AC/DC. Diabelski młyn

AC/DC: Hell Ain't a Bad Place to Be
AC/DC ACDC AC-DC
muzyka
pshemko79

AC/DC i ich nigdy wcześniej nieopowiedziana historia. Od bijatyk i przedzierania się przez cieszącą się złą sławą niezwykle brutalną scenę muzyczną pubów i klubów Australii na początku lat 70. do ich ataku na opanowaną przez punk scenę brytyjską, a potem amerykańską na przełomie lat 70. i 80., kiedy to wykruszyło się wielu członków zespołu, managerów, producentów i dyrektorów firm płytowych, którzy pomogli im w tym zadaniu – oto jest waląca między oczy, wchodząca za zamknięte drzwi dogłębna biografia, na jaką czekali od dawna fani AC/DC.

źródło opisu: www.inrock.pl

źródło okładki: www.inrock.pl

Przemo94 | 2018-03-05
Przeczytana: 05 marca 2018

Bardzo dużo w niej historii Bona Scotta i nie jest to minus. Minusem (oczywiście dla mnie) jest historia menagerów, producentów. Kupiłem książkę z nadzieją, że dowiem się dużo o historii muzyków zaś jest wiecej o wcześniej wymienionych osobach. Ale w końcu to też historia AC/DC :) Polecam fanom :) Ave \m/

Madjer7 | 2016-05-10

Świetna sprawa dla fanów zespołu. Dobrze się czyta. Jest wiele informacji na temat formowania się zespołu, walki i ciężkiej pracy o sukces, ale też i opisów emocji jakie targały każdego z muzyków kapeli. Polecam

Kacper | 2015-07-29

nieciągnący się ciąg dat i nazwisk. Przyznaję, że czasem nawet przerzucałem po kilka kartek. Na pewno bym nikomu nie polecił.

Torguan | 2015-05-11
Przeczytana: luty 2015

Książka o pionierach hard rocka a także moich idolach. Mick Wall odwalił spory kawał roboty bez pomocy samych członków zespołu a samych byłych a także ludzi związanymi z ACϟDC. Książka dokładnie opisuje losy zespołu w szczególności niestety na etapie gdy za mikrofonem byl Bon Scott część książki z nim była długa a po dołączeniu Briana Johnsona książka już szybko zmierza do końca im nowsze wydarzenia tym mniej o nich wiadomo. Jedynie co mi się nie podoba w niej to że nie ma zdjęć wielu zdjęć z koncertów i każdy roździał powinien mieć zdjęcia z tamtego okresu.Jeśli jesteś fanem to polecam ACϟDC

Arul | 2015-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2015

Największą zaletą tej biografii jest odejście od biografii typu: "oto przed Wami książka, która wyjaśni Wam-fanom dlaczego zespół w niej prezentowany jest najlepszy na świecie.". Czasami jednak autor zdaje się przesadzać z krytyką braci Young, ale lepsze takie podejście do biografii niż to hagiograficzne. Z drugiej strony piętą achillesową tej pozycji jest bardzo skąpe ujęcie trwającego już 35 lat związku Briana Johnsona z AC/DC.

agniesznik | 2014-03-23

szkoda, że tak mało miejsca autor poświęcił Brianowi. Powinna powstać druga część ;)