Always Been Mine

Wydawnictwo: Kindle Edition
angielski
HouseOfReaders

New Adult/ Contemporary Romantic suspense: Contains adult content After one heartache too many, Valerie Zuniga vows to never let Alex Moreno hurt her again. A year later, she is forced to reunite with him at a party where one unexpected sizzling kiss tells her she’s far from over him. No way will she allow herself to get sucked back into that torment. She’ll resist him even if that means...

New Adult/ Contemporary Romantic suspense: Contains adult content

After one heartache too many, Valerie Zuniga vows to never let Alex Moreno hurt her again. A year later, she is forced to reunite with him at a party where one unexpected sizzling kiss tells her she’s far from over him. No way will she allow herself to get sucked back into that torment. She’ll resist him even if that means using the one thing that’ll stop Alex dead in his tracks: another man.

Alex is coming off one of the worst years of his life. He spent so much time wallowing in self-pity, he never realized how much he’d missed Valerie. That is, until that kiss. Now, he’s determined to get her back one way or another, and no other man will stand in his way. Especially after discovering that Valerie may be in danger, a danger he blames himself for.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/11480837-always-been-mine

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/11480837-always-been-mine