlegające negocjacjom standardy zachowania swojego i mężczyzny, by stać się kobietą o magnetycznej osobowości, która żyje pełnią życia w trwałym związku z ukochanym.

Metody Matthew są skuteczne. Kobiety, które wcześniej nie śmiały podejść do mężczyzn, teraz nie mogą się od nich opędzić. Faceci ciągle do nich wydzwaniają.
The Daily Mail

To działa, koniec kropka. Żadnego słodzenia, żadnych sztuczek, żadnych komunałów. Porady Matthew są praktyczne, czasami dość śmiałe, ale – co najważniejsze – przynoszą efekty. Po przeczytaniu tej książki na pewno znajdziesz sobie faceta, i już!
Louise Roe, dziennikarka, gospodyni programów telewizyjnych
Jeśli kupisz tę książkę, zyskasz ogromną przewagę nad mężczyznami. To niesprawiedliwe!
Bill Rancic, przedsiębiorca, kochający mąż

Niezależnie od tego, czy już jesteś w związku uczuciowym, czy też do tej pory brakowało ci szczęścia w miłości, ta książka odsłoni przed tobą tajniki męskiego umysłu i da ci poczucie kontroli. Uważam, że to sprawiedliwe, i nie obchodzi mnie, co mówi mój mąż.
Giuliana Rancic, gospodyni programów telewizyjnych, kochająca żona.

źródło opisu: http://www.burdaksiazki.pl/newsy,620,premiera-face...(?)

źródło okładki: http://www.burdaksiazki.pl/newsy,620,premiera-face...»

MerLinka | 2014-12-30
Na półkach: Przeczytane, 2014

Przeczytałam kiedyś w gazecie fragment właśnie z tej książki i odruchowo "muszę ją przeczytać". Trafiła w moje ręce, ale czy w serce? Jest lepsza, bardziej treściwa od tych o podobnej tematyce, ale nie powaliła mnie na kolana. Raczej żadna książka nie jest w stanie "pomóc" w tej tematyce :)

Melocotón | 2014-05-02
Przeczytana: 02 maja 2014

Całkiem sensowna książka, napisana prostackim językiem przez mizogina.

Jeśli zamknie się oczy na szownistyczne opinie autora, można znaleźć kilka uniwersalnych prawd o życiu i o sobie, o których często się zapomina. Lajtomotiwem jest przekonanie, że trzeba mocno dbać o siebie, być ambitnym w każdej sytuacji, nie obniżać poziomu w żadnym aspekcie życia i pogodzić się ze swoją przeszłością, a wtedy osiągniemy wszystko. Nie tylko znajdziemy faceta, ale przede wszystkim nauczymy się lubić siebie.

Z czym się zgadzam.

Książkę polecam wszystkim, nie tylko kobietom (a może przede wszystkim nie im).

Kaś | 2018-02-23

Jeżeli zaczynam czytać książkę, ale nie mogę się zmusić do dokończenia to jest po prostu źle...

Gosia | 2016-09-19
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 19 września 2016

Świetny poradnik. Przeczytałam go w niecałe 2 dni. Pokazuję nie tylko jak należy zachowywać się na randce,ale i jak ulepszać swoje życie. Kilka rad wprowadzę, niestety moim zdaniem niektóre z nich nie są uniwersalne na polskie realia. Polecam dziewczynom samotnym jak i w związkach ;)
Cytując autora
" Uwierz w swoją wartość, a zaczną ci się przydarzać same dobre rzeczy."

Karolina Charchowska | 2014-06-09

WOW! Przeanalizowałam każde słowo! Czytając czułam się jak na wykładzie moich marzeń, z którego wychodzę i wszystko pamiętam! :) Książka uczy przede wszystkim uwierzyć w siebie.

Ania Kęska | 2014-04-16
Przeczytana: 16 kwietnia 2014

ta książka bardzo pozytwnie mnie zaskoczyła a jeśli kogoś ciekawi dlaczego - odsyłam tu http://www.aniamaluje.com/2014/04/jak-zdobyc-o-utrzymac-idealnego.html

Juliab3 | 2014-08-13

Miłość jest znana z tego, że jest nieprzewidywalna, ponieważ lubi pojawiać się w najmniej spodziewanych momentach. Jest niezaprzeczalnie pięknym uczuciem, ale aż za często okazuje się być obrzydliwie okrutna i bezlitosna. Wprowadza do życia szczęście i radość, a w momencie, gdy odchodzi, pozostawia po sobie śmiercionośny dół rozpaczy, który potem tak trudno zasypać. Mimo tego próbujemy dalej, ryzykujemy, stawiając na szali nasze uczucia i serce - szukamy osoby, która okaże się być tą jedyną, właściwą, a przede wszystkim - nam pisaną. Różnice między płciami nie ułatwiają znalezienia odpowiedniego partnera czy też partnerki, dlatego nic w tym dziwnego, że poradniki poświęcone tematyce związków i spraw sercowych cieszą się tak dużą popularnością.

Matthew Hussey jest popularnym i szanowanym ekspertem w temacie związków i relacji damsko-męskich. Początkowo prowadził seminaria i kursy skierowane jedynie dla mężczyzn, jednak - pomimo obawy związanej ze zdradą swojej płci - postanowił...

rubinowa | 2017-08-23
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 17 sierpnia 2017

Nigdy nie sięgnęłabym po tę książkę, gdyby nie opinia zaufanej osoby. Tytuł wręcz odpycha, ale nie ma tutaj jakichś czarodziejskich sztuczek ani tajemnych zaklęć. Żaden poradnik nie zmieni też życia, bo wszystko zależy od nas. A książka jest raczej o samorozwoju, dbałości o relacje tak w ogóle i po prostu uczy zdrowego podejścia do życia. Jak na książki tego typu - Fajna, ale oczywiście warto spojrzeć na nią z przymrużeniem oka ;) Kilka ciekawych rad!

aniap99 | 2018-05-26
Przeczytana: 26 maja 2018

Dość przyjemna, całkiem ciekawa, jednak nie powala, a czy rady są skuteczne? Okaże się.

chickencoop | 2014-05-27
Przeczytana: 27 maja 2014

BO$KIE.
Przeczytalam.
Zastosuje.
Polecam wszystkim Paniom - od dzis wyrywanie facetow, to nie samobojstwo, tylko zabawa!

(WOW, to zabrzmialo jak reklama.)