Holy Frigging Matrimony: A Tangled Series Short Story

Okładka książki Holy Frigging Matrimony: A Tangled Series Short Story Emma Chase
Okładka książki Holy Frigging Matrimony: A Tangled Series Short Story
Emma Chase Wydawnictwo: Smashwords Edition Cykl: Tangled (tom 1.5) literatura obyczajowa, romans
40 str. 40 min.
Tangled (tom 1.5)
Holy Frigging Matrimony: A Tangled Series Short Story
Smashwords Edition
2013-12-02
2013-12-02
40 min.

Krótka historia o tym, co Drew zrobił przed i na ślubie Matthew i Dolores, a Kate była tego powodem.

20 stron pokazujących w skrócie kilka zabawnych scenek i tekstów w wykonaniu Drew i innych. Większym fanom tego bohatera i Kate na pewno się spodoba taki dodatek. Dla mnie był ok, ale bez szału.

2053

To był super krótki „dodatek” dla fanów serii „Zaplątani”. Jeśli chodzi o historie, było to bardziej prequelem kolejnej książki Zakręceni. Chociaż moim zdaniem powinno się ją czytać po Zniewoleni, historii Matthew i Delores. To było krótkie, ale zabawne spojrzenie na życie jednej z naszych ulubionych par Kate i Drew. Kłótnia między Billym, a Drew była bardzo zabawna. I ta szokująca scena między mamą Kate, a tatą Stevena.

polecam!

polecam!

Na półkach: , , , , , ,

Króciutka nowelka, która rozgrywa się tuż przed imprezą weselną Matthew i Dolores zorganizowaną dla rodziny i przyjaciół oraz w trakcie trwania przyjęcia.

Drew był na głodzie - nie widział Kate od... 24 h. Czemu? Dolores zarządziła zakaz spotkania się przed imprezą. Myślicie, że to powstrzymało Drew, aby dostać się do jego Kate? Hahaha - nie!

Nic tu się wielkiego nie działo, chyba popełniłam błąd przy kolejności czytania... powinnam to przeczytać... hmm po tomie trzecim. A tak to jakoś blado wypadła ta historyjka. Jednak nadal było to przyjemne. Drew nigdy za wiele. Zwolenniczki serii powinny po nią sięgnąć.

Nic tu się wielkiego nie...

Wyjątkowo długo czytałam tę książkę. Ale w żadnym razie nie było to spowodowane przez fabułę. Nie jest to arcydzieło, nie odmieniło mojego życia i pewnie nie zostanie w mojej pamięci na długie lata, ale była to przyjemna kontynuacja losów bohaterów i ciepłe z nimi pożeganie.

Jak tylko zobaczyłam tą nowelkę, to od razu rzuciłam wszystkie moje plany i ją pochwyciłam. ,,Holy Frigging Matrimony. A Tangled Series Short Story" autorstwa Emmy Chase, to króciutka nowelka, która jest dodatkiem do serii Tangled. W tej historii, Emma opowiada o nowojorskim weselu Dolores i Matthew. Mimo, że nowelka jest bardzo krótka, to muszę powiedzieć, iż jest niezmiernie zabawna. Po prostu płakałam ze śmiechu. Nie będę dużo gadać o tej pozycji, tylko polecę ją wszystkim fankom serii ,,Tangled". Dzięki tej lekturze, mogę wam zapewnić będziecie mieć wspaniałe pół godzinki niekontrolowanego śmiechu. Ulubione.

Drew jak zwykle niezawodny w swoich cynicznych i przezabawnych uwagach :) Krótka nowelka a taaaaak rozkłada na łopatki :)

Uśmiałam się jak norka. Nie polecam pić kawy przy czytaniu.

Uśmiałam się jak norka. Nie polecam pić kawy przy czytaniu.

Dwadzieścia kilka stron, a ubaw niesamowity. Drew nie zawodzi. Nigdy :)

Dwadzieścia kilka stron, a ubaw niesamowity. Drew nie zawodzi. Nigdy :)

• Po angielsku
  • Romans