Okładka książki O dwa słowa za dużo

O dwa słowa za dużo

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Na każde jego żądanie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
Kwiatkowska Barbara
Anything He Wants: Castaway
wydawnictwo
Amber
erotyka, fantazje, zemsta, porwanie, seks, romans
romans
typ
ebook
7.23 (557 ocen i 56 opinii)

Opis książki

Mężczyzna z przeszłością wypełnioną cierpieniem i dziewczyna ze złamanym sercem prowadzą niebezpieczną grę w świecie wielkich korporacji, brudnych interesów i rodzinnej zemsty… Tajemniczy miliarder Jeremiah Hamilton wyrwał dwudziestoczteroletnią Lucy Delacourt ze spirali niepowodzeń, jakim było jej życie. Wciągnął w wir dominacji, mrocznych fantazji erotycznych i w ekstrawagancki świat najbogatszych. Bezpieczna w ramionach wpływowego protektora, Lucy uwierzyła, że wreszcie znalazła swoje miejsce. Aż do chwili, gdy wypowiedziała o trzy słowa za dużo... Odtrącona przez mężczyznę, którego kocha, Lucy nie ma jednak czasu na rozpacz. Zostaje porwana. Niebezpieczny Lucas Hamilton potrzebuje jej do własnych celów: chce zemścić się na bracie za to, że ukradł mu rodzinne imperium. Położenie Lucy byłoby lepsze, gdyby Lucas nie próbował jej uwieść – i gdyby umiała mu się oprzeć… Czy Lucy ulegnie kolejnemu mężczyźnie, który zawsze dostaje to, czego zażąda?

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2013

Polecamy

Opinie czytelników
dmaj | 2014-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2014

Dużo podobnych opinii, że lepsza od pierwszej części i cóż nie będę oryginalna, stanowczo TAK!! :)

Wciągająca akcja trzyma w napięciu i czytelnik nie jest w stanie przerwać czytania, może dlatego tak szybko i miło się ją czytało.

Przed Lucy postawiono nie lada wybór, sama miałabym dylemat. W sumie co ciekawe przez większość książki chciałam, żeby wybrała Lucasa, no nic mam nadzieje, że jeszcze wszystko przed nami w kolejnych częściach, na które czekam w napięciu :))
POLECAM GORĄCO!!

Seria składa się:
1. Na każde jego żądanie
2. O dwa słowa za dużo
3. Anything He Wants: Castaway #4

mala5317 | 2013-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2013

Ta książka była dla mnie bardzo dużym zaskoczeniem. Pochłonęłam ją w iście rekordowym tempie. Dlaczego? Trzymała w napięciu i zaskakiwała do samego końca. Podchodziłam do niej tym bardziej sceptycznie, ponieważ przeczytałam pierwszą część tej serii, która w żaden sposób mnie nie urzekła. Była tak strasznie podobna do "Pięćdziesięciu twarzy Greya", że aż mdliło. A tu takie zaskoczenie. Rzadko się zdarza, aby druga część była lepsza od swej poprzedniczki, ale tej zdecydowanie się udało. I muszę przyznać, że lubię takie zaskoczenie, a jeszcze bardziej takie pozycje w literaturze. Zupełnie nie żałuje, że po nią sięgnęłam.

Po pierwsze już gołym okiem widać, że okładka jest bardziej ciekawa od swej poprzedniczki. Ten sam odcień, podobne odwołanie do Greya, a jednak, przynajmniej do mnie bardziej przemawia ta. Po drugie, o ile pierwsza część miała kiepską fabułę i mało ciekawą akcję, to ta jest nimi naszpikowana od samego początku do końca. Ciągłe zwroty akcji, zmiany miejsc przez naszych bo...

mroźny_poranek | 2013-12-27
Przeczytana: 27 grudnia 2013

Przyznam szczerze, że druga część zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu niż pierwsza.
Już od samego początku trzymała mnie w napięciu i rekordowo szybko ją przeczytałam.
Mało scen łóżkowych, dzięki czemu nie mdliła, za to akcja jak w filmach Hollywood.
Fajne zakończenie, którego można było się spodziewać.
Jak dla mnie zdecydowany plus.

agnes-a | 2014-02-22
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 21 lutego 2014

Ciąg dalszy po "Na każde jego żądanie". Jestem zaskoczona tą pozycją i to pozytywnie! Akcja zwarta i szybka i nie mam tu na myśli sex, chociaż on tutaj także występuje ale nie ma go już tyle co w poprzedniej części. Trójkę głównych bohaterów Lucy, Remi i Loki bardzo polubiłam, no choć była chwila w kierunku Lucy kiedy mówiłam pod nosem NIE RÓB TEGO! Bohaterowie są inni od tych z którymi do tej pory się zetknęłam i nie mają żadnych dużych sekretów z młodości, choćby jak molestowanie seksualne. Tu wszystko bardzo szybko się dzieje ale książkę bardzo ładnie się czyta a do tego te podróże i interesujący ludzie. Polecam bo tu jest akcja, akcja i akcja.

anas | 2013-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2013

Zdecydowanie lepsza od pierwszej części. Trochę przypominała mi "Mistrza" Michalak. Sporo akcji przemieszczającej się pomiędzy Nowym Jorkiem, Karaibami, Dubajem i Wielką Brytanią. Do tego nie jeden, a dwóch przystojnych bohaterów. Na końcu zastanawiałam się czy Lucy wybrała właściwie... Całość przeczytałam w dobę :) Polecam gorąco !

Sarita | 2013-11-23
Przeczytana: 23 listopada 2013

Mam mieszane uczucia. Druga część bije pierwszą na głowę. Jest dużo ciekawsza. Ale... moim zdaniem zmarnowano w niej szanse na niestandardowe zakończenie. Jest ckliwie i słodko. Za słodko. A miało być tak pięknie...ech...

dziubiasta87 | 2013-12-08

Książka zdecydowanie lepsza od pierwszej części. Jedno co mi sie nie podoba to zakończenie, za słodko ..;-( Smutno mi tez ze względu na Lukasa, zdecydowanie polubiłam go bardziej od jego brata.

Tina | 2013-09-03
Na półkach: 2013, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: 03 września 2013

Sprawy nie potoczyły się tak jak chciała tego Lucy. Zdrada okazała się ciężkim kamieniem w jej duszy… ale czy ma na to jakiekolwiek wytłumaczenie?!
Jeremiah zaczął po utracie swojej szansy doceniać fakt, że jednak „miłość” to nie tylko frazesy którymi rzuca się na wiatr, ale... czy jest w stanie obalic mur który pojawił się pomiędzy nim a Lucy? Walka między braćmi nadal trwa. AAAH!!
Musicie uwierzyć, że pod koniec drugiej części emocje sięgają zenitu… w ogóle dzieje się więcej! I już nie mogę się doczekać 3ciej!

k_a_s_i_a | 2014-05-19
Przeczytana: 19 maja 2014

Kolejna część dużo lepsza od pierwszej. Dużo akcji. Wątek kryminalny ubarwia całą historię.
Kiedy Lucy spotkała się z odrzuceniem ze strony Jeremiah jej życie zmieniło się diametralnie. Została porwana przez Lucasa, próbowano ją zabić, a także została wciągnięta w sam środek zasadzki mającej na celu zabicie braci Hamiltonów...

Peepe | 2013-12-08
Przeczytana: 08 grudnia 2013

Jedna z najlepszych książek, które do tej porty przeczytałam. Trzyma w napięciu, jest bardzo ciekawa i pochłonęłam ją w zaledwie kilka dni! W tej części książki nie znajdziemy tak wiele opisów erotycznych, ale zapewniam, że jest o wiele lepsza od części pierwszej.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto