Ród wampirów

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zemsta słodka jak miłość". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Radwan
Katarzyna

Wyłonił się z mgły ratując ją, gdy już zwątpiła, że ktoś jej pomoże. Pokochała go, gotowa złamać dla niego jedną z ważniejszych zasad rodu. Dzięki niemu nareszcie znalazła dom, który był zawsze tam gdzie on.

Anastazja czuła się samotna w świecie do chwili, w której go spotkała, lecz jeszcze nie zdaje sobie sprawy jak wielkie niebezpieczeństwo dla niej i dla jej bliskich niesie ze sobą ta miłość.

źródło opisu: http://www.radwan.pl/

źródło okładki: http://www.radwan.pl/

Anna Rosińska | 2017-07-12

Anastazja czuła się samotna w świecie do chwili, w której go spotkała, lecz nie zdawała sobie sprawy jak wielkie niebezpieczeństwo dla niej i dla jej bliskich nieść będzie ze sobą ta miłość.

Kiedy otrzymałam od autorki, Kingi Michałowskiej, propozycję przeczytania i zrecenzowania Rodu wampirów na początku ogarnęły mnie wątpliwości. Czy będę potrafiła napisać rzetelną recenzję czegoś, o czym nie mam zbyt wielkiego pojęcia? Czy dostrzegę ewentualne braki, niedociągnięcia, sprzeczności? Po chwili doszłam jednak do wniosku, że wbrew pozorom moje małe doświadczenie w zakresie literatury fantastycznej może być zaletą. Jako laik w tym gatunku, mogę podejść do tej historii z dystansem. Czy ta powieść zachęciła mnie do kontynuowania przygody z fantastyką? O tym za chwilę.

Motyw...

kingabezwikinga | 2016-06-26