Tajemna moc talizmanów : talizmany chrześcijan i żydów

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
amulety, talizmany
popularnonaukowa
hunter

Talizmany Żydów i Chrześcijan to najbardziej tajemnicze symbole magiczne, które przez wiele tysięcy lat sprawowały nad ludźmi opiekę i chroniły przed nieszczęściami. W odróżnieniu od amuletów, które posiadają tylko właściwości ochronne, talizmany powstały po to, by wpływać na Astralny Świat i wykorzystując swoje Magiczne Siły, wzywać na pomoc jego mieszkańców. Zawarte w książce szczegółowe...

Zawarte w książce szczegółowe opisy talizmanów, amuletów i pentakli, sposoby ich sporządzania, oczyszczania i napełniania, pozwolą skutecznie wykorzystywać je przy leczeniu chorób, osiąganiu zamierzonego celu, odbijaniu złych klątw i życzeń, zdobywaniu bogactwa i szczęścia oraz innych potrzeb.
Do książki dołączony jest niezwykły Symbol Żydów i Chrześcijan, chroniący przed wszelkimi niebezpieczeństwami i zapewniający dobrobyt.

źródło opisu: http://talizman.pl

źródło okładki: http://talizman.pl