Lubimyczytać.pl to:
ponad 661 tys. recenzji
ponad 220 tys. książek
własna biblioteczka
system rekomendacji
Okładka książki Współczesna czarownica, czyli szatańska sztuka uwodzenia

Współczesna czarownica, czyli szatańska sztuka uwodzenia

Autor:
papier
uun
7 (5 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Jak wyglądają współczesne czarownice? Czym posługują się w swoich czarach? Skąd czerpią swój urok? We Współczesnej czarownicy Anton Szandor LaVey, "czarny papież" pop-kultury, obnaża tajniki sztuki czarnoksięskiej, wprowadzając czytelników do cudownej krainy ludzkich zmysłów. Opisuje dwanaście typów osobowości i odpowiadające im pierwiastki demoniczne, których rozpoznanie jest kluczem do zrozumienia swojej ukrytej natury. Udziela wskazówek, dzięki którym można rozbudzić w sobie odpowiedniego demona, oczarowując wybrane przez siebie osoby.

Współczesna czarownica to książka dla kobiet, które chcą mieć większą kontrolę nad swoim życiem, oraz dla mężczyzn, którzy pragną odkrywać tajniki kobiecości. To niebezpieczna książka, ponieważ znajduje się w niej wszystko to, co chcielibyście wiedzieć o uwodzeniu, ale również to, czego wolelibyście się nie dowiedzieć.

źródło opisu: www.okultura.pl

źródło okładki: www.okultura.pl

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Luxsia | 2014-03-07

Kalendarium literackie
  • Maciej Wojtyszko
    68. rocznica
    urodzin
    Mimo że należał do istot niedużych, miał wielkie marzenia. Marzenia często nie są proporcjonalne do wielkości naturalnej danej osoby i gdyby tak na ulicy obok przechodniów szły ich marzenia, to okazałoby się, że ci, którzy wyhodowali największe, wcale nie należą do wysokich i potężnych.
  • Anatol France
    170. rocznica
    urodzin
    Czyż w oczach mam sztylety, że ranię spojrzeniem?
  • Halina Snopkiewicz
    80. rocznica
    urodzin
    Od wspomnień człwiek się nie wykręci, dlatego trzeba robić wszystko aby były jak najbardziej jasne, a przynajmniej dobre.
  • Kingsley Amis
    92. rocznica
    urodzin
    Drap ich - szepnął Dixon - siusiaj na dywany! Kot zaczął głośno mruczeć.
  • Jane Sigaloff
    41. rocznica
  • Benedykt XVI
    87. rocznica
    urodzin
    Z nawróceniem związana jest konieczność, aby Bóg znowu znalazł się na pierwszym miejscu. A także, aby na nowo pragnąć wsłuchiwać się w słowa Boga, aby uznać je za coś realnego i pozwolić im oświecać nasze życie. Musimy odważyć się na nowo na eksperyment z Bogiem - pozwolić Mu wejść z Jego działaniem w nasze społeczeństwo
  • Mathias Malzieu
    40. rocznica
    urodzin
    Zawód miłosny może zmienić ludzi w potwory przepełnione smutkiem.
  • Charles Spencer Chaplin
    125. rocznica
    urodzin
    Lubię przyjaciół, tak jak lubię muzykę: kiedy jestem w nastroju. Dopomóc przyjacielowi w potrzebie jest rzeczą łatwą, ale poświęcenie mu swego czasu nie zawsze jest dogodne.
  • Grant Morrison
    52. rocznica
  • Abbi Glines
    37. rocznica
    urodzin
    Jeśli pozostanę sobą i nie zapomnę,kim jestem,wszystko będzie dobrze.
  • Roland Topor
    17. rocznica
    śmierci
    Kretyn to istota zabawna, malownicza. Obcując z nim, człowiek zyskuje na pewności siebie, słowem - kretyn wprawia w dobry humor i zapewnia zdrowie.
  • Yasunari Kawabata
    42. rocznica