Podstawy neonatologii

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320034561
zdrowie, medycyna

Publikacja została przygotowana przez wybitnych specjalistów pediatrów i neonatologów, z różnych ośrodków w kraju. W podręczniku omówiono wszystkie istotne zagadnienia dotyczące okresu noworodkowego. Zwrócono szczególną uwagę na specyficzne problemy tego okresu życia oraz sposób ich rozwiązywania z uwzględnieniem aktualnej wiedzy medycznej. Zwięzła forma publikacji, liczne ilustracje oraz tabele powinny stanowić cenną pomoc w przyswojeniu prezentowanych zagadnień. Podręcznik jest adresowany do

Kaś | 2011-01-25
Na półkach: Teraz czytam