Fighting For Flight

Cykl: Fighting (tom 1)
Wydawnictwo: Amazon, CreateSpace
angielski
bookworm_babe

Co się stanie, kiedy w celu odniesienia zwycięstwa, jesteś zmuszony przegrać? Jedyna córka niesławnego alfonsa z Las Vegas, Raven Morretti, dorastała jako wyrzutek. Uwolniwszy się z zaniedbanego domu swojej matki prostytutki, znajduje ukojenie jako mechanik. Z kilkoma przyjaciółmi, jest zadowolona ze swojego prostego życia. Nie wyróżnia się i nie oczekuje niczego więcej. Dopóki nie wpada w...

Co się stanie, kiedy w celu odniesienia zwycięstwa, jesteś zmuszony przegrać?
Dopóki nie wpada w oko miejscowej sławie, playboyowi UFL, Jonah'owi Slade'owi.
Tygodnie od swojej tytułowej walki, Jonah jest zdeterminowany aby skupić się na wszystkim co z takim trudem osiągnął dzięki treningowi. Niepokonany w ośmiokącie, jest na szczycie swojej kariery. Ale opieranie się urokowi Raven i jej nieskomplikowanej naturze jest walką, której nie może wygrać.
Jonah zmienia swoją reputację bad-boya i wystawia swoje serce na dłoni. Ale gdy kontaktuje się z nią jej ojciec, ujawniając brzydką prawdę o jej przeznaczeniu, Jonah musi wybrać. W grze o wysokiej stawce, gdzie miłość i wolność wiszą na włosku, toczy się wojna w której ceną przegranej jest przyszłość gorsza niż śmierć.
Czy porywczy Jonah będzie w stanie zapanować nad swoim wewnętrznym wojownikiem, aby uratować kobietę którą kocha?
A może Raven zostanie zmuszona do prowadzenia stylu życia, którego tak rozpaczliwie unikała?

źródło opisu: http://www.goodreads.com

źródło okładki: http://www.goodreads.com

lulamae | 2015-05-24
Przeczytana: 24 maja 2015

Raven jest dwudziestoletnią dziewczyną - mechanikiem samochodowym z powołania - piękna, seksowna, mądra.
Jonah 'Assassin' Slade jest zawodowym zawodnikiem MMA - lokalną gwiazdą, facetem zrywającym kobietom majtki.
Jonah chce odrestaurować swoja Impalę - pojawia się w tym celu w warsztacie, w którym pracuje Raven - taki jest początek. Zaczynają wspólnie pracować nad autem, niesamowite wzajemne przyciąganie, szybkie uczucie - ogólnie dość błyskawiczna sprawa.
Wszystko brzmi banalnie, ale w tej historii jest więcej - matką Raven jest dziwka, ojcem zaś alfons. Mężczyzna (o ile takie kreatury można nazwać mężczyznami) ten po tylu latach życia chce odebrać coś co według jego mniemania jest jego i zostało stworzone do konkretnego celu - Raven. Jaki to cel i jaką chorą psychikę mogą mieć ludzie przekonajcie się sami, bo to całkiem ciekawa sytuacja.

Historia niby jest podobna do wielu, jednak połączenie i użycie takiej kombinacji charakterów i sytuacji i splotów wydarzeń jest...

Od przeszłości nie da sie uciec...
Genialna książka. Zaczynając ją nie spodziewałam sie czegoś tak wspaniałego. Raven jest dziewczyną, której nie da się nie polubić. Śliczny mechanik samochodowy, przy którym każdy facet zapomina jak ma na imię :) Jonah to typowy zły chłopiec. Zawodnik MMA. Każdą kobietę ma na skinięcie palcem a jednak Raven wyzwala w nim nieznane dotąd uczucia. Wszystko układa sie idealnie... do momentu kiedy o dziewczynę nie upomni się jej pochodzenie. Jak wiele będzie gotowy poświęcić Jonah aby ratować ukochaną? Czy miłość rzeczywiście może pokonać wszystkie przeciwności losu?
Na te i wiele innych pytań odpowiedz uzyskacie czytając książkę :) Zapewniam że nie będziecie rozczarowani :) Strach, niepewność, miłość, nadzieja, przeznaczenie, szantaż, porwanie, pochodzenie, niepewność, poświęcenie. To wszystko i o wiele więcej znajdziecie na kartkach powieści :)
Absolutnie polecam :)

kaasjaa | 2014-06-03
Przeczytana: 03 czerwca 2014

Wysokie oceny zachęciły mnie do przeczytania kolejnej książki New Adult. Spodziewałam się czegoś ciekawego i wstrząsającego, tym bardziej że wskazywał na to opis okładki. Bohaterowie są "inni" niż w pozostałych powieściach tej kategorii, co mogło by jej zapewnić sukces. Raven jest córką prostytutki i alfonsa oraz Jonah, który jest zawodnikiem MMA w Las Vegas - wydawało mi się, że ta historia musi być niepowtarzalna i wciągająca. Niestety czytając miałam wrażenie, że autorce zupełnie brakuje pomysłu na książkę. Skończenie jej chyba było głównym celem, a jakość nie miała znaczenia.
Książka jest nudna i przewidywalna. Brakuje tutaj realizmu i wielkiej dawki uczuć. Bohaterowie od razu przyrzekli sobie miłość. Nie było niczego wstrząsającego i wzruszającego, co przykułoby moją uwagę. W połowie marzyłam, żeby był to już koniec.

mania_kch | 2014-05-01
Na półkach: Przeczytane, 2014

Bohaterami tej książki są Raven córka prostytutki i alfonsa LA , pracująca jako mechanik samochodowy oraz Jonah "Assassin " Slade niepokonany wojownik/zawodnik MMA. Oczywiście oboje wyglądają bosko i ociekają takim seksapilem, że aż mdliło. Od momentu kiedy krzyżują się drogi tej dwójki a jest to właściwie na początku książki wszystko toczy się błyskawicznie, szybko przychodzi miłość, namiętność i kłopoty tak wielkie, że aż momentami nierealne. Mimo wszystko choć książka nie do końca odzwierciedla to czego się po niej spodziewałam, to były momenty, które mnie wciągnęły i sprawiły, że nie spisałam tej historii na stratę .

| 2014-02-13
Przeczytana: 12 lutego 2014

Podobała Wam się seria Real o Remingtonie? Lubicie seksownych bokserów o ognistym temperamencie? Jeżeli tak, to ta książka powinna przypaść Wam do gustu ;)
Fighting for Flight to historia kobieciarza i zawodnika MMA - Jonah oraz pięknej i jakże niewinnej Raven.. Znajdziecie w niej romans ale i dreszczyk emocji.. Mix idealny :)
Moim zdaniem Fighting for Flight to fajnie napisana i bardzo przyjemna pozycja. Polecam :)

Kasik | 2014-04-14
Przeczytana: 14 kwietnia 2014

Będzie krótko, ponieważ to bardzo duże rozczarowanie....
Jest to strasznie schematyczna, wyzbyta z emocji i mało realistyczna historia. Starałam się jak mogłam, ale niestety nie dostrzegłam w niej tego co zachwyciło innych czytelników.
Męczyłam się niemożliwa historią, a bohaterowie to już był gwóźdź do trumny. Nic mnie nie zachwyciło, nie wstrząsnęło.... zanim się obejrzałam już przysięgali sobie miłość po grób. Nie było podchodów, nie budowali napięcia... mogłabym rzec, że spłynęło to wszystko po mnie jak po kaczce, jednak było by to kłamstwem bo przy ostatnich 100 stronach męczyłam się i wyszukiwałam sobie zajęcia byle by tylko nie czytać...

Całkowicie nie widzę tu podobieństw do Real.... całkowicie inny klimat, inni bohaterowie, ba w Real były emocje, napięcie....
niestety tu mam rozczarowanie...

mnulka | 2014-08-20
Przeczytana: 20 sierpnia 2014

Nie doczytałam tej książki do końca. Nie dałam rady. Lubię takie historyjki, odprężają, podnoszą na duchu..., ale ta była zbyt słodka, zbyt naiwna, zbyt nieprawdopodobna, zbyt nieciekawa... Szkoda, mogła wypaść lepiej.

Przeczytana: 14 kwietnia 2014

Uwielbiam książki w których prócz sexu i scen erotycznych jest coś więcej. Dlatego polecam tę propozycję. Jest tu umięśniony, zabójczo przystojny zawodnik MMA - Jonah, który każdą kobietę ma na skinięcie ręki i Raven, córka prostytutki i alfonsa, 20 letnia, piękna, słodka, niewinna i dziewicza, która jest mechanikiem samochodowym. Spotykają się, zakochują i świat zaczyna wariować! Jest tu akcja, dramat, romans, walki i oczywiście seks. Trzeba walczyć o swoje szczęście i miłość, dosłownie! Prócz głównych bohaterów pokochałam też Blake'a i zapartym tchem czytałam jak skończy się cała historia. Już nie umiem doczekać się kolejnej części z tej serii bo jest o Blake'u. Jak podobała się wam historia z Remmim, tym opowiadaniem będziecie zachwyceni.

k_a_s_i_a | 2014-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2014

Świetna książka zawiera dużo smutku, żalu, miłości, humoru...
Reven jest mechanikiem samochodowym. Właściciel warsztatu jest dla niej jak ojciec. Jednak jej biologiczni rodzice nie są tak wspaniali ojciec jest alfonsem, a matka prostytutką. Reven nie miała łatwego dzieciństwa. Mimo wszystko nie poddała się i stała się niesamowitą kobietą.
Pewnego dnia w warsztacie spotyka Jonah wysokiego barczystego i najlepszego zawodnika MMA w Las Vegas. Od pierwszej chwili czuć między nimi połączenie. Które przeradza się w coś więcej. Jednak szczęście nie może trwać wiecznie. Kiedy na horyzoncie pojawia się biologiczny ojciec Reven sprawy się komplikują...

Sorrow | 2014-04-27
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 2014 rok

Coś co lubię :D facet jaskiniowiec, dziewczyna, która nie boi się własnego cienia, sportowiec, sensacja, dramat, pożądanie, gorący seks :D co tu może się nie podobać? :D Co prawda książka nie należy do mojej czołówki, aczkolwiek jest wysoko :) Wszystko było na swoim miejscu, choć mogło być bardziej dopracowane :) Czekam na kolejny tom :)