Anything He Wants: Castaway #2 (Anything He Wants 7)

Okładka książki Anything He Wants: Castaway #2 (Anything He Wants 7) Sara Fawkes
Okładka książki Anything He Wants: Castaway #2 (Anything He Wants 7)
Sara Fawkes Wydawnictwo: Fawkesfire Cykl: Na każde Jego żądanie (tom 2) literatura piękna
Na każde Jego żądanie (tom 2)
Fawkesfire
2013-04-08
2013-04-08

Kontynuacja, "Na każde jego żądanie" mi bardzo przypadła do gustu. Podoba mi się język, którym posługuje się autorka, prosty, zrozumiały i lekki przede wszystkim. Polecam tą część tak samo jak pierwszą, czekam na kontynuację.

Drugi tom o wiele gorszy od pierwszego. Niby dużo się dzieje, są częste zwroty akcji, ale nie porywa mnie absolutnie. Trudno było dobrnąć do końca. Bez zachwytu.

Po pierwszym, średnio udanym tomie, dostajemy drugi, w mojej opinii, jeszcze gorszy. Nie ma za bardzo o czym pisać. Moje podstawowe zarzuty- nie wierzę głównym bohaterom , nie czuję chemii między nimi, uczucia płytkie, nie powodowały drżenia mojego serca. Ciężko było mi przebrnąć przez tą książkę.

Trzymająca w napięciu Bardzo fajnie napisana Prosty język ciekawa historia
Jest to tom 2

Trzymająca w napięciu Bardzo fajnie napisana Prosty język ciekawa historia
Jest to tom 2

Opisze tu obie ksiazki razem,poniewaz sa swoja kontynuacja i rozwojem.
Na poczatku standardowo bogaty przystojny biznesmen i ladna aczkolwiek biedna dziewczyna...ale pozniej akcja zmienia sie na duzo bardziej dynamiczna - porwania, przemyt, wybuchy, podroze przez pol swiata (Stany, Paryz, Jamajka, Dubaj, Londyn) a w tle rywalizacja braci wychowanych w toksycznych relacjach ich rodzicow, uczucie do dziewczyny i tzw trzeci blizniak 😉.
Wartka akcja nie pozwala sie oderwac ale to dobrze.

Opisze tu obie ksiazki razem,poniewaz sa swoja kontynuacja i rozwojem.

W tej części mniej seksu, a więcej akcji pt. " O nie znów chcą mnie zabić" i " O nie co ja zrobiłam";) muszę przyznać, że ta część była ciekawsza ;D jedyne co mi ciążyło to, to że była z dwoma braćmi...Sceny godne dobrego erotycznego kryminału.. Polecam!:D

Dużo lepsza i ciekawsza i dużo zwrotów akcji w tej części i czegoś bardziej konkretnego :D

Kontynuacja opowieści o losach bohaterów z "Na każde jego żądanie".
"O dwa słowa za dużo", no cóż chodzi tu o nic innego jak o "kocham cię", wypowiedziane przez Lucy do Jeremiaha na koniec poprzedniej części.
Lucy do momentu poznania braci Hamilton wiodła spokojne życie zmagając się z problemami dnia codziennego, a jej największym problemem była spłata długów po rodzicach, które odziedziczyła po ich śmierci.
Po tym jak wreszcie morderca, który czyhał na jej życie, został zlikwidowany myślała, że będzie mogła spokojnie zbudować związek z Jeremiahem. Niestety życie bywa okrutne i pomimo wspólnych traumatycznych przeżyć mężczyzna nie jest w stanie zdefiniować uczuć jakie żywi do dziewczyny i gdy ona się przed nim odsłania on bierze nogi za pas.
Zdruzgotana postanawia odejść, niestety wpada z przysłowiowego deszczu pod rynnę i zostaje ponownie porwana jednak tym razem przez starszego brata jej kochanka, Lucasa Hamiltona.
Lucas przez knowania matki musiał uciekać z kraju, rozpoczynając karierę wyjętego spod prawa. Ta postać naprawdę mi się spodobała, jest to zupełne przeciwieństwo Jeremiaha, beztroski luzak, tak można go określić.
Lucy zostaje wciągnięta pod przymusem w szemrane interesy starszego z braci, który wykorzystuje umiejętności językowe dziewczyny w negocjacjach z wspólnikami. Koniec, końców trafia na statek handlarzy broniom, a jedynym jej sprzymierzeńcem okazuje się o ironio jej porywacz.
Między Lucy a Lukasem dochodzi do romansu, lecz gdy odnajdują trochę spokoju w swoich ramionach na scenę wkracza Jeremiah, który przybywa wyrwać dziewczynę z rąk porywacza.
Okazuje się, że zagrożenie jakie stwarzał płatny morderca nie zostało wyeliminowane, ponieważ pozostaje kwestia tego kto go najął. Zaistniała sytuacja zmusza braci do chwilowego zawieszenia broni i połączenia sił w celu odnalezienia człowieka, który stoi za próbami ich zabicia.
Ta książka jest o wiele ciekawsza od poprzedniej, akcja jest bardziej dynamiczna, sytuacja miedzy całą trójką się komplikuje. Obaj bracia rywalizują o względy Lucy a ta ma problem z wyborem. Naprawdę dużo przyjemniej się ją czytało i nie miałam wrażenia z powtórki z "50 twarzy Greya".

Kontynuacja opowieści o losach bohaterów z "Na każde jego żądanie".

Chetnie odsprzedam w dobrej cenie- OLX joka111 ;)
Książka super, polecam!

Chetnie odsprzedam w dobrej cenie- OLX joka111 ;)
Książka super, polecam!

Kolejna część serii Na każde Jego żądanie. Zdecydowanie lepsza niż poprzednia. O dziwo jak na taką książkę mało opisów łóżkowych - co mi opowiadało. Jest tu wątek kryminalny który jest na 1 planie.

• Romans