Okładka książki Grota kochanków

Grota kochanków

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans - Phantom Press". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
Marek Radziszewski
Lover's lair
wydawnictwo
Phantom Press International
sierota, opieka, wybór, grota, uczucia
romans
typ
papier
dona
0 (0 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Wychowaniem Adrianny Anders, po śmierci rodziców zajął się bogaty wuj z Anglii. Życie w otoczeniu dorosłych całkowicie pozbawiło ją samodzielności i zaradności życiowej. Pewnego lata, wraz z wujem, dziewczyna wyjeżdża do Ankary. W czasie, gdy wuj prowadzi badania naukowe nad językami starożytnymi, dziewczyna, chcąc uwolnić się spod jego wpływu, podejmuje pracę w bazie wojskowej USA - jako bibliotekarka. O jej względy zabiega dwóch mężczyzn. W tajemniczej grocie na Czarnej Plaży Adrianna dokona wyboru...

źródło opisu: Phantom Press International, 1992

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica