Borussia Dortmund

Buchmann
borussia kluby piłkarskie futbol bundesliga
sport
borussia kluby piłkarskie futbol bundesliga

Według mnie, książka ta zawiera wszystkie podstawowe informacje na temat Borussii Dortmund stając się jednocześnie obowiązkową lekturą każdego polskiego kibica Borussii.
Jest napisana prostym językiem, można tam poznać historię powstania Borussii i co najciekawsze dlaczego tak naprawdę kibice czarno-żółtych aż tak nienawidzą się z kibicami Schalke. Opisany jest stadion,...

Cóż tu dużo mówić - książka obowiązkowa dla każdego kibica.

Świetnie wydana, ponieważ pomyślano o wszystkim: począwszy od indywidualnym przedstawieniu każdego zawodnika, poprzez historię klubu i poszczególnych trenerów, aż po wszelkiej maści statystyki i ciekawostki. Twarda oprawa, czytelna czcionka.

Polecam.

Dobra książka.

Pokazuje zawodników danego klubu, a także przedstawia jego historię i ciekawe fakciki. Opisane są tam także zawodnicy klubu i ich statystyki.

Polecam książkę fanom BVB i tym którzy nie wiedzą wiele na temat klubu.

Książka dobra dla fanów BVB, wiele ciekawostek, dobrze przekazane informacje.

Książka dobra dla każdego fana Borussii. Ja jestem z tego zakupu bardzo zadowolona : )

Dyskusje

• Sport