Eliksir Paracelsusa

Tłumaczenie: Jerzy Rosa
6 (10 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Nie zdziwię się, jeśli imię Aleksandra okaże się kolejnym pseudonimem, pod którym ukrywa się mistrz tego gatunku Steven King lub Dean Koontz. Jeśli nie mam racji, wówczas trzeba nam powitać nową gwiazdę mistycznego trillera...

Bookman | 2016-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2016

Znakomita powieść mająca w sobie wiele elementów okultyzmu ( o czym również świadczą ilustracje i ryciny, które czytelnik znajduje podczas przewracania kolejnych stron).
Alex będący bohaterem tej powieści wraz z dwójką przyjaciół - Erikiem, oraz Paracelsusem stawia czoło przygodzie w której nie brakuje magii, wiedźm, wampirów czy wszelkiej maści demonów.
Dzięki tej powieści czytelnik może się bardziej zaznajomić z okultyzmem (w jaki bynajmniej w tamtych czasach wierzono). Powieść polecam wszystkim okultystom i ezoterykom, jak i osobom zainteresowanym tymi dziedzinami.

Ludi | 2013-07-21
Przeczytana: 20 czerwca 2013