Dopóki jestem

Okładka książki Dopóki jestem Megan Maxwell
Okładka książki Dopóki jestem
Megan Maxwell Wydawnictwo: Amber Cykl: Proś mnie, o co chcesz (tom 2) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Proś mnie, o co chcesz (tom 2)
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Pídeme lo que quieras, ahora y siempre
Amber
2014-04-15
2014-04-15
Ewa Ratajczyk
miłość szef władza erotyka kaprysy wyznanie przeznaczone

Eric i Jud.
Kontynuacja losow tych bogatych emocjonalnie postaci, jest utrzymana w podobnym klimacie ku czesci pierwszej.
Sceny erotyczne sa coraz odwazniejsze, Jud przekracza wielkokrotnie granice swojego zdrowego rozsadku, ulegajac urokom seksualnego zycia high life, na co Erickowi "w to graj".
Para brnie emocjonalnie w ten nietypowy zwiazek, polegajacy na rozwiazlym seksie przy angazowaniu w to osob trzecich,czwartych i dziesiatych...
Pojawia sie milosc, lecz pragnienie kontroli Erica oraz temperament Jud, ktory nie zostal okielznany jak jej serce, sa powodem kolejnych wzlotow i upadkow.
Pojawia sie byla narzeczona glownego bohatera, ktora pragnie odzyskac swego amanta.
Powiesc konczy sie upadkiem.

Mimo wielu scen erotycznych, ktore bez dwoch zdan wzburzaja krew, meczylam sie troche podczas lektury tego utworu.
Autorka nie zaskoczyla niczym nowatorskim wzgledem czesci pierwszej.
Zobaczymy jak akcja sie rozwinie w kolejnej ksiazce serii.

Eric i Jud.
Para brnie emocjonalnie w ten nietypowy zwiazek, polegajacy na rozwiazlym...

Albo straciłam efekt wow tych książek, albo faktycznie jest go coraz mniej, bo niestety nie przemawia do mnie ta seria. Niby erotyk, ale coś jakby nie tak..

Pierwszy tom mi się spodobał, ale po przeczytaniu tomu drugiego jestem kompletnie wciągnięta w tą serie! Jest słodko i perwersyjnie, erotycznie i zabawnie. Oczywiście, niektóre sceny mogą zrażać, jest seks grupowy, ale dziewczyny... trochę dystansu :) Nie jest nudno i bohaterom się to podoba :) Polecam, świetny erotyk!

Uffff gorąco. Ta książka jest baaardzo perwersyjna, a jednocześnie wszystko ujęte jest ze smakiem i w dobrym guście. Związek Jud i Erica się rozwija. Jud coraz bardziej zagłębia się w gry i zabawy Erica.

Zacznę od minusa, ponieważ zupełnie nie rozumiem tego wątku w książce - wątek "tajemnicy" Erica, która jest tak na prawdę nie jest zwalająca z nóg, ani nie ma w ogóle wpływu na fabułę... no ale dobra niech będzie, bo w tak dobrej książce mogę na to przymknąć oko.

Duży plus za stopniowe wprowadzanie Jud (i w tym nas) w głębie relacji seksualnych. Patrząc na tom 1 i tom 2 widzimy, że Erie robił to powoli, stopniowo, oswajał Jud, a tym samym my również oswajaliśmy się z coraz odważniejszymi scenami. Nawet samo przygotowanie do seksu analnego trwało jakiś czas, w ciągu kilku zbliżeń Erie przygotowywał Jud na to, a nie tak jak w innych książkach, gdzie dzieje się to praktycznie z marszu (ugh)

Sceny erotyczne są o wiele bardziej odważne, mamy trójkąty, czworokąty, seks analny, orgie.... wszystko opisane tak, że robi się gorąco. Dodatkowo pomimo tego że sceny są mocno wyuzdane bez problemu wierzę w uczucia pomiędzy bohaterami ponieważ ich relacja jest dobrze zbudowana i z ich rozmów można wierzyć, że im na sobie zależy. Owszem kłócą się ale te kłótnie wynikają z różnicy temperamentów i dialogi są tak napisane że spokojnie wierzy się w to, że po prostu wkurzają się na siebie, bo miłość nie zawsze wystarcza. Może dlatego tak dobrze to rozumiem, że sama jestem wybuchowa i wkurzam się od 0 do 100 w kilka sekund. Zakończenie bardzo mi się podoba, w końcu kobieta, która stawia na swoim i nie rozpływa się pod spojrzeniem faceta. Owszem cierpi, ale ma swoją godność. Brawo!

To jeden z lepszych erotyków jakie czytałam.

Drugi tom serii erotyków Megan Maxwell ,,Proś mnie, o co chcesz" ma znamienny tytuł ,,Dopóki jestem". Dopóki jest Judith Flores, sekretarka hiszpańskiego oddziału niemieckiej firmy farmaceutycznej, oraz dopóki jest jej szef - Eric Zimmerman. Czyli mamy dalszy ciąg burzliwego związku: hiszpańskiego, gorącego temperamentu i niemieckiego chłodu i racjonalizmu!
Siła przyciągania tych dwojga bohaterów jest tak wielka, że jak się okazuje, nie mogą bez siebie żyć. To Eric bardziej tęskni i przyjeżdża na motorze do Jarez, rodzinnego miasteczka Jud, w którym ona właśnie spędza wakacje. Od tego momentu znów są razem. Wojownicza natura kobiety i zaborczość mężczyzny w połączeniu ze strachem o jej zdrowie i życie potrafią wywołać fajerwerki w ich związku. W dodatku i Jud zaczyna być zazdrosna o inne kobiety w życiu swego mężczyzny. Okazuje się także, że kobieta ma kilka umiejętności i talentów, które niekoniecznie podobają się jej ukochanemu. W ich życiu prywatnym sporo się dzieje - narratorka Jud opowiada o ich codziennym życiu, swej rodziny i znajomych. W łóżku również.
Od seksu przez romans aż do miłości.

Siła...

Jak dla mnie bardzo dobra seria.
Lekko się czyta.
Polecam

Jak dla mnie bardzo dobra seria.
Lekko się czyta.
Polecam

Przeczytałam wszystkie 6 książek, ale zajęło mi to sporo czasu, bo tak teraz po lekturze myślę, że czytałam już lepsze serie erotyczne. Nie było tragicznie, bo losy Judith i Erica wciągają, seks też występuje obficie i w ciekawej odsłonie, ale momentami dłużyzny mnie odrzucały 😀

magda z magdaandbooks

magda z magdaandbooks

Ehh. I na tej części skończę. Nie dam rady więcej. Telenowela i absurd. Rozchodzą sie i wracają, rozchodzą i wracają. Dobrze nie jesteśmy zatęsknić do tego czy do siebie wrócą, bo wracają i zaraz znowu rozstają. Nie dałam rady doczytać do końca.

Cóż to była za akcja!
Warto było dać się wciągnąć w romans z Jud i przystojnym Niemcem. Humor, namiętność, zabawa i masa akcji - ten tom to istne szaleństwo. Może te tajemnice, intrygi, plotki i domysły są jak brazylijska telenowela, ale życie też takie jest.
Cieszę się, że wreszcie główna bohaterka pokazała swój ognisty temperament, aż mam ochotę się z nią zaprzyjaźnić.
A zakończenie? Tyle stresu, że sama miałam ochotę wyjść na papierosa po opuszczeniu firmy.
Zdecydowanie gorący romans!

Cóż to była za akcja!
A...

W dalszym ciągu głównym bohaterem tej opowieści jest perwersyjny seks przedstawiony jak instrukcja pralki a story żadna. Porównanie z 50 twarzami Greya jest tylko dla reklamy. Tamta pozycja była nowatorska i ma ocenę 5,8 a ta 7,6? To słabe...

• 2015
  • Romans