Przystań posłuszeństwa

Wydawnictwo: Czarna Owca
Haven of Obedience
BDSM, erotyka, seks
Versatile

"Pragnęła zmiany. On nauczył ją rozkoszy i stał się jej obsesją. Młoda mieszkanka Londynu Natalie Bowen wzbudza zazdrość wielu kobiet. Choć jej kariera zawodowa to pasmo sukcesów, to jej życie osobiste jest istną katastrofą. Natalie zaczyna mieć obawy, że nigdy nie będzie w pełni szczęśliwa. Zmęczona tym stanem zapisuje się na ekskluzywny wyjazd weekendowy. Otoczony tajemnicą kurort o nazwie...

"Pragnęła zmiany. On nauczył ją rozkoszy i stał się jej obsesją.

Zmęczona tym stanem zapisuje się na ekskluzywny wyjazd weekendowy. Otoczony tajemnicą kurort o nazwie "Przystań" wprowadza swoich klientów w świat rozkoszy, których nie wyobrażali sobie nawet w najśmielszych fantazjach. Tutaj każdy może poznać przyjemności spod znaku BDSM w zmysłowym, pełnym luksusów otoczeniu.
Początkowo pełna obaw, Natalie decyduje się odrzucić wstyd i uprzedzenia. W "Przystani" poznaje Simona - mężczyznę, który zawsze dostaje dokładnie to, czego chce. Czyżby nareszcie Natalie znalazła to, czego potrzebowała? "

źródło opisu: http://www.czarnaowca.pl/literatura_erotyczna/przy...(?)

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl/literatura_erotyczna/przy...»

Modliszeg | 2015-06-05
Na półkach: 2015
Przeczytana: 04 czerwca 2015

Beznadziejna książka! Pozbawiona jakiegokolwiek sensu. Wydarzenia nie są interesująco opisane, czyta się fatalnie. Nie potrafiłam dotrwać do końca, chociaż książka ma tylko 238 stron. Autorka udowodniła kompletny brak kreatywności. Czekałam na moment kulminacyjny, jakiś przełom, ale zawiodłam się.. Przy każdej ocenie staram się odnaleźć w książkach coś pozytywnego, mocne strony, niestety w tym przypadku nie potrafiłam. Motyw, którym kierowała się autorka jest wymuszony, nieprzemyślany, nudny. Jestem szczerze rozczarowana, że taka książka trafiła do sprzedaży.

BagatElka | 2014-08-22
Przeczytana: 21 sierpnia 2014

Tym razem postanowiłam spróbować coś z innego gatunku czyli z literatury wyłącznie dla dorosłych.I porażka .To nie moja bajka.
Ja wiem,że to nie jest literatura najwyższych lotów chociaż wszyscy w niej orbitują po kilka razy na jednej stronie.
Ta cała koncepcja aby dorośli ludzie udawali się na weekend na trening seksualności przypomina mi Cesara Millano i zaklinanie psów.
Chodzą sobie trenerzy a banda osobników,którzy na co dzień piastują wysokie stanowiska jak uczniaki w szkole uczą się jak robić dobrze sobie i innym.I zamiast mnie to podniecać to śmiech mnie ogarniał coraz większy bo sobie wyobraziłam jak z wywieszonymi językami czekają na pochwałę przy okazji zerkając do podręcznika i sprawdzając czy aby dobrze wykonują polecenia.A trenerzy nagradzają i krytykują- tak trzy razy poliż,pięć razy ugnieć,dwa razy pociągnij.

Ratunku to nie moja bajka.
Przeczytałam do końca aby mi nie zarzucono,że jestem gołosłowna ale szczerze to miałam dość tych golasów już od początku.Dla mnie...

kasandra_85 | 2013-02-23
Przeczytana: luty 2013

mroźny_poranek | 2013-11-04
Przeczytana: 04 listopada 2013

Dawno nie męczyłam się przy czytaniu żadnej książki jak przy tej. Dwie gwiazdki tylko dlatego, że język nie był wulgarny.
Generalnie nie polecam.

agatrzes | 2013-05-23

Muszę przyznać, że moja kolejna przygoda z powieścią Czerwonej Serii dostarczyła mi nowych niepowtarzalnych wrażeń. Wydawać by się mogło, że w literaturze erotycznej wszystko już zostało powiedziane, ale możecie mi wierzyć, że każda książka z tej serii jest wycieczką w inne rejony zmysłowego świata

„Przystań posłuszeństwa” Mariny Anderson to historia Natalie, kobiety sukcesu, która w życiu prywatnym nie potrafi stworzyć długotrwałego związku. Poznajemy ją w momencie, kiedy pod wpływem przyjaciółki postanawia przejść specjalne szkolenie, które ma na zawsze odmienić jej życie. Wyjeżdżając na weekend do „Przystani Posłuszeństwa” kobieta nie ma pojęcia, z czym przyjdzie jej się zmierzyć. Nie wie, że będzie musiała oddać stery i posłusznie wykonywać czyjeś polecenia. Czy Natalie jest na to gotowa ? Czy będzie umiała poddać się i wykona wszystkie zadania jakie przygotował dla niej instruktor Simon ?

Natalie jest kobietą z charakterem przyzwyczajoną do dzierżenia władzy, zawsze grającą...

iza122 | 2013-02-24
Na półkach: Posiadam

Dwie przyjaciółki, które nie miały przed sobą tajemnic, do czasu aż jedna z nich wyjechała na weekend na wieś. Od tego czasu ich przyjaźń zaczęła zanikać. Co takiego wydarzyło się podczas wyjazdu Jeane? Czy zdradzi przyjaciółce sekret, który je oddalił?

Jeane po powrocie z weekendu na wsi, zaczęła unikać Natalie. podczas jedynego spotkania Jeane łamiąc dane słowo zdradziła przyjaciółce sekret swojej przemiany. Natalie także zdecydowała sie wyjechać na wieś i przejść kurs, który odmienił jej przyjaciółkę. Gdy dociera na miejsce jest zaskoczona tym co tam zastaje. Pobyt odmienia jej życie na zawsze.
Czy Natalie będzie w stanie się przełamać i się poddać, zrezygnować z dominacji? Czy przyjaciółka zdradzając jej tajemnice o Przystani zrobiła dobrze?

Natalie jest typową kobietą XXI wieku - ambitna, odnosząca sukcesy, dominująca. Jednak jej związki jak i przelotne romanse kończą się szybko. Co jest tego przyczyną. Cóż aby się dowiedzieć jedzie do Przystani posłuszeństwa" i tam nie...

MartaKu | 2013-12-07
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 06 grudnia 2013

Nic mnie w tej książce nie urzekło. Ktoś napisał w opinii że to "instruktarz" i poczęści sie zgadam. Jst to erotyk bez namiętności, pożądania, uniesień, westchnień, uczuć. Autorka chciał opisać jak najwięcej scen erotycznych,praktycznie co trzecia strona to jakieś opis sceny łóżkowj. Jednak to w ogóle nie rusza, nie przemawia do mnie.

Beti | 2014-01-03
Na półkach: Literatura erotyczna
Przeczytana: 03 stycznia 2014

Świetny erotyk.Wciąga niesamowicie od pierwszych stron i trudno się oderwać.Śmiało mogę powiedzieć że ta książka jest lepsza od Grey'a.Mimo opisu bardzo śmiałych scen erotycznych nie ma w opisach wulgaryzmów,za co dodatkowy plus.

Malwina | 2013-05-17
Na półkach: E-book
Przeczytana: 17 maja 2013

Dobrze, że ta książka jest krótka i że nie poświęciłam na nią zbyt dużo czasu.

Magda | 2013-02-19
Na półkach: 2013
Przeczytana: 19 lutego 2013

Romans to nie jest... chociaż gdzieś między wierszami da się go delikatnie wyczuć. Książka skojarzyła mi się z instruktarzem. Wiedza zawarta w każdej stronie może się niektórym bardzo przydać. I widać, że napisana przez kobietę. Dlaczego? Jest głównie o tym, jak to kobieta ma osiągnąć niespotykaną dotąd przyjemność, a mężczyzna sprowadzony jest do roli tego, który tą przyjemność jej daje. Całkiem miło się czyta z wypiekami na twarzy.