Warsztaty menedżera. Komplet 9 książek

Wydawnictwo: StudioEMKA
poradniki

W skład kompletu wchodzą następujące pozycje: Bezpieczny komputer 20 rzeczy, które każdy użytkownik powinien wiedzieć Ben Rothke, CISSP, Klient zrobi to czego oczekujesz 24 najtrudniejsze problemy w sprzedaży Ferdinand Fournies, Pierwsze koty za płoty 24 lekcje przed objęciem stanowiska menedżera Morey Stettner, Menedżer w opałach 24 lekcje zarządzania wielkimi projektami Danny Cox (oraz John Hoover), Nie ma trudnych ludzi 24 wykłady o podejściu do ludzi z różnym charakterem Rick Brinkman & Rick Kirschner, Jaka szkoda, że już weekend Anne Bruce, Reguły Lombardiego Vince Lombardi junior, Sygnowano Jack Welch 24 lekcje najwybitniejszego CEO na świecie Jeffrey A. Krames, Ten charyzmatyczny Colin Powell Oren Harari.