Twoim śladem

Okładka książki Twoim śladem A. Meredith Walters
Nominacja w plebiscycie 2016
Okładka książki Twoim śladem
A. Meredith Walters Wydawnictwo: YA! Cykl: Twisted Love (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Twisted Love (tom 1)
Lead Me Not
YA!
2016-07-06
2016-07-06
9788328021914
Dorota Konowrocka-Sawa

Bardzo ciekawa książka, od której nie mogłam się oderwać. Walka z uzależnieniem i miłość, która pomaga wyciągnąć głównego bohatera z nałogu to główny wątek tej książki. Pozycja ta pokazuje również, ile w stanie jest się poświęcić dla miłości i jak destruktywna może ona być.

Hipnotyzujaca, dobrze napisana ksiazka.
Ze zniecierpliwieniem oczekuje czesci drugiej, a zdaje sie, ze troche bedzie trzeba poczekac.
Zdecydowanie polecam!

Hipnotyzujaca, dobrze napisana ksiazka.
Zdecydowanie polecam!

Ta książka skradła moje serce.
Pełen nadziei i napięcia utwór, który raz wzrusza, a raz pozostawia czytelnika obojętnym. To niepowtarzalna historia, która pokazuje, że człowiek, jeśli chce, może upaść na samo dno, bądź wznieść się ponad swoje możliwości.

Ta książka skradła moje serce.

Aubrey to piękna, młoda kobieta, która ma wielkie ambicje. Po śmierci siostry, która przedawkowała narkotyki, dziewczyna uczy się na wydziale terapii od spraw narkotyków. Dostaje wielkie wyróżnienie- Pani Dyrektor daje jej możliwość współprowadzenia grupy wsparcia dla takich osób. Jest niesamowicie podekscytowana. Pierwsze zajęcia się zaczynają, a ona zauważa chłopaka- Maxxa. Poznają się z Maxem i w ten sposób rozwija się ich "niewłaściwa" relacja. Jak to się skończy dla ich obu? Na dobre czy na złe?

💊10/10💊

To była tak porywająca, wzruszająca historia, że nie jestem w stanie nie dać jej 10/10. Przeczytałam ją w 3 dni i zdecydowanie zaraz zabieram się za drugą. Cudowna książka! Opowiada o ciężkim, ale ważnym temacie, jakim jest uzależnienie od narkotyków i jak skutecznie i szybko może to zniszczyć życie...

⭐️5/5
💊15+
🌶 3,5/5

Książka bardzo mnie poruszyła. Być może jest to przewidywalna historia, ale to nie zmienia faktu, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła i czytałam ją z zapartym tchem.

Bardzo nijaka, nudna. Jest ważny temat poruszony w książce, ale można chyba było trochę inaczej to ugrać. Nie wiem. W połowie zaczęłam omijać połowę opisów i skupiałam się tylko na dialogach, by tylko jakoś skończyć historie. Zobaczymy jak będzie z kolejną częścią.

Pierwsza i jedyna książka, która czytałam kilkukrotnie. Polecam każdemu ko lubi ten gatunek

Typowa książka dla nastolatek:
✓ Typowa laska wybrana przez faceta który może mieć każdą
✓ Głównej bohaterce podoba się dwóch facetów, którego wybrać?
✓ Duużo emocji, żeby utrzymać czytelnika
Nie wiem czy trzeba coś dodawać, jeśli ktoś jest fanem sztampowych dzieł dla nastolatek, to polecam. Jeśli nigdy nie czytałeś takiego dzieła, to też ujdzie. Ale ta książka nie wniesie nic do twojego życia, może poza żartami z imienia Maxxa (Maksks?)

Typowa książka dla nastolatek:
✓ Typowa laska wybrana przez faceta który może mieć każdą
✓ Głównej bohaterce podoba się dwóch facetów, którego wybrać?
✓ Duużo emocji, żeby utrzymać czytelnika

Książka o trudnej tematyce, ale zdecydowanie warta przeczytania ! Szczególnie dla osób, które tkwią w toksycznych relacjach i nie do końca mają tego świadomość, a taka miłość ciągnie ich na dno ☺️

Ta książka nie zasługuje na słabe noty. Ta książka otwiera oczy osobom, które nie doświadczyły styczności z osobą uzależniona od narkotyków. Mocne wrażenie, pełne wieku emocji wywarło na mnie spojrzenie z obu stron. z punktu widzenia obu osób. Uzależnionych od dragów i drugiej osoby. Zabieram się za część druga. Niech się dzieje!

• Romans
  • 2017