Mine

Wydawnictwo: Gallery Books
bad boy, bokser, erotyk
angielski
Agnieszka

In the international bestseller Real, the unstoppable bad boy of the Underground fighting circuit finally met his match. Hired to keep him in prime condition, Brooke Dumas unleashed a primal desire in Remington “Remy” Tate as vital as the air he breathes…and now he can’t live without her. Brooke never imagined she would end up with the man who is every woman’s dream, but not all dreams end...

Brooke never imagined she would end up with the man who is every woman’s dream, but not all dreams end happily ever after, and just when Remington needs her the most, Brooke makes a discovery that forces her away from the ringside. Now with distance and darkness between them, the only thing left is to fight for the love of the man she calls Mine.

źródło opisu: http://www.katyevans.net/books/mine/

źródło okładki: http://www.katyevans.net/books/mine/

Tak, Remy jest zdecydowanie boski i nieprzeciętny, i tak samo nieprzeciętne wzbudza emocje. Niestety nie mogę tego samego powiedzieć o książce...

Mam wrażenie, że autorka nie do końca miała pomysł na fabułę i jej niedostatki starała się przykryć nadmiarem podobnych do siebie i sztucznie przedłużanych scen erotycznych, banalnymi dialogami, pełnymi wciąż tych samych zapewnień o miłości, oraz - opisami reakcji fizjologicznych Brooke na sam widok i głos ukochanego. W pewnym momencie zaczęło mnie już mdlić, bo ileż można czytać wciąż o tym samym?

Tak naprawdę tylko kilka scen trzymało w napięciu, między innymi scena ostatniej walki ze Skorpionem. Reszta była na tyle nużąca, że nawet przestałam się już wzruszać. A dla mnie brak wzruszeń to sytuacja niedopuszczalna - w końcu ja właśnie po to takie książki czytam!

Jestem bardzo zawiedziona, nawet pomimo tego, że Remy jest nieustająco cudowny i naprawdę działa na wyobraźnię. To jednak najwyraźniej nie wystarcza.

Beata | 2017-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2017

Świetna powieść romantyczno-erotyczna, zdecydowanie lepsza niż część pierwsza. Zgodnie z wymogami gatunku: wielka miłość nad życie, dramaty, problemy, źli ludzie i przyjaciele, którzy zawsze pomogą:) I żyli długo i szczęśliwie... Ja też, bo mi się humorek i nastawienie do życia poprawiło:)

Niestety tym razem Pani Evans tylko się pogrążyła, bo kontynuacja cyklu Real to w moim odczuciu istne dno.

No chyba, że lubicie książki bez fabuły, a czytacie dla samego faktu lub trenowania narządu wzroku.

Główna bohaterka Brooke, której zachowanie drażniło mnie już w pierwszej części, teraz przechodzi samą siebie.
Odnosiłam wrażenie, że miałam do czynienie z niedojrzałą nastolatką, która nie dość, że była infantylna i wiecznie napalona, to w dodatku jej IQ było dużo poniżej przeciętnej.

Sytuację nieco ratuje Remy, niemniej to za mało, żeby wystawić tej książce pozytywną opinię.

Szkoda czasu, nie polecam.

kaktusowaona71 | 2016-07-02
Przeczytana: 02 lipca 2016

No i co ja mam napisać ? "Mine" całkowicie mnie uwiodło.
Do części drugiej podeszłam już "w pełnym oświeceniu" i z prawidłowym nastawieniem.
To erotyk. Nie żaden romans, tylko erotyk. I już wiem, skąd taki wybór bohatera - i wszystko mi się ładnie ułożyło w głowie.
Moim skromnym zdaniem "Mine" bije na głowę, zdecydowanie przelukrowaną część pierwszą. Tu nareszcie mamy nie tylko wzloty, ale też i upadki. Mamy jakąś żywszą akcję. Mamy też lepiej/pełniej zakreślonych bohaterów. Tutaj wszystko jest lepsze i dokładnie takie jak lubię. Książkę właściwie połknęłam, nie mogąc odejść od niej ani na chwilę. Remington, mimo iż dalej jak dla mnie, zbyt wyidealizowany, to jednak przekonał mnie do siebie i ostatecznie zdobył moją ogromną sympatię jako człowiek. To Brook okazała się w tym tomie postacią działająca mi na nerwy. Ja rozumiem hormony i przewrażliwienie, ale tu chyba zostało to wszystko zbyt przejaskrawione i irytowało i drażniło. Nie . Brook zdecydowanie straciła tu na realności....

Jak zwykle przez karty książki przelewają się ogromne ilości wszelkich płynów ustrojowych.
Jeżeli bohaterowie byliby prawdziwi, to taka miłość jest nieidealnie idealna. No wiecie, na dobre i na złe, w zdrowiu i chorobie itd. Tak Remy jest facetem, który zdecydowanie ma z sobą problem. Bardzo ciekawe ujęcie problemów takiej osoby w życiu codziennym. Oczywiście on ma kasę i możliwości, a co jeżeli trafiłoby na kogoś biedniejszego? Może właśnie przytrafiłoby się mu to, co zrobili rodzice Remy'emu. Słyszałam kiedyś o kilku takich przypadkach. A co się stało, to musicie przeczytać sami.
Książka dla melomanów.

Ranech | 2014-08-31
Przeczytana: 30 sierpnia 2014

NIEZAPRZECZALNIE KOCHAM TĄ SERIĘ CAŁYM SERCEM!

Jestem taka szczęśliwa, że mogłam cieszyć się dalszymi losami Brooke i Remy'ego! "Mine" jest nawet lepsza niż pierwsza część "Real", a tego się nie spodziewałam, kontynuacje często bywają gorsze.

Kocham Remy'ego za to, że jest pierwotnym, nieokrzesanym jaskiniowcem, pełnym miłości i opiekuńczości w stosunku do Brooke jak i reszty swojej drużyny. Za jego skomplikowane wnętrze i pełne oddanie miłości swojego życia.

Kocham Brooke za jej siłę, walkę i bezgraniczną miłość, za niepoddawanie się w trudnych sytuacjach i przejmowanie kontroli w chwilach słabości Remy'ego. Nie jest głupią naiwną gąską, która skacze jak jej każą, jest pewną siebie bohaterką, która nie daje sobą pomiatać.

Kocham ich historię, to jak się poznali, jak potoczyły się ich losy, to jak walczyli o swoje szczęście i to że im się udało pomimo wielu przeszkód, które postawił przed nimi los.

Ta część zarówno jak i "REAL" trafia na moją półkę ULUBIONE i nie...

kaktusowaona71 | 2016-12-07
Przeczytana: 02 lipca 2016

No i co ja mam napisać ? "Mine" całkowicie mnie uwiodło.
Jak...

WampirkaJustynka | 2017-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2017

Książka "Mine" czekała na swoją kolej prawie cały rok od przeczytania "Real". Teraz świeżo po przeczytaniu żałuję, że nie zabrałam się za nią znacznie wcześniej. Jest równie dobra jak pierwsza część aczkolwiek jest tutaj więcej słodyczy. Brooke zrobiła się trochę taka miękka i emocjonalna. Natomiast Remy to po prostu Tajfun. Dla tej książki zarwałam noc i teraz zbieram energię na część "Remy". A tę serdecznie polecam :)

Ranech | 2016-05-23
Na półkach: Przeczytane, Erotyk, 2016
Przeczytana: maj 2016

NIEZAPRZECZALNIE KOCHAM TĄ SERIĘ CAŁYM SERCEM!

Ta część zarówno jak i "REAL" trafia na moją półkę ULUBIONE i nie...

Natalia | 2017-02-07
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 07 lutego 2017

Ta część jest nieco spokojniejsza od poprzedniej, ale tak samo dobra i wciągająca. W tej książce jest tyle energii, siły, magnetyzmu, że nie można się od niej oderwać. Głównie za sprawą Remingtona "TAJFUNA" Tate, który jest tak ciekawą postacią, pełną sprzeczności, że czyni go, to jedynym i niepowtarzalnym bohaterem. "Mine", to część w, której nie dzieje się zbyt wiele pod względem akcji. Ta książka głównie przedstawia uczucia i związek Brooke i Remyego. Oczywiście jest wiele walk, seksu, momentów zaskakujących, ale też czasu próby, dla ich związku. Dwubiegunowość Remyego w żaden sposób nie sprawiła, że był gorszy. Wsparcie Brooke dało mu siłę, ale ogrom tych wszystkich uczuć chwilami przerastał nawet jego.
" Kochasz nawet mocniej, niż walczysz, a nigdy w życiu nie widziałam, żeby ktoś walczył tak, jak ty."
Jest, to kolejna książka Katy Evans od, której nie mogłam się oderwać. Bohaterowie inni, dalecy od ideału, ale i tak bardzo ich polubiłam. Miłość, przyjaźń, upór, walka,...