Grota kochanków

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans - Phantom Press". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
Marek Radziszewski
Lover's lair
wydawnictwo
Phantom Press
sierota, opieka, wybór, grota, uczucia
romans
typ
papier
dona
7 (1 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Wychowaniem Adrianny Anders, po śmierci rodziców zajął się bogaty wuj z Anglii. Życie w otoczeniu dorosłych całkowicie pozbawiło ją samodzielności i zaradności życiowej. Pewnego lata, wraz z wujem, dziewczyna wyjeżdża do Ankary. W czasie, gdy wuj prowadzi badania naukowe nad językami starożytnymi, dziewczyna, chcąc uwolnić się spod jego wpływu, podejmuje pracę w bazie wojskowej USA - jako bibliotekarka. O jej względy zabiega dwóch mężczyzn. W tajemniczej grocie na Czarnej Plaży Adrianna dokona wyboru...

źródło opisu: Phantom Press International, 1992

źródło okładki: http://literacki24.pl

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników

Kalendarium literackie
  • Brent Weeks
    38. rocznica
    urodzin
    Maski się zmieniają, ale twarze pod maskami pozostają te same.
  • Bret Easton Ellis
    51. rocznica
    urodzin
    Czuję się jak kupa gówna, ale wyglądam wspaniale.
  • Kōbō Abe
    91. rocznica
    urodzin
    Przegrana zaczyna się w momencie, gdy pomyślałeś, że przegrywasz.
  • Robert Harris
    58. rocznica
    urodzin
    Wszystkie dobre książki są różne, natomiast wszystkie złe są dokładnie takie same.
  • Ai Yazawa

85. rocznica
  • Adolf Dygasiński
    176. rocznica
    urodzin
    Tego zimnego okrucieństwa nie dała przyroda żadnemu stworzeniu. Każde zwierzę popełniając morderstwo popada w szał wściekłości. Wyrafinowanym zimnym mordercą potrafi być tylko człowiek.
  • Elizabeth Moon
    37. rocznica
  • Arkady Fiedler
    30. rocznica
    śmierci
    Bo serce, polskie serce to dziwna rzecz : może włóczyć się po całym świecie, może upadać na rozdrożach, uzbrajać się w pancerz zapomnienia, może upajać się blaskiem obcego nieba - aż oto znienacka i chytrze zgotuje sobie samemu podstęp i wpadnie we własną sieć .
  • Agnieszka Osiecka
    18. rocznica
    śmierci
    Często kocha się "z przerwami". To znaczy czasem jest tak, że aż brzuch boli i oczy pieką, a czasem jest tak, "że można wytrzymać" i w ogóle myśli się mocno o czym innym.
  • Arystoteles
    2336. rocznica
    śmierci
    Miłość to jedna dusza w dwóch ciałach.
  • Georges Perec
    33. rocznica
    śmierci
    Wraz z upływem godzin, dni, tygodni, pór roku wyzbywasz się wszystkiego, od wszystkiego się odrywasz. Czasami, nawet w niejakim upojeniu, uprzytamniasz sobie, że jesteś wolny, że nic Ci nie ciąży, nic ci się nie podoba ani nic cię nie drażni. W tym życiu, które się nie zużywa i pozbawione jest innyc... pokaż więcej
  • Wojciech Witkowski
    2. rocznica
  • Paul Féval
    128. rocznica
    śmierci
    Ludzie zbyt domyślni giną przedwczesną śmiercią.
  • Tadeusz Kwiatkowski
    8. rocznica