Jak zrefomować mężczyznę

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
poradniki

Przejrzysty poradnik dla każdego, kto pragnie zmienić charakter i zachowanie mężczyzny, napisany przez mężczyznę. Autor daje nam zdumiewający wgląd w męskie schematy myślowe, wyjaśniając, dlaczego mężczyźni potrafią otworzyć lodówkę i nie zauważyć w niej słoika majonezu albo rzucić ubranie obok kosza na brudną bieliznę, natomiast wydają się całkowicie niezdolni do umieszczenia tegoż ubrania w koszu.

jarjarbinx | 2015-02-19
mariola | 2016-11-24