Kawa czy herbata? Przepisy gwiazd

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7469-169-7
Kawa, herbata, Przepisy, gwiazdy

Drugie spotkanie gwiazd, gości programu TVP Kawa czy herbata? z czytelnikami, zawiera kolejną porcję niebanalnych przepisów kulinarnych autorstwa pisarzy, aktorów, dziennikarzy, sportowców i piosenkarzy, a więc osób powszechnie znanych z małego ekranu.Spośród proponowanych dań, niektóre z pewnością zaimponują wytrawnym smakoszom oraz znawcom sztuki kulinarnej, inne niewątpliwie trafią na listę domowego menu sympatyków programu Kawa czy herbata?

Rondelek | 2016-12-27
Na półkach: Kuchnia, Mam, Przeczytane