Na każde jego żądanie

Tłumaczenie: Barbara Kwiatkowska
Cykl: Na każde Jego żądanie (tom 1) | Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Wydawnictwo: Amber
Anything He Wants
Bridget

1. miejsce na Amazonie w kategorii Literatura: Erotyka 1. miejsce na Amazonie w kategorii Erotyka: E-booki (Kindle) 2. miejsce na Amazonie w kategorii Erotyka: Najbardziej oczekiwane książki Bestseller „USA Today” Kolejna wielka transakcja w świecie wydawniczym! napisał „The Hollywood Reporter” Kolejny samodzielnie wydany e-book z gatunku „podobnych” do Pięćdziesięciu twarzy Greya (Fifty...

Kolejny samodzielnie wydany e-book z gatunku „podobnych” do Pięćdziesięciu twarzy Greya (Fifty Shades like) został kupiony przez wielkie wydawnictwo amerykańskie St. Martin's Press i będzie wydany jako wiodący tytuł jesieni. Szczegóły transakcji nie zostały ujawnione.
Kolejny niebotyczny sukces kobiety, która pisze o sobie „dziewczyna z Kalifornii, miłośniczka likieru i motocykli, i autorka opowieści o facetach alfa i kobietach, które oni uwielbiają.”
Kolejny Kopciuszek spełniający żądania miliardera. Ale tym razem oprócz tego, co uwiodło 30 milionów kobiet na świecie w Pięćdziesięciu twarzach Greya, mamy mrożącą krew w żyłach akcję i niebezpieczeństwo wynikające nie tylko z dominacji jakże atrakcyjnego miliardera, który ma swoje mroczne tajemnice. A dotyczą one nie tylko upodobań seksualnych… Czyli: więcej akcji, więcej seksu, co czytelniczki nagradzają najwyższym miejscem na Amazonie. Młoda niedoświadczona dziewczyna dostaje dorywczą pracę biurową. Nawet w najśmielszych marzeniach nie przyszłoby jej do głowy, że ten bajecznie przystojny nieznajomy, którego spotyka w windzie, to szef całej wielkiej korporacji. I że ma wobec niej zupełnie niewyobrażalne plany… Wciągnie ją w wir nie tylko dominacji i mrocznych fantazji erotycznych, ale i w międzynarodową grę szpiegostwa korporacyjnego…

źródło opisu: www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: www.amber.pl

meliemka | 2019-04-08
Przeczytana: 04 kwietnia 2019

Autorka przeskakuje z wątku na wątek z prędkością światła. Dlatego wiarygodność historii wypada raczej marnie. Czyta się szybko jednak nie była to historia, którą żyłam. Do przeczytania zacheciła mnie opinia o sukcesie na amazonie i zastanawiam się skąd się wziął ten sukces... Chemia pomiędzy bohaterami jakaś taka niedopisana, pobudki do przyjęcia oferty pracy baaardzo naciągane. Zawiodłam się bardzo.

Poetkaa | 2019-01-16
Przeczytana: 12 lipca 2016

Licille Lucy Delacourt to spokojna, cicha dziewczyna, która straciła rodziców a zaraz po nich dom. Mieszka u przyjaciółki i pracuje w firmie, w której wprowadza nic nie ważne dane do komputera. I jest identycznie traktowana w pracy. Niezauważana przez nikogo. Do tego uważa się za grubą, nie atrakcyjną i w ogóle nie wierzy w siebie.

Jeremiah Hamilton jest typowym miliarderem i prezesem międzynarodowej korporacji Hamilton Industries. Do tego jest władczy, zamknięty w sobie. Taki typowy pan wszystkich i wszystkiego.

Lucy tak naprawdę nie wie, że mężczyzna jest prezesem firmy, w której zajmuje swoje stanowisko pracy. Widzi go codziennie rano w windzie, nie wie kim jest po za tym, że jest mega przystojny. I że gdy tylko go widzi ma różne niegrzeczne myśli w głowie z nim w roli głównej.

Ich znajomość zaczyna się dość nietypowo. Od seksu w pomieszczeniu na parkingu. I ten seks rozpoczął wszystko. Lucy dostaje pracę jako asystentka Jeremiaha. Ale dość nietypową asystentką....

Secret_Violence | 2018-09-30
Przeczytana: 30 września 2018

Przyjemna, krótka ksiażka. Bohaterzy dają radę. Akcja nie jest zbyt wciągająca. Za to opisy scen seksu są wyjątkowo udane.

EmaxDomina | 2018-08-09
Na półkach: Przeczytane, Romans
Przeczytana: sierpień 2018

Popłuczyny po 50 Twarzach Greya a wydawałoby się, że to niemożliwe. Pornos instruktażowy, jak ulotka z gadżetów kupowanych w sex shopie. Na koniec 100 stron nieudolnej sensacji. Jeśli książka jest chociaż w minimalnym stopniu efektem jakichś projekcji autorki, to ewidentnie kobieta wymaga terapii. Chyba , że zrobiła to dla pieniędzy i wtedy na terapię powinni iśc czytający (włącznie ze mną, bo przeczytałam do końca, licząc cały czas na to, że autorka na którejś stronie w końcu się ogarnie)

marta | 2018-05-20
Przeczytana: październik 2016

Moze i Grey nie byl jakas wybitny,ale nie byl az tak mizerny jak powyzsza pozycja.
Slabizna.

tylkojego095 | 2017-11-10
Przeczytana: 10 listopada 2017

Muszę przyznać, że jestem w szoku tylu negatywnych opinii! Jak dla mnie książka była dobra i ciekawa.. cały czas się coś działo..;) Postacie też na swój sposób intrygowali.. Jeremiah oziębły dla świata i samej Lucy, chociaż zdarza mu się mieć oznaki czułości, a nawet bardzo dużo tylko w inny sposób ją okazuję. Lucy z kolei idealna uległa, która nawet nie zdaje sobie z tego sprawy i oczywiście Lucas, którego polubiłam od samego początku:D Książka nie jest jakaś może wyśmienita czy rewelacyjna ale jakiś potencjał w sobie ma;) Muszę przyznać, że było bardzo dużo scen seksu ale HELOOOOOOOOO!!!!! to książka z działu "literatura EROTYCZNA". Fakt, faktem jakoś niezbyt rewelacyjnie opisany ale nie każda książka musi być od razu jak "Dotyk Crossa":D jedyne co BARDZOOOO mi ciążyło to zbyt mała ilość dialogów. Poza tym polecam komuś kto ma wolny czas, a lubi czytać tego typu książki;)

KaTia12312 | 2017-11-07
Przeczytana: 06 listopada 2017

Chyba spodziewałam się czegoś więcej... :(

zuziek111 | 2017-05-13
Przeczytana: 20 grudnia 2016

Książka podobna do wielu tej kategorii, jednak przyjemnie się czyta, jest ok :D

nomika | 2016-09-19
Przeczytana: 15 września 2016

Zaskoczyła mnie szybkość akcji, już na pierwszych stronach mamy opisy przyspieszające oddech. Żadnego wprowadzenia, tylko kolejne sceny seksu. Gdy po kilkunastu stronach zaczęłam analizować zachowanie bohaterki, to moje zdanie o Lucy nie było najlepsze...
Jest to typowy erotyk, gdzie kobieta ocieka wilgocią na widok mega przystojnego mężczyzny. Na plus można zaliczyć lekki dreszczyk sensacji, otrucia, porwania.. i kobieta o bardziej pełnych kształtach. Polecam jako niezobowiązujący przerywnik na wieczór.

TEIJA | 2016-06-20
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 20 czerwca 2016

Beznadziejne. Ostatnich 40 stron nawet nie czytałam.