Lubimyczytać.pl to:
ponad 668 tys. recenzji
ponad 221 tys. książek
własna biblioteczka
system rekomendacji
Okładka książki O dwa słowa za dużo

O dwa słowa za dużo

seria/cykl wydawniczy
Na każde jego żądanie tom 2
wydawnictwo
Amber
erotyka, fantazje, zemsta, porwanie, seks, romans
romans
typ
ebook
7.3 (203 ocen i 28 opinii)

Opis książki

Mężczyzna z przeszłością wypełnioną cierpieniem i dziewczyna ze złamanym sercem prowadzą niebezpieczną grę w świecie wielkich korporacji, brudnych interesów i rodzinnej zemsty… Tajemniczy miliarder Jeremiah Hamilton wyrwał dwudziestoczteroletnią Lucy Delacourt ze spirali niepowodzeń, jakim było jej życie. Wciągnął w wir dominacji, mrocznych fantazji erotycznych i w ekstrawagancki świat najbogatszych. Bezpieczna w ramionach wpływowego protektora, Lucy uwierzyła, że wreszcie znalazła swoje miejsce. Aż do chwili, gdy wypowiedziała o trzy słowa za dużo... Odtrącona przez mężczyznę, którego kocha, Lucy nie ma jednak czasu na rozpacz. Zostaje porwana. Niebezpieczny Lucas Hamilton potrzebuje jej do własnych celów: chce zemścić się na bracie za to, że ukradł mu rodzinne imperium. Położenie Lucy byłoby lepsze, gdyby Lucas nie próbował jej uwieść – i gdyby umiała mu się oprzeć… Czy Lucy ulegnie kolejnemu mężczyźnie, który zawsze dostaje to, czego zażąda?

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2013

źródło okładki: www.amber.pl

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
dmaj | 2014-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2014

Dużo podobnych opinii, że lepsza od pierwszej części i cóż nie będę oryginalna, stanowczo TAK!! :)

Wciągająca akcja trzyma w napięciu i czytelnik nie jest w stanie przerwać czytania, może dlatego tak szybko i miło się ją czytało.

Przed Lucy postawiono nie lada wybór, sama miałabym dylemat. W sumie co ciekawe przez większość książki chciałam, żeby wybrała Lucasa, no nic mam nadzieje, że jeszcze wszystko przed nami w kolejnych częściach, na które czekam w napięciu :))
POLECAM GORĄCO!!

Seria składa się:
1. Na każde jego żądanie
2. O dwa słowa za dużo

mala5317 | 2013-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2013

Ta książka była dla mnie bardzo dużym zaskoczeniem. Pochłonęłam ją w iście rekordowym tempie. Dlaczego? Trzymała w napięciu i zaskakiwała do samego końca. Podchodziłam do niej tym bardziej sceptycznie, ponieważ przeczytałam pierwszą część tej serii, która w żaden sposób mnie nie urzekła. Była tak strasznie podobna do "Pięćdziesięciu twarzy Greya", że aż mdliło. A tu takie zaskoczenie. Rzadko się zdarza, aby druga część była lepsza od swej poprzedniczki, ale tej zdecydowanie się udało. I muszę przyznać, że lubię takie zaskoczenie, a jeszcze bardziej takie pozycje w literaturze. Zupełnie nie żałuje, że po nią sięgnęłam.

Po pierwsze już gołym okiem widać, że okładka jest bardziej ciekawa od swej poprzedniczki. Ten sam odcień, podobne odwołanie do Greya, a jednak, przynajmniej do mnie bardziej przemawia ta. Po drugie, o ile pierwsza część miała kiepską fabułę i mało ciekawą akcję, to ta jest nimi naszpikowana od samego początku do końca. Ciągłe zwroty akcji, zmiany miejsc przez naszych bo...

mroźny_poranek | 2013-12-27
Na półkach: 2013, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: 27 grudnia 2013

Przyznam szczerze, że druga część zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu niż pierwsza.
Już od samego początku trzymała mnie w napięciu i rekordowo szybko ją przeczytałam.
Mało scen łóżkowych, dzięki czemu nie mdliła, za to akcja jak w filmach Hollywood.
Fajne zakończenie, którego można było się spodziewać.
Jak dla mnie zdecydowany plus.

anas | 2013-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2013

Zdecydowanie lepsza od pierwszej części. Trochę przypominała mi "Mistrza" Michalak. Sporo akcji przemieszczającej się pomiędzy Nowym Jorkiem, Karaibami, Dubajem i Wielką Brytanią. Do tego nie jeden, a dwóch przystojnych bohaterów. Na końcu zastanawiałam się czy Lucy wybrała właściwie... Całość przeczytałam w dobę :) Polecam gorąco !

Sarita | 2013-11-23
Przeczytana: 23 listopada 2013

Mam mieszane uczucia. Druga część bije pierwszą na głowę. Jest dużo ciekawsza. Ale... moim zdaniem zmarnowano w niej szanse na niestandardowe zakończenie. Jest ckliwie i słodko. Za słodko. A miało być tak pięknie...ech...

Peepe | 2013-12-08
Przeczytana: 08 grudnia 2013

Jedna z najlepszych książek, które do tej porty przeczytałam. Trzyma w napięciu, jest bardzo ciekawa i pochłonęłam ją w zaledwie kilka dni! W tej części książki nie znajdziemy tak wiele opisów erotycznych, ale zapewniam, że jest o wiele lepsza od części pierwszej.

agnes-a | 2014-02-22
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 21 lutego 2014

Ciąg dalszy po "Na każde jego żądanie". Jestem zaskoczona tą pozycją i to pozytywnie! Akcja zwarta i szybka i nie mam tu na myśli sex, chociaż on tutaj także występuje ale nie ma go już tyle co w poprzedniej części. Trójkę głównych bohaterów Lucy, Remi i Loki bardzo polubiłam, no choć była chwila w kierunku Lucy kiedy mówiłam pod nosem NIE RÓB TEGO! Bohaterowie są inni od tych z którymi do tej pory się zetknęłam i nie mają żadnych dużych sekretów z młodości, choćby jak molestowanie seksualne. Tu wszystko bardzo szybko się dzieje ale książkę bardzo ładnie się czyta a do tego te podróże i interesujący ludzie. Polecam bo tu jest akcja, akcja i akcja.

Tofee | 2014-02-26
Przeczytana: 24 lutego 2014

Przeciętna aczkolwiek zdecydowanie lepsza od pierwszej części. Podobnie jak wiele czytelniczek polubiłam Lucasa bardziej niż wyidealizowanego brata Jeremiaha i końcówka trochę rozczarowuje ale ;).

Pierwsza część książki zdecydowanie barwniejsza, ciekawsza, ze szczyptą humoru - kapitan ... aż masz ochotę na mały rejs na Karaiby przy grze w pokera. Później już trąci nudą ... powtórki pomysłów z pierwszej części i do tego w kółko to samo.
Od momentu jak wysiedli z łodzi zdecydowanie za dużo "akcji" rodem z Rambo ... bo ile można czytać o wybuchach, strzelaniu, wybuchach, strzelaniu ... i żeby to miało jakiś cel (w sensie tej ilości) ... po drugim rozumiałam w pełni ideę ;)niestety nieudolnie budowana otoczka sprawiła wrażenie, iż całe to zamieszanie służy autorce już tylko po to aby mogła po raz enty podkreślić, że Jeremiah jest byłym komandosem i ma taaaaaakie mięśnie a celem jego istnienia jest ocalić Lucy ;).

Ps. dodam tylko nie chcąc zdradzać szczegółów, że ostatecznie czarny chara...

televisorr | 2014-02-16
Przeczytana: 08 lutego 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

O wiele więcej akcji niż w części pierwszej "Na każde jego żądanie". Główna bohaterka uprawia seks z bratem mężczyzny, któremu parę godzin wcześniej powiedziała, że go kocha. Pojawia się tajemniczy psychopatyczny przyrodni brat, o którym nikt nie wiedział. Chce zabić wszystkich. Książka ciekawa - połączenie thrillera, kryminału, erotyki, romansu, psychologii. W sumie dość zaskakująca.

dziubiasta87 | 2013-12-08

Książka zdecydowanie lepsza od pierwszej części. Jedno co mi sie nie podoba to zakończenie, za słodko ..;-( Smutno mi tez ze względu na Lukasa, zdecydowanie polubiłam go bardziej od jego brata.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto