Przygotowania do świąt z Olafem

Wydawnictwo: Zielona Sowa
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
hobby
Wkp

Uwielbiasz Olafa i film Kraina Lodu? Teraz masz szansę przygotować się do świat z Olafem. Postaraj się, aby w Twoim domu zapanowała wyjątkowa świąteczna, nastrojowa zimowa magia. Wszystkie projekty z książki są inspirowane filmem Kraina Lodu Odliczanie do świąt zacznij 1 grudnia i każdego dnia wykonaj wyjątkowe zadanie przeznaczone na dany dzień. Wykonując różnorodne dekoracje, ozdoby,...

Wszystkie projekty z książki są inspirowane filmem Kraina Lodu
Wykonując różnorodne dekoracje, ozdoby, łańcuchy, bombki, zawieszki, odliczaj dzień po dniu do Gwiazdki. Wykonanymi dekoracjami ozdabiaj swój pokój, dom, drzewko choinkowe i świąteczny stół.
Zobacz, jak w prosty sposób zapakować prezenty dla najbliższych, aby pięknie prezentowały się pod choinką. Zaprojektuj i wykonaj świąteczne kartki. Zaproś mamę do zabawy i upieczcie przepyszne świąteczne ciasteczka.

źródło opisu: http://www.zielonasowa.pl/przygotowania-do-swiat-z-olafem-disney.html

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/przygotowania-do-swiat-z-olafem-disney.html

Wkp | 2016-12-02
Na półkach: Przeczytane, Współpraca

ŚWIĘTA Z BAŁWANKIEM OLAFEM

Film „Kraina lodu” z 2013 roku stał się największym hitem Disneya w historii. Ilość widzów zaskarbiła mu nie tylko miano najbardziej dochodowego filmu animowanego w historii, ale także i jednego z najlepiej zarabiających obrazów w ogóle (w chwili obecnej znajduje się na dziewiątym miejscu). Teraz, kiedy zima panuje za oknami, a Święta są już coraz bliżej, każdy z chęcią sięgnie po ten pełen śniegu i ciepłej atmosfery film. A ja polecam jeszcze dodatki takie, jak ta książka, bo jak już przygotowywać się do Bożego Narodzenia, czemu nie zrobić tego z Olafem?

Jeśli zaś się na to zdecydujecie, ten zabawny bałwanek, którego tak znakomicie zinterpretował swoim głosem wokalista Czesław Mozil (niezapomniana rola!), zabierze Was w podróż pełną przygotowań do Świąt. Zaczynając od pierwszego grudnia, dzień po dniu czeka na czytelników jedno zadanie oferujące wykonanie bardzo ciekawych dekoracji gwiazdkowych, oczywiście w stylu i towarzystwie bohaterów „Krainy...

Isil | 2016-12-03
Przeczytana: 02 grudnia 2016