Unraveled

Opal CarewSarah Castille Wydawnictwo: Unraveled Group literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Unraveled Group
literatura obyczajowa, romans
angielski

Spodziewałam sie więcej po zakończeniu. Moim zdaniem to bardziej dodatke, który tak na prawdę nie wnosi za wiele. W każdym rozdziale seks, seks, seks. Jedynie epilog rzuca światło na dalszą historię... Mimo tego nie żałuję, że to przeczytałam. To taka kropka nad i w cełej historii.

Przeczytałam co prawda tylko tę część dotyczącą ciągu dalszego "Na każde jego żądanie" i mam wrażenie, że to jakaś pomyłka. "Na każde jego żądanie" i "O dwa słowa za dużo" to były świetne propozycje, które miałam okazję przeczytać. Była tam miłość, sex, zazdrość, sensacja, komedia i akcja a tu nic. W ogóle to jest w taki sposób napisane jakby nie było o tych samych...

• 2014
  • 2013