zarządzanie zorientowane na rezultat

Wydawnictwo: IFC Press Sp. z o.o.
9788391351987
poradniki

Menedżer jest tym lepszym zarządzającym im bardziej jego ludzie podejmują własną inicjatywę na rzecz lepszego służenia klientom wewnętrznym i zewnętrznym. Jak być dobrym menedżerem w czasie obfitującym w zmiany i paradoksy spędzające sen z powiek tym, którzy wcześniej byli najlepsi?Najwięcej korzyści przyniesie ta książka osobom, które na co dzień zarządzają zespołami i które dążą do tego, by pracownicy brali na siebie odpowiedzialność za cele i wykazywali własną inicjatywę w ich realizacji. Także menedżerowie, którzy uważają, że warto poprawić współpracę pomiędzy osobami tworzącymi zespół, znajdą tu inspiracje dla swojej pracy w tym obszarze.

Mariusz | 2012-03-26