Bez skazy

Wydawnictwo: Vesper
poradniki

Laurence Kirwan autor najbardziej wyczerpującej i kontrowersyjnej książki o chirurgii plastycznej, jaka ukazała się do tej pory jest słynnym chirurgiem operującym pacjentów po obu stronach Atlantyku i uznanym ekspertem medialnym, zajmującym się tą tematyką. Książka Bez skazy kwestionuje wiele banałów, jakie powtarzane są o gwiazdach w popularnych mediach. Doktor Kirwan w sposób obiektywny przedstawia efekty operacji plastycznych, jakim poddali się ludzie znani i podziwiani. Analizuje także związki między urodą a mediami i dokonuje wglądu w filozofię, jaka kryje się za naszą narcystyczną epoką.

Carolyna | 2015-07-27
Przeczytana: 27 lipca 2015