Borussia Dortmund

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Giganci Futbolu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Buchmann
sport
joly_fh

Borussia Dortmund, to obecnie obok Bayernu Monachium najlepszy klub w Bundenslidze, z dużymi ambicjami w Lidze Mistrzów. Dla polskich kibiców piłki to klub szczególny ze względu na „polskie trio”, które potrafi wygrywać mecze dla klubu z Dortmundu. W książce prezentujemy historię klubu, przedstawiamy legendy i obecną drużynę. Fani lubiący statystyki znajdą tu ciekawe zestawienia na temat klubu, stadionu, piłkarzy oraz informacje, jak kupić bilet na mecz podopiecznych Jürgena Kloppa. Atutem książki są ciekawe zdjęcia, wplecione w tekst wypowiedzi znanych osób na temat klubu i jego piłkarzy.

źródło opisu: Wydawnictwo Buchmann, 2013

źródło okładki: Buchmann

Annabel Lee | 2017-03-31
Przeczytana: 31 marca 2017

Według mnie, książka ta zawiera wszystkie podstawowe informacje na temat Borussii Dortmund stając się jednocześnie obowiązkową lekturą każdego polskiego kibica Borussii.
Jest napisana prostym językiem, można tam poznać historię powstania Borussii i co najciekawsze dlaczego tak naprawdę kibice czarno-żółtych aż tak nienawidzą się z kibicami Schalke. Opisany jest stadion, kibice, obecny jak na tamten czas trener czyli Jurgen Klopp dzięki któremu Borussia znowu wróciła na szczyt tabeli Bundesligi.
Czyli tak jak mówiłam, obowiązkowa książka dla kibica.

maksymilian | 2014-12-30
Przeczytana: 06 lutego 2014

Dobra książka.

Pokazuje zawodników danego klubu, a także przedstawia jego historię i ciekawe fakciki. Opisane są tam także zawodnicy klubu i ich statystyki.

Polecam książkę fanom BVB i tym którzy nie wiedzą wiele na temat klubu.

Ridley | 2013-12-30

Książka dobra dla każdego fana Borussii. Ja jestem z tego zakupu bardzo zadowolona : )

Angelika | 2014-07-20
Przeczytana: 20 lipca 2014

Książka dobra dla fanów BVB, wiele ciekawostek, dobrze przekazane informacje.

patronat | 2016-10-30
Przeczytana: 2014 rok

Cóż tu dużo mówić - książka obowiązkowa dla każdego kibica.

Świetnie wydana, ponieważ pomyślano o wszystkim: począwszy od indywidualnym przedstawieniu każdego zawodnika, poprzez historię klubu i poszczególnych trenerów, aż po wszelkiej maści statystyki i ciekawostki. Twarda oprawa, czytelna czcionka.

Polecam.

Nartis | 2017-10-05