Okładka książki Procesy wszech czasów.Pitaval Prawa i Życia 2

papier
Basia
6 (1 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Spis treści: 1. Morderstwo Tutanchamona. Jan St. Partyka Samotnik z pól Ozyrysa 2. Proces Romualda Traugutta. Andrzej Jankowski ...i nigdy ich nie zdradził 3. Śmierć Rasputina. Jan St. Partyka Ciasteczka księcia Jusupowa 4. Sprawa Gorgonowej. Edmund Żurek Tajemnica willi Zaremby 5. Afera Watergate. Edyta Szewerniak-Milewska Taśmy Nixona 6. Sprawa „Kudowy". Andrzej Jankowski Szczęśliwej drogi, kapi...

Spis treści:
1. Morderstwo Tutanchamona. Jan St. Partyka
Samotnik z pól Ozyrysa
2. Proces Romualda Traugutta. Andrzej Jankowski
...i nigdy ich nie zdradził
3. Śmierć Rasputina. Jan St. Partyka
Ciasteczka księcia Jusupowa