Co ma do tego wiek?

Wydawnictwo: Insignis
What's Age Got To Do With It?
poradniki
Ave_Maria_

"Spoglądam w lustro i nie poznaję tej zmęczonej kobiety, która na mnie patrzy". "Mam czterdzieści dwa lata, a czuję się, jakbym miała sześćdziesiąt dwa". "Tęsknię za kobietą, którą byłam kiedyś". Jeśli i ty miewasz takie lub podobne myśli, nie jesteś sama. Robin McGraw otrzymuje tysiące e-maili od kobiet, które pytają ją, co robi, że w wieku pięćdziesięciu pięciu lat jest żywiołowa,...

"Spoglądam w lustro i nie poznaję tej zmęczonej kobiety, która na mnie patrzy".
"Mam czterdzieści dwa lata, a czuję się, jakbym miała sześćdziesiąt dwa".
"Tęsknię za kobietą, którą byłam kiedyś".

Jeśli i ty miewasz takie lub podobne myśli, nie jesteś sama. Robin McGraw otrzymuje tysiące e-maili od kobiet, które pytają ją, co robi, że w wieku pięćdziesięciu pięciu lat jest żywiołowa, energiczna, zdrowa i tak też wygląda. Wszystko zaczęło się wtedy, gdy jako dwudziesto- i trzydziestoparolatka, dzięki kolejnym ważnym momentom w swoim życiu, zaczęła zdawać sobie sprawę z tego, że jeśli sama nie postawi własnego zdrowia i samopoczucia na pierwszym miejscu, nikt tego za nią nie zrobi. Kiedy Robin miała trzydzieści parę lat, nagle zmarła jej matka - wspaniała kobieta, która zawsze przedkładała potrzeby rodziny nad swoje, przez co nigdy nie dowiedziała się, że jej zdrowie było zagrożone. Wskutek tej tragedii Robin zro-zumiała, że aby być jak najlepszą żoną, matką i kobietą, musi zadbać o siebie tak, jakby zale-żało od tego jej życie.

"Napisałam tę książkę nie tylko po to, aby odpowiedzieć na pytania, jak pielęgnuję zdrowie i formę. Chcę także przypomnieć kobietom, że nadszedł czas, aby umieściły siebie na początku listy swoich priorytetów. Nigdy nie jest za wcześnie na to, aby zacząć o siebie dbać, ale też nigdy nie jest na to za późno".

źródło opisu: Insignis , 2010

źródło okładki: www.insignis.pl

tattwa | 2014-11-05
Przeczytana: 23 października 2014

Szczerze? Książka dla kobiet które zupełnie nie mają ani instynktu ani świadomości jak o siebie dbać. Dla tych z podstawową wiedzą lektura nie będzie odkrywaniem Ameryki. Za to w bardzo amerikan stajl.

silverraven | 2017-03-29
Przeczytana: 04 marca 2017