Magiczny wieczór

Okładka książki Magiczny wieczór Joan Elliott Pickart
Okładka książki Magiczny wieczór
Joan Elliott Pickart Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Rodzinne sekrety (tom 3) Seria: Harlequin Saga literatura obyczajowa, romans
Rodzinne sekrety (tom 3)
Harlequin Saga
Parker project
Harlequin
2005-01-01
2005-01-01
Julita Mirska
wdowiec propozycja dzieci niebezpieczeństwo opiekunka uczucia

Okładka książki Zimowe opowieści Jessica Hart, Carole Mortimer, Joan Elliott Pickart
Zimowe opowieści Jessica Hart, Carol...
Okładka książki Dowody miłości Justine Davis, Jackie Merritt, Joan Elliott Pickart
Dowody miłości Justine Davis, Jack...
Okładka książki Dowody miłości: Przyłapani na miłości, Druga strona medalu, Wyrok: Ślub Justine Davis, Jackie Merritt, Joan Elliott Pickart
Dowody miłości... Justine Davis, Jack...

Książka rewelacyjna!
Jedna z ulubionych z tej serii. Podobała mi się bo była bardzo życiowa.
Zagubiony wdowiec z trójką dzieci, który nie radzi sobie z ich wychowaniem. z czasem wychodzą na jaw sytuacje o których nie miał pojęcia, a zmarła żona nie była tak bardzo kochana jak sądził.
Jest jeszcze wspaniała magiczna czarodziejka Maggi. Młoda bibliotekarka o złotym sercu, które okazuje się nica wiążącą ojca z dziećmi. Scala rodzinę, której nieświadomie staje się częścią- brakującym elementem- mamusia.
Zabawne połączenie, życia, romansu z domieszką dziecięcego humoru i punktu widzenie.
Podobały mi się najbardziej momenty:
-gdy Harrison zmywał naczynia i wspominał słowa dziecka dlaczego mamusia płakała, zastanawiał się co on najlepszego narobił. To było bardzo smutne.
-zabawna była sytuacja gdy Maggi poprosiła Harrisona aby się odsuną bo narusza jej przestrzeń osobistą, a on rozejrzał się i stwierdził, że całkiem ona duża.
-prostolinijne pytanie Chelsey czy Maggi chce być Parkerem :)
-po nocy przy choince, Harrison przygotowywał pokój swojej Maggi i siadł na nim i przykazał sobie trzymać się z dala od jej łóżka a na koniec przykazał sobie wynosić się z pokoju.
-obie sytuacje podczas robienia zakupów prezentów.
-pogawędka przy stole o piesku, i o tym, że choć jak się ojciec nie godzi na pieska to chociaż na niemowlę, bo dziewczynka też lubi je przytulać i stwierdzenie Benna, że "wolałby pieska ale od biedy może być niemowlę" :)

Książka rewelacyjna!
Jedna z ulubionych z tej serii. Podobała mi się bo była bardzo życiowa.

Bardzo wzruszajaca ksiazka. super

Bardzo wzruszajaca ksiazka. super

• Harlequin
  • Cykl: Rodzinne sekrety
  • Reszta
  • Z 2016
  • Seria: Harlequin Saga
  • Literatura obyczajowa

Dodaj cytat z książki Magiczny wieczór