Lancelot znad Renu

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kosmiczny Rodzynek". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Agencja Solaris
yano20

To alternatywna historia średniowiecznej Europy, oglądanej oczami współczesnego nam bohatera, obywatela państwa totalitarnego. W tym świecie Arabowie pokonali Franków pod Poitiers i opanowali kontynent aż po Ren. Papież jest poborcą podatkowym, Lancelot mało znaczącym, acz ambitnym możnowładcą z pogranicza, Ginewra podstarzałą dziwką nimfomanką. Nasz bohater, na rozkaz Lancelota, przemierza...

Nasz bohater, na rozkaz Lancelota, przemierza świat islamu w misji, która ma odwrócić losy Europy.

źródło opisu: Agencja Solaris, 2001

źródło okładki: http://solarisnet.pl/