Zarządzanie zorientowane na Rezultat

Wydawnictwo: IFC Press Sp. z o.o.
839135198X
biznes, finanse

Zarządzanie zorientowane na rezultat najwięcej korzyści przyniesie osobom, które na co dzień zarządzają zespołami i które dążą do tego, by pracownicy brali na siebie odpowiedzialność za cele i wykazywali własną inicjatywę w ich realizacji. Także menedżerowie, którzy uważają, że warto poprawić współpracę pomiędzy osobami tworzącymi zespół, znajdą tu inspiracje dla swojej pracy w tym obszarze. Książka pomyślana została jako przewodnik po metodzie zarządzania z elementami, które czekają na wypełnienie ich przez Czytelnika. To książka, która wręcz domaga się, by po niej pisać! O autorze Dr J. Schouten jest psychoterapeutą i doradcą ds. przedsiębiorstw. Jest założycielem i dyrektorem grupy Schouten & Nelissen. Dr W. van Beers jest doradcą ds. przedsiębiorstw i dyrektorem sekcji zajmującej się rozwojem przedsiębiorstw, działającej w ramach grupy Schouten & Nelissen.