Unraveled

Okładka książki Unraveled
Opal CarewSarah Castille Wydawnictwo: Unraveled Group literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Unraveled Group
2013-01-01
Data 1. wydania:
2013-01-01
angielski

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Spodziewałam sie więcej po zakończeniu. Moim zdaniem to bardziej dodatke, który tak na prawdę nie wnosi za wiele. W każdym rozdziale seks, seks, seks. Jedynie epilog rzuca światło na dalszą historię... Mimo tego nie żałuję, że to przeczytałam. To taka kropka nad i w cełej historii.

Przeczytałam co prawda tylko tę część dotyczącą ciągu dalszego "Na każde jego żądanie" i mam wrażenie, że to jakaś pomyłka. "Na każde jego żądanie" i "O dwa słowa za dużo" to były świetne propozycje, które miałam okazję przeczytać. Była tam miłość, sex, zazdrość, sensacja, komedia i akcja a tu nic. W ogóle to jest w taki sposób napisane jakby nie było o tych samych bohaterach tyle, że wymieniane są imiona. Jestem bardzo zawiedziona, mogłam być w błogiej nieświadomości i domyślać się co dzieje się z głównymi bohaterami po zakończeniu książek. BDSM jest tu jak grom z jasnego nieba i wcale nie pasuje mi do Jeremiah i muszę przyznać, że brakuje mi tutaj Lucasa, gdyż bardzo go polubiłam.

Anna Vivi Unraveled Zobacz więcej