Holy Frigging Matrimony: A Tangled Series Short Story

Emma Chase Wydawnictwo: Smashwords Edition Cykl: Tangled (tom 1.5) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Smashwords Edition
Tangled (tom 1.5)
literatura obyczajowa, romans
angielski

polecam!

Na półkach: , , , , , ,

Króciutka nowelka, która rozgrywa się tuż przed imprezą weselną Matthew i Dolores zorganizowaną dla rodziny i przyjaciół oraz w trakcie trwania przyjęcia.

Drew był na głodzie - nie widział Kate od... 24 h. Czemu? Dolores zarządziła zakaz spotkania się przed imprezą. Myślicie, że to powstrzymało Drew, aby dostać się do jego Kate? Hahaha - nie!

Nic tu się wielkiego nie...

Wyjątkowo długo czytałam tę książkę. Ale w żadnym razie nie było to spowodowane przez fabułę. Nie jest to arcydzieło, nie odmieniło mojego życia i pewnie nie zostanie w mojej pamięci na długie lata, ale była to przyjemna kontynuacja losów bohaterów i ciepłe z nimi pożeganie.

Dwadzieścia kilka stron, a ubaw niesamowity. Drew nie zawodzi. Nigdy :)

Jak tylko zobaczyłam tą nowelkę, to od razu rzuciłam wszystkie moje plany i ją pochwyciłam. ,,Holy Frigging Matrimony. A Tangled Series Short Story" autorstwa Emmy Chase, to króciutka nowelka, która jest dodatkiem do serii Tangled. W tej historii, Emma opowiada o nowojorskim weselu Dolores i Matthew. Mimo, że nowelka jest bardzo krótka, to muszę powiedzieć, iż jest...

Drew jak zwykle niezawodny w swoich cynicznych i przezabawnych uwagach :) Krótka nowelka a taaaaak rozkłada na łopatki :)

Uśmiałam się jak norka. Nie polecam pić kawy przy czytaniu.

Dyskusje

• Po angielsku