Latający Cyrk Monty Pythona - tylko słowa. Tom 2

Okładka książki Latający Cyrk Monty Pythona - tylko słowa. Tom 2 Graham Chapman, John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones, Michael Palin
Okładka książki Latający Cyrk Monty Pythona - tylko słowa. Tom 2
Graham ChapmanJohn Cleese Wydawnictwo: Wydawnictwo RM Cykl: Latający Cyrk Monty Pythona - Tylko słowa (tom 2) satyra
satyra
Latający Cyrk Monty Pythona - Tylko słowa (tom 2)
Monty Python's Flying Circus - Just the words
Wydawnictwo RM
2004-01-01
2004-01-01
Elżbieta Gałązka-Salamon
monty python latający cyrk kabaret

Druga cześć Latającego Cyrku to kolejna dawka absurdalnego humoru, nie zawodzi więc czytelnika. Nie trzeba szukać w internecie odcinków, gdy samemu można tworzyć w trakcie lektury wizualizacje skeczy. Kto czytał pierwszą część, pewnie przeczytał i drugą. Kto nie czytał niech żałuje

Tom drugi odbiega od pierwszego dokładnie na taką odległość na jaką zdoła się je od siebie odrzucić albo pozwolić im odbiegnąć. Jednak występuje tu efekt splatania kwantowego bo jakby od siebie nie były oba tomy oddalone nadal tworzą razem absolutnie genialną całość.

wolę oglądać

wolę oglądać

• Beletrystyka: Ogólnie
  • Papier
  • Mam, ale jeszcze nie przeczytałam

Dodaj cytat z książki Latający Cyrk Monty Pythona - tylko słowa. Tom 2