Łowcy

Cykl: Prezydencki agent (tom 3)
Wydawnictwo: Rebis
The Hunters

Na oczach Charleya Castilla i jego podwładnych zlikwidowany zostaje w Urugwaju Jean-Paul Lorimer, zamieszany w skandal wokół programu aRopa za żywnośća dyplomata ONz. Lorimer ukradł miliony dolarów, ale był zaledwie jednym z trybików przestępczej machiny. Jego wysoko postawieni mocodawcy, wciąż są na wolności i zrobią wszystko, żeby to się nie zmie

Cyfranek | 2012-04-13
Przeczytana: 13 kwietnia 2012

Z tomu na tom autor się rozkręca. W "Łowcach" są dwie recepty na zwiększenie objętości książki. Z jednej strony jest streszczenie poprzednich tomów, a z drugiej - tłumaczenie całej dotychczasowej fabuły kolejnym wtajemniczanym osobom. Dzięki tym zabiegom Griffina można spokojnie kartkować tekst i lektura szybko posuwa się do przodu, choć akcja - niekoniecznie.
Niektórzy główni bohaterowie serii w tym tomie nabierają jednak więcej ludzkich cech i pomału można ich zacząć lubić. To wróży pozytywnie kolejnemu tomowi - "Strzelcy".

kasiab | 2016-09-08
colld | 2016-04-29