FC Barcelona

sport piłka nożna piłkarze FC Barcelona kluby piłkarskie
sport
sport piłka nożna piłkarze FC Barcelona kluby piłkarskie

Dobra książka.

Pokazuje zawodników danego klubu, a także przedstawia jego historię i ciekawe fakciki. Opisane są tam także zawodnicy klubu i ich statystyki.

Polecam książkę fanom FCB i tym którzy nie wiedzą wiele na temat klubu.

Chyba nie ma książki o Barcelonie, którą kibic Barcy oceniłby negatywnie (ja osobiście przyznaję, że nie jestem w stanie podać takiej pozycji). A książka autorstwa Tomasza Ćwiąkały doskonale potwierdza tą hipotezę.

Dla każdego szanującego się Barcelonisty informacje kryjące się za Messim na okładce będą doskonale znane - co lepsi mający pamięć do liczb będą zapewne w...

• Sport
  • FC Barcelona