Xavi. Barca moim życiem

Mi vida es el Barça
978-83-931575-3-2
sport, xavi, barca, barcelona
kropka26

Dlaczego toster pełnił tak ważną rolę w jego życiu? Dlaczego oferta Milanu o mały włos nie doprowadziła do rozłamu w rodzinie? Któremu trenerowi poradził, by nie podpisywał kontraktu z Barceloną? Z którym kolegą chciał sie bic? Który piłkarz fascynował go najbardziej? O co chodziło Luisowi Aragonesowi, kiedy podczas meczów prosił go, żeby „wpadł w trans”? Mozecie łatwo znależć odpowiedzi na te i wiele innych pytań – wystarczy zagłębić się z nami w tę szczerą i zaskakujzcą autobiografię Xaviego Hernándeza, napisaną we współpracy
z Javierem Miguelem, redaktorem dziennika „Sport”.

źródło opisu: http://www.empik.com/barca-moim-zyciem-hernandez-x...(?)

źródło okładki: http://www.empik.com/barca-moim-zyciem-hernandez-x...»

Architekt Barcelony, swego czasu bliski odejścia z Katalonii, jednak czy bez niego Barca byłaby tym samym i czy on bez Barcy poradziłby sobie w futbolu równie dobrze? Klub i piłkarz pasujący do siebie idealnie, zachęcam do poznania tej historii prosto z szatni i oczami Xaviego.

Jędrzej Żywalewski | 2017-01-31
Przeczytana: styczeń 2017

Dobra biografia, genialnego piłkarza. Mniej statystyk, więcej przeżyć i ciekawostek z życia Xaviego, które wcale nie było usłane różami.

PIŁAT | 2016-07-03
Przeczytana: listopad 2014

Odpowiednia pozycja dla fanów FC Barcelony !

Pchełka | 2014-02-02
Przeczytana: 01 maja 2011

To jest książka, którą czyta się jednym tchem. Podobały mi się liczne anegdoty z życia Xaviego. Mało statystyk, dla mnie, duży plus, bo w wielu książkach o sportowcach zamiast skupić się na człowieku analizuje się liczby i wyniki.

budas123023 | 2013-08-07
Przeczytana: listopad 2011

Świetna książka!
Wg. mnie najlepsza książka z wszystkich Barcelońskich :D
Pokazuje jak wybitny jest Xavi na boisku i jak mądry, wrażliwy i uczuciowy poza nim.
Polecam :)

Prawdziwa. To jedno słowo idealnie oddaje ducha tej książki. Czyta się jednym tchem, sprawia wielką frajdę, kibicom Barcelony, kibicom w ogóle i nie tylko. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów sportu.

"Xavi. Barca moim życiem" to autobiografia Xaviera Hernadeza Creusa, czołowego gracza FC Barcelony. Piłkarz opowiada o swoim dzieciństwie, czasach szkolnych, wielkiej miłości do piłki i latach spędzonych w klubie. Pokazuje jak ciężką,długą, żmudną, a chwilami pełną upokorzeń drogę musiał przejść, aby zasłużyć na miano jednego z lepszych piłkarzy.

Bardzo gorąco polecam

Foster | 2013-05-19
Przeczytana: 15 maja 2013

O tego typu książce nie można powiedzieć, że jest dobra lub zła :). Jeżeli kibicujesz Barcelonie polecam.

kacper_gangsta | 2013-05-06
Przeczytana: 2011 rok

Ciekawa biografia, jednak piłkarze powinni je pisać dopiero po zakończeniu sportowej kariery.

Obowiązkowa pozycja na liście wszystkich cules ;D
Aż ciężko uwierzyć jak wiele do powiedzenia ma nam ten, którego wydawałoby się doskonale znamy z boiska. Nie chcę robić spoilerów, ale nie będzie spoilerem, jeśli powiem, że Xavi wielokrotnie zamieszał z rodzinie i klubie, a teraz z uśmiechem opowiada nam to wszystko w swojej biografii.
P.S. UWAGA! Książka silnie urzekająca ;D