Filcowy zawrót głowy

Filcowy zawrót głowy
filc, rękodzieło, hobby
rękodzieło
JonSoha

FILC- miękki,przyjemny w dotyku, wytrzymały i łatwy w obróbce. To wymarzony materiał do wszelkiego rodzaju działań hobbystycznych.Wykorzystywany w gotowej postaci- dostępnej w różnych grubościach i kolorach- lub w prosty sposób możliwy do uzyskania podczas filcowania wełny na sucho lub na mokro. - Atrakcyjne propozycje pokazane krok po kroku. - Niebanalne pomysły na różne okazje: biżuteria,...

- Atrakcyjne propozycje pokazane krok po kroku.
- Niebanalne pomysły na różne okazje: biżuteria, torby, przedmioty do domu, zabawki dla dzieci, ozdoby świąteczne.
- Wzory na szablonach- z nimi każdy projekt się uda!

źródło opisu: Wydawnictwo Buchmann, 2012

źródło okładki: http://www.buchmann.com.pl/go/_info/?user_id=88918&lang=pl