rozwiń zwiń

2013-05-22
2013-05-22
sport piłka nożna piłkarze FC Barcelona kluby piłkarskie

Dobra książka.

Pokazuje zawodników danego klubu, a także przedstawia jego historię i ciekawe fakciki. Opisane są tam także zawodnicy klubu i ich statystyki.

Polecam książkę fanom FCB i tym którzy nie wiedzą wiele na temat klubu.

Dobra książka.

Polecam książkę fanom FCB i tym którzy nie wiedzą wiele na temat klubu.

Chyba nie ma książki o Barcelonie, którą kibic Barcy oceniłby negatywnie (ja osobiście przyznaję, że nie jestem w stanie podać takiej pozycji). A książka autorstwa Tomasza Ćwiąkały doskonale potwierdza tą hipotezę.

Dla każdego szanującego się Barcelonisty informacje kryjące się za Messim na okładce będą doskonale znane - co lepsi mający pamięć do liczb będą zapewne w stanie przytoczyć część statystyk, nie wspominając już o przywołanych na stronach datach z historii klubu.

A jednak jest to pozycja, którą prawie każdy miłośnik Barcy chciałby mieć! Opisane sukcesy, sylwetki piłkarzy i trenerów przywołują same dobre emocje i wspomnienia oraz napawają dumą.
Książka w sam raz do poczytania w oczekiwaniu na kolejny piłkarski sezon!

Dodaj cytat z książki FC Barcelona