Pamiętne Chwile

Wydawnictwo: ksiegarnia.publikatornia.pl
Pamiętne Chwile

„Pąmiętne Chwile”, to powieść oparta na faktach, z okresu II Wojny Światowej. Losy Wojny na ziemiach polskich są znane wszystkim, lecz w odbiorze tej powieści ów fakt nie stanowi żadnej przeszkody. Autor dołożył starań by znany okres w dziejach przedstawić w sposób nietuzinkowy i intrygujący. Czytelnika zachęca niezwykłe mistrzowsko dozowana dramaturgią oraz wciągająca dynamiczna akcja. Książka traktuje czas walk partyzanckich w okolicach Janowa Lubelskiego.

źródło opisu: http://wydaje.pl/e/pamietne-chwile

źródło okładki: http://ksiegarnia.publikatornia.pl/autor/HenrykLonginRogowski

wanda | 2014-10-12
Przeczytana: 11 września 2014

Napisana dobrze o realiach II wojny swiatowej. Powiesc ciekawa o losach Zydowki, corki fabrykanta lodzkiego i jej rodzicow. Polecam.