Fighting For Flight

Okładka książki Fighting For Flight J.B Salsbury
Okładka książki Fighting For Flight
J.B Salsbury Wydawnictwo: Amazon, CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Fighting (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Fighting (tom 1)
Amazon, CreateSpace Independent Publishing Platform
2013-03-02
2013-03-02

Rewelacyjna powieść obok której nie można przejść obojętnie. Walka ze swoimi słabościami, z bólem, z niesprawiedliwością i dla miłości. Te wszystkie rodzaje odkryjemy w tej książce. Autorka bardzo ciekawie przedstawiła dwojga ludzi,tak różnych, z dwóch przeciwnych światów. Los jest przewrotny i ciągle nas zaskakuje. Miłość możemy znaleźć w każdym miejscu,nawet nie jesteśmy tego świadomi. Las Vegas wiele ma do zaoferowania, nocne życie, niekończące się imprezy, hazard,prostytucja. Pośród tego wszystkiego normalni ludzie, ze swoimi problemami, trudną codziennością.
Jonah Slade " Assassin" zawodowy pięściarz MMA, a przez brukowce nazywany Casanovą Las Vegas. Bezwzględny podczas walki, wygrywa,niszczy nie oglądając się za siebie. Nie angażował się w związki, nie sypiał dwa razy z tą samą dziewczyną. Nic już go nie zdziwi i nie zaskoczy,chyba że wizyta w warsztacie samochodowym. Umorusana smarem kobieta, znająca się na klasykach, a do tego niezwykle seksowna? Nieświadoma swojej urody i zmysłowości. Była inna, niż spotykane dotychczas laski, które interesowały się jego sławą i pieniędzmi.
Raven Moretti jakże nienawidziła swojego nazwiska, które było znane w całym mieście. Mając za ojca największego łajdaka,alfonsa Las Vegas a za matkę jego prostytutkę,nie miała się czym chwalić. Od zawsze wytykano ją palcem i odsuwano się od niej. Wychowana bez miłości i opieki. Dopiero praca u Guy'a , właściciela warsztatu samochodowego, dała jej komfort i bezpieczeństwo. Promieniała niewinnością i wrażliwością,co zdziwiło nawet Jonaha. Wspólnie spędzony czas przy naprawie jego samochodu, zacieśnił więź między nimi. Ciągnęła ich do siebie jakaś niewidzialna siła i nic nie mogło tego rozerwać. Przed nim najważniejsza walka,na którą pracował wiele lat. Nie potrzebował rozproszenia ale w Raven znajdował tak potrzebny spokój. Mógł w końcu podzielić się z kimś swoimi sekretami, demonami. Był niepokonanym zawodnikiem,a bał się zaangażowania, odpowiedzialności za czyjeś szczęście. Teraz,gdy znalazł swoje miejsce na ziemi,w ramionach wspaniałej kobiety, jej ojciec musiał wszystko zepsuć.
Raven zdała sobie sprawę,że mając za ojca Dominicka niczego nie mogła planować,bo on już to zrobił w dniu jej narodzin. Rozpacz i niemoc malowały się w jej i tak beznadziejnym życiu. Nienawidziła go.

Teoretycznie książka ma wszystko, co lubię: gorący zawodnik MMA, wątek sensacyjny, romans. Główna bohaterka Raven Morretti lat 20 mechanik samochodowym z powołania piękna, seksowna, mądra. Choć dziewczyna żyje z przeświadczeniem, że jako córka prostytutki i alfonsa, nie bardzo może liczyć na czysta miłość i uczy się radzić sobie z codziennością. Jonah 'Assassin' Slade playboy , zawodnik MMA lokalna gwiazda, facetem zrywającym kobietom majtki. Jonah chce odrestaurować swoja auto pojawia się w tym celu w warsztacie, w którym pracuje Raven taki jest początek. Zaczynają wspólnie pracować nad autem, niesamowite wzajemne przyciąganie, szybkie uczucie ogólnie dość błyskawiczna sprawa. Historia niby jest podobna do wielu, jednak połączenie i użycie takiej kombinacji charakterów i sytuacji i splotów wydarzeń jest zadziwiająco dobrą mieszanką .Raven i Jonah są dla siebie stworzeni, kto by pomyślał, że zawodnik MMA może być taki czuły i słodki „misek”. I jeszcze Blake kumpel Jonah jak to się nie uśmiechać w scenach z jego udziałem.

Hm... Czasem trafiam na książki, które chcę odłożyć zaraz po otwarciu, ale... Zawsze coś mnie kusi, żeby przeczytać jeszcze kawałek. Tak było w tym przypadku.

W pewien sposób mroczna i kontrowersyjna, a zarazem przyjemna w czytaniu i zaskakująca. Bardzo wyraźnie wykreowani bohaterowie, akcja która wciąga cię coraz bardziej.
Świetna książka, polecam 10/10

Świetna książka, polecam 10/10

Tak książka ma wszystko, czego potrzebuje dobry erotyk - ciekawa fabuła, gorące sceny, napięcie i dramaturgia, wyraziste postaci. Bo Raven nie jest jakąś tam panienką, jest mechanikiem samochodowym pasjonującym się starymi autami. Kiedy pewnego dnia do jej warsztatu zawita Jonah - seksowny mistrz walki, a przy tym okropny kobieciarz, zaczyna między nimi iskrzyć. On zaczyna traktować Raven jak księżniczkę, od samego początku jest dla niego kimś wyjątkowym (a na dodatek dziewica) i wszystko rozwijałoby się w jednym kierunku, gdyby nie fatalne pochodzenie Raven - jest córką dziwki i alfonsa, a w przeddzień jej 21 urodzin jej ojczulek upomina się o nią, bo najwyższy czas, żeby zaczęła dla niego pracować. Jaka jest cena jej wolności? Czy Jonah poświęci swój mistrzostwo, aby ją ratować? Będzie naprawdę dramatycznie. W części tej poznajemy też bohaterów kolejnych części tej serii, w tym rozrywkowego Blake'a, jakże różniącego się od słodkiego i kochanego Jonaha!
Jest to książka, która od pierwszych stron wciąga i trudno jest ją przerwać, naprawdę polecam!

Od przeszłości nie da sie uciec...
Genialna książka. Zaczynając ją nie spodziewałam sie czegoś tak wspaniałego. Raven jest dziewczyną, której nie da się nie polubić. Śliczny mechanik samochodowy, przy którym każdy facet zapomina jak ma na imię :) Jonah to typowy zły chłopiec. Zawodnik MMA. Każdą kobietę ma na skinięcie palcem a jednak Raven wyzwala w nim nieznane dotąd uczucia. Wszystko układa sie idealnie... do momentu kiedy o dziewczynę nie upomni się jej pochodzenie. Jak wiele będzie gotowy poświęcić Jonah aby ratować ukochaną? Czy miłość rzeczywiście może pokonać wszystkie przeciwności losu?
Na te i wiele innych pytań odpowiedz uzyskacie czytając książkę :) Zapewniam że nie będziecie rozczarowani :) Strach, niepewność, miłość, nadzieja, przeznaczenie, szantaż, porwanie, pochodzenie, niepewność, poświęcenie. To wszystko i o wiele więcej znajdziecie na kartkach powieści :)
Absolutnie polecam :)

Od przeszłości nie da sie uciec...

Nie spodziewałam się za wiele, myślałam o niej że okaże się co najwyżej "dobra".
Jednak książka dosłownie od pierwszej strony niesamowicie wciąga i nie da się od niej oderwać przed przeczytaniem.
Historia ciekawa, można powiedzieć nie banalna ,bo oprócz oczywiście wątku romantycznego mamy przedstawioną zupełnie coś innego, związanego z naszą główną bohaterką.
Szczególnie spodobał mi się główny bohater, można by było pomyśleć że skoro zawodnik MMA, to będzie jakiś agresywny i zaborczy mięśniak, a okazało się że to po prostu taki "misiek".
Podsumowując książka znalazła się w moich ulubionych i mam chętkę na przeczytanie dalszych części tej sagi.
Polecam!

Szczególnie...

Na półkach: , , , , , ,

Raven jest dwudziestoletnią dziewczyną - mechanikiem samochodowym z powołania - piękna, seksowna, mądra.
Jonah 'Assassin' Slade jest zawodowym zawodnikiem MMA - lokalną gwiazdą, facetem zrywającym kobietom majtki.
Jonah chce odrestaurować swoja Impalę - pojawia się w tym celu w warsztacie, w którym pracuje Raven - taki jest początek. Zaczynają wspólnie pracować nad autem, niesamowite wzajemne przyciąganie, szybkie uczucie - ogólnie dość błyskawiczna sprawa.
Wszystko brzmi banalnie, ale w tej historii jest więcej - matką Raven jest dziwka, ojcem zaś alfons. Mężczyzna (o ile takie kreatury można nazwać mężczyznami) ten po tylu latach życia chce odebrać coś co według jego mniemania jest jego i zostało stworzone do konkretnego celu - Raven. Jaki to cel i jaką chorą psychikę mogą mieć ludzie przekonajcie się sami, bo to całkiem ciekawa sytuacja.

Historia niby jest podobna do wielu, jednak połączenie i użycie takiej kombinacji charakterów i sytuacji i splotów wydarzeń jest zadziwiająco dobrą mieszanką dla mnie.
Jonah jest...no jest rewelacyjny. Piękny, twardy, dominujący, pierwotny, instynktowny, ale przy naszej Raven jest też czuły, kochający, oddany, troskliwy, terytorialny i co zabawne (u tego typu mężczyzn ukazywanych w książkach) zapominający słów lub jąkający się z wrażenia. Mężczyzna który nie boi się swojego uczucia, który nie boi się odłożyć swoich marzeń na później, aby chronić kobietę swojego życia.
Raven jest dziewczyną z pasją, pragnącą uczucia, uwagi, bezpieczeństwa i stabilizacji - silnych ramion będących jej wsparciem. Przy całej jej kruchości jest też twardą i odważną dziewczyną, spontaniczną, charakterną, barwną. Młoda, fascynująca kobietka.
Akcja książki mnie wciągnęła, zaciekawiła, pochłonęła. Bohaterowie jak już można się zorientować - urzekli. Był to bardzo miło spędzony czas.
Bardzo chętnie przeczytałabym kolejną książkę z serii o losach Blake'a (ten to ma gadane).
POLECAM!

Świetna. Pomimo negatywnych opinii, ja przyznaje szczerze, że podobała mi się bardzo. Polecam.

Kocham, kocham, kocham! Polecam !!!

Kocham, kocham, kocham! Polecam !!!

Jeżeli ktoś szuka zwykłej ckliwej miłosnej historiai to się mocno zdziwi czytając te książkę. Zaskoczyła mnie i to pozytywnie zwłaszcza brutalne sceny i tak mocno porabana historia rodziny. Polecam wszystkim.

• Romans
  • New Adult