Latający Cyrk Monty Pythona - tylko słowa. Tom 2

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Latający Cyrk Monty Pythona - Tylko słowa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: RM
Monty Python's Flying Circus - Just the words
satyra

Pełny, nieocenzurowany scenariusz historycznego programu telewizyjnego (z pominięciem animowanych wstawek).

źródło opisu: okładka

Annette_Cinnamon | 2011-04-07
Przeczytana: 08 kwietnia 2011

Moją opinię o książce zacznę od końca: jeżeli chcesz przeczytać „Latający Cyrk Monty Pythona – tylko słowa”, warto najpierw zapoznać się ze wszystkimi odcinkami telewizyjnymi tej wspaniałej grupy angielskich komików. Zapytasz się: „Dlaczego? Książka to książka, a wszystkich 45 odcinków oglądać nie będę”. Jeżeli tak myślisz, to jesteś w wielkim błędzie.

(W małym, zacisznym, zagraconym pokoju w bloku na czwartym piętrze. Na fotelu wiklinowym stojącym pod oknem siedzi rozczochrana dziewczyna we flanelowej koszuli. Z nisko pochyloną głową coś namiętnie notuje. Kiedy kadr się przybliża, dziewczyna gwałtownie się prostuje, sadowi wygodnie na krześle i posyła nieśmiały uśmiech).

Cinnamon: Pewnie nie interesuje was to, że kiedy słyszałam hasło „Latający Cyrk Monty Pythona”, oczyma wyobraźni widziałam podstarzałych mężczyzn pośrodku obskurnego cyrku. To było jakiś czas temu. Natomiast kiedy byłam małą dziewczynką, bałam się animacji Terry’ego Gilliama.

(Do pokoju wchodzi pies...

Sławomir | 2013-11-02

Tom drugi odbiega od pierwszego dokładnie na taką odległość na jaką zdoła się je od siebie odrzucić albo pozwolić im odbiegnąć. Jednak występuje tu efekt splatania kwantowego bo jakby od siebie nie były oba tomy oddalone nadal tworzą razem absolutnie genialną całość.

GGrape | 2014-03-20

Druga cześć Latającego Cyrku to kolejna dawka absurdalnego humoru, nie zawodzi więc czytelnika. Nie trzeba szukać w internecie odcinków, gdy samemu można tworzyć w trakcie lektury wizualizacje skeczy. Kto czytał pierwszą część, pewnie przeczytał i drugą. Kto nie czytał niech żałuje

19jamajka89 | 2013-09-21

wolę oglądać