Lubimyczytać.pl to:
ponad 664 tys. recenzji
ponad 220 tys. książek
własna biblioteczka
system rekomendacji
Okładka książki O dwa słowa za dużo

O dwa słowa za dużo

seria/cykl wydawniczy
Na każde jego żądanie tom 2
wydawnictwo
Amber
erotyka, fantazje, zemsta, porwanie, seks, romans
romans
typ
ebook
7.32 (197 ocen i 28 opinii)

Opis książki

Mężczyzna z przeszłością wypełnioną cierpieniem i dziewczyna ze złamanym sercem prowadzą niebezpieczną grę w świecie wielkich korporacji, brudnych interesów i rodzinnej zemsty… Tajemniczy miliarder Jeremiah Hamilton wyrwał dwudziestoczteroletnią Lucy Delacourt ze sprali niepowodzeń, jakim było jej życie. Wciągnął w wir dominacji, mrocznych fantazji erotycznych i w ekstrawagancki świat najbogatszych. Bezpieczna w ramionach wpływowego protektora, Lucy uwierzyła, że wreszcie znalazła swoje miejsce. Aż do chwili, gdy wypowiedziała o trzy słowa za dużo... Odtrącona przez mężczyznę, którego kocha, Lucy nie ma jednak czasu na rozpacz. Zostaje porwana. Niebezpieczny Lucas Hamilton potrzebuje jej do własnych celów: chce zemścić się na bracie za to, że ukradł mu rodzinne imperium. Położenie Lucy byłoby lepsze, gdyby Lucas nie próbował jej uwieść – i gdyby umiała mu się oprzeć… Czy Lucy ulegnie kolejnemu mężczyźnie, który zawsze dostaje to, czego zażąda?

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2013

źródło okładki: www.amber.pl

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
mala5317 | 2013-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2013

Ta książka była dla mnie bardzo dużym zaskoczeniem. Pochłonęłam ją w iście rekordowym tempie. Dlaczego? Trzymała w napięciu i zaskakiwała do samego końca. Podchodziłam do niej tym bardziej sceptycznie, ponieważ przeczytałam pierwszą część tej serii, która w żaden sposób mnie nie urzekła. Była tak strasznie podobna do "Pięćdziesięciu twarzy Greya", że aż mdliło. A tu takie zaskoczenie. Rzadko się zdarza, aby druga część była lepsza od swej poprzedniczki, ale tej zdecydowanie się udało. I muszę przyznać, że lubię takie zaskoczenie, a jeszcze bardziej takie pozycje w literaturze. Zupełnie nie żałuje, że po nią sięgnęłam.

Po pierwsze już gołym okiem widać, że okładka jest bardziej ciekawa od swej poprzedniczki. Ten sam odcień, podobne odwołanie do Greya, a jednak, przynajmniej do mnie bardziej przemawia ta. Po drugie, o ile pierwsza część miała kiepską fabułę i mało ciekawą akcję, to ta jest nimi naszpikowana od samego początku do końca. Ciągłe zwroty akcji, zmiany miejsc przez naszych bo...

dmaj | 2014-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2014

Dużo podobnych opinii, że lepsza od pierwszej części i cóż nie będę oryginalna, stanowczo TAK!! :)

Wciągająca akcja trzyma w napięciu i czytelnik nie jest w stanie przerwać czytania, może dlatego tak szybko i miło się ją czytało.

Przed Lucy postawiono nie lada wybór, sama miałabym dylemat. W sumie co ciekawe przez większość książki chciałam, żeby wybrała Lucasa, no nic mam nadzieje, że jeszcze wszystko przed nami w kolejnych częściach, na które czekam w napięciu :))
POLECAM GORĄCO!!

Seria składa się:
1. Na każde jego żądanie
2. O dwa słowa za dużo

mroźny_poranek | 2013-12-27
Na półkach: 2013, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: 27 grudnia 2013

Przyznam szczerze, że druga część zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu niż pierwsza.
Już od samego początku trzymała mnie w napięciu i rekordowo szybko ją przeczytałam.
Mało scen łóżkowych, dzięki czemu nie mdliła, za to akcja jak w filmach Hollywood.
Fajne zakończenie, którego można było się spodziewać.
Jak dla mnie zdecydowany plus.

anas | 2013-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2013

Zdecydowanie lepsza od pierwszej części. Trochę przypominała mi "Mistrza" Michalak. Sporo akcji przemieszczającej się pomiędzy Nowym Jorkiem, Karaibami, Dubajem i Wielką Brytanią. Do tego nie jeden, a dwóch przystojnych bohaterów. Na końcu zastanawiałam się czy Lucy wybrała właściwie... Całość przeczytałam w dobę :) Polecam gorąco !

Sarita | 2013-11-23
Przeczytana: 23 listopada 2013

Mam mieszane uczucia. Druga część bije pierwszą na głowę. Jest dużo ciekawsza. Ale... moim zdaniem zmarnowano w niej szanse na niestandardowe zakończenie. Jest ckliwie i słodko. Za słodko. A miało być tak pięknie...ech...

Peepe | 2013-12-08
Przeczytana: 08 grudnia 2013

Jedna z najlepszych książek, które do tej porty przeczytałam. Trzyma w napięciu, jest bardzo ciekawa i pochłonęłam ją w zaledwie kilka dni! W tej części książki nie znajdziemy tak wiele opisów erotycznych, ale zapewniam, że jest o wiele lepsza od części pierwszej.

agnes-a | 2014-02-22
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 21 lutego 2014

Ciąg dalszy po "Na każde jego żądanie". Jestem zaskoczona tą pozycją i to pozytywnie! Akcja zwarta i szybka i nie mam tu na myśli sex, chociaż on tutaj także występuje ale nie ma go już tyle co w poprzedniej części. Trójkę głównych bohaterów Lucy, Remi i Loki bardzo polubiłam, no choć była chwila w kierunku Lucy kiedy mówiłam pod nosem NIE RÓB TEGO! Bohaterowie są inni od tych z którymi do tej pory się zetknęłam i nie mają żadnych dużych sekretów z młodości, choćby jak molestowanie seksualne. Tu wszystko bardzo szybko się dzieje ale książkę bardzo ładnie się czyta a do tego te podróże i interesujący ludzie. Polecam bo tu jest akcja, akcja i akcja.

Tofee | 2014-02-26
Przeczytana: 24 lutego 2014

Przeciętna aczkolwiek zdecydowanie lepsza od pierwszej części. Podobnie jak wiele czytelniczek polubiłam Lucasa bardziej niż wyidealizowanego brata Jeremiaha i końcówka trochę rozczarowuje ale ;).

Pierwsza część książki zdecydowanie barwniejsza, ciekawsza, ze szczyptą humoru - kapitan ... aż masz ochotę na mały rejs na Karaiby przy grze w pokera. Później już trąci nudą ... powtórki pomysłów z pierwszej części i do tego w kółko to samo.
Od momentu jak wysiedli z łodzi zdecydowanie za dużo "akcji" rodem z Rambo ... bo ile można czytać o wybuchach, strzelaniu, wybuchach, strzelaniu ... i żeby to miało jakiś cel (w sensie tej ilości) ... po drugim rozumiałam w pełni ideę ;)niestety nieudolnie budowana otoczka sprawiła wrażenie, iż całe to zamieszanie służy autorce już tylko po to aby mogła po raz enty podkreślić, że Jeremiah jest byłym komandosem i ma taaaaaakie mięśnie a celem jego istnienia jest ocalić Lucy ;).

Ps. dodam tylko nie chcąc zdradzać szczegółów, że ostatecznie czarny chara...

televisorr | 2014-02-16
Przeczytana: 08 lutego 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

O wiele więcej akcji niż w części pierwszej "Na każde jego żądanie". Główna bohaterka uprawia seks z bratem mężczyzny, któremu parę godzin wcześniej powiedziała, że go kocha. Pojawia się tajemniczy psychopatyczny przyrodni brat, o którym nikt nie wiedział. Chce zabić wszystkich. Książka ciekawa - połączenie thrillera, kryminału, erotyki, romansu, psychologii. W sumie dość zaskakująca.

dziubiasta87 | 2013-12-08

Książka zdecydowanie lepsza od pierwszej części. Jedno co mi sie nie podoba to zakończenie, za słodko ..;-( Smutno mi tez ze względu na Lukasa, zdecydowanie polubiłam go bardziej od jego brata.

Załóż konto za darmo!

71. rocznica
  • Wiktor Suworow
    67. rocznica
    urodzin
    Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. a taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.
  • Mary Hoffman
    69. rocznica
  • Arto Paasilinna
    72. rocznica
    Umrzeć zawsze się zdąży.
  • Simon Beckett
    46. rocznica
    urodzin
    Nie ma drugich szans, są tylko inne. Jakąkolwiek podejmiesz decyzję, życie zawsze będzie inne niż wtedy, gdybyś podjął inną.
  • Elina Hirvonen
    39. rocznica
    urodzin
    Nigdy nie umiałam jej sobie wyobrazić. Miłości, która jest tak niepodważalna, że mogę być zapłakana i rozbita, a mimo to pewna, że ktoś będzie mnie trzymał i chciał, bym następnego dnia obudziła się przy nim.
  • Hanna Januszewska
    109. rocznica
  • Merete Lien
    62. rocznica
  • Peter S. Beagle
    75. rocznica
    urodzin
    Ten wybierać drogę musi, komu wszelki szlak odcięło. Utracone wiecznie kusi, co minęło to minęło.
  • Julie Powell
    41. rocznica
    urodzin
    Julia nauczyła mnie, jak znaleźć własną drogę. Nie jest tak, jak sądziłam. Sądziłam, że chodzi o... nie wiem, o pewność siebie, silną wolę albo szczęśćie. To też warto mieć, bez wątpienia, ale jest coś innego, coś, z czego biorą się wspomniane wyżej rzeczy. To radość.
  • Adolf Hitler
    125. rocznica
    urodzin
    Walczyć mogę tylko o coś, co miłuję, miłuję tylko to, co szanuję, szanuję tylko to, co rozumiem.
  • Jan Dobraczyński
    104. rocznica
  • Bram Stoker
    102. rocznica
    śmierci
    Kocham szarość, mrok i ciemność nocy, lubię być sam, a za najodpowiedniejsze towarzystwo uznaję własne myśli.

Znajdź nas na Facebooku