Moje pomysły na modne dodatki

Wydawnictwo: Zielona Sowa
moda, styl, dodatki
poradniki
joly_fh

Żyj w swojej wyobraźni i przekonaj się, jak łatwo, szybko i tanim kosztem możesz wykonać wiele modnych i atrakcyjnych dodatków. W tej książce znajdziesz mnóstwo pomysłów i inspiracji na modną biżuterię (kolczyki, bransoletki, pierścionki, korale) i niebanalne dodatki (aplikacje na ubrania, broszki, ozdobne etui na telefon, ozdoby do włosów) i wiele, wiele innych. Znajdziesz tu nie tylko...

Znajdziesz tu nie tylko instrukcje wykonania wszystkich dodatków, ale również wspaniałe zdjęcia z kolejnych etap tworzenia, które pomogą Ci z łatwością wykonać wszystkie projekty. Dodatkowo znajdują się cenne informacje dotyczące projektów uwzględniające przybliżone ceny potrzebnych materiałów i czasu.

Dzięki tej książce zachwycisz wszystkich znajomych modnymi, niebanalnymi dodatkami.

źródło opisu: Zielona Sowa, 2013

źródło okładki: www.zielonasowa.pl

Ewelina | 2014-11-22
Przeczytana: 22 września 2014

W książce znajdują się świetne inspiracje dla osób pragnących własnoręcznie wykonać kolczyki, bransoletki czy opaski.
Autorka najpierw opisała akcesoria niezbędne do wykonania biżuterii i innych ozdób. Każdej informacji towarzyszą zdjęcia, dzięki którym czytelnik wie dokładnie jak co wygląda. We właściwej części książki znajdują się instrukcje wykonania bransoletek, pierścionków, naszyjników z kolorowego sznurka, kolczyków, biżuterii z rzemieniami i filcowej. Są tu także ozdoby z agrafek, muliny czy wykonane techniką quillingu. Młodsze dziewczynki pewnie zainteresują się klamrami i opaskami do włosów, pomponami, nausznikami i pokrowcami na komórkę. Moją ciekawosc wzbudziły sposoby ozdabiania tenisówek i japonek oraz fajne torby na zakupy.

Wyliczono koszt produkcji każdej ozdoby, czas wykonania i stopień trudności oraz wszelkie potrzebne akcesoria. Na końcu książki znajdują się szablony.

Książka jest skierowana do dzieci i młodzieży, ale tak naprawdę każdy zainteresowany...

Ostatnio rękodzieło jest bardzo modne. I wcale mnie to nie dziwi, bo takie samodzielnie wykonane dekoracje oraz upominki mają swój niepowtarzalny urok. Są one tworzone z pasją i wielkim zaangażowaniem. Taki ładunek emocjonalny czuć z daleka - wierzcie. mi :)

Co więcej - własnoręcznie wykonane ozdoby są oryginalne i niepowtarzalne. Jeśli przykłady pokazane w książkach lub internecie są dla nas jedynie inspiracją, a nie kopiujemy ich dosłownie - okazuje się, że nasze pace są jedyne w swoim rodzaju i nikt inny takich nie posiada. Możemy zatem pochwalić się własną kolekcją biżuterii, ozdób lub innych dodatków. A poza ich oryginalnością z pewnością ucieszy nas, że wszystko to wykonałyśmy samodzielnie!

Jednak żeby tego dokonać musimy najpierw mieć jakiekolwiek pojęcie o tworzeniu takich prac. I tu gorąco polecam tę oto książkę. Choć jest ona skierowana raczej do dzieci i młodzieży, to uważam, że ich ciocie i mamy również tą lekturą nie pogardzą. Bowiem w tej książce znajdziemy dokładny...

Magdalena Żerek | 2013-12-14
Przeczytana: 01 grudnia 2013

Lubisz ręcznie wykonywaną biżuterię? Ta książka jest dla Ciebie!

Ileż to razy z zazdrością oglądaliśmy ręcznie wykonaną biżuterię, którą sprzedaje się w internecie czasem za bardzo wysokie ceny. Jesteśmy przekonani, że produkty te są tak drogie, bo trzeba mieć talent, by je wykonać. Do tego należy włożyć dużo pracy, by mogły być takie piękne. Joanna Tołłoczko „Moimi pomysłami na modne dodatki” pokazuje jak bardzo się mylimy. Za kilkanaście złotych w kilkadziesiąt minut możemy zrobić samodzielnie kolczyki, naszyjnik, bransoletkę, odmienić swoją bluzkę lub torebkę.

W „Moich pomysłach na modne dodatki” znajdziecie mnóstwo propozycji wykonania: bransoletek, naszyjników, kolczyków, korali, łańcuszków, zawieszek, opasek i klamer do włosów, dodatków do ubrań, nauszników, etui na komórkę i wielu innych akcesoriów, bez których trudno się obejść modnej i oryginalnej nastolatce. Teraz każdy może wykorzystać pomysły Joanny Tołłoczko także jako inspiracje do tworzenia niepowtarzalnej...