Lubimyczytać.pl to:
ponad 668 tys. recenzji
ponad 221 tys. książek
własna biblioteczka
system rekomendacji
Okładka książki Współczesna czarownica, czyli szatańska sztuka uwodzenia

Współczesna czarownica, czyli szatańska sztuka uwodzenia

Autor:
papier
uun
7 (5 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Jak wyglądają współczesne czarownice? Czym posługują się w swoich czarach? Skąd czerpią swój urok? We Współczesnej czarownicy Anton Szandor LaVey, "czarny papież" pop-kultury, obnaża tajniki sztuki czarnoksięskiej, wprowadzając czytelników do cudownej krainy ludzkich zmysłów. Opisuje dwanaście typów osobowości i odpowiadające im pierwiastki demoniczne, których rozpoznanie jest kluczem do zrozumienia swojej ukrytej natury. Udziela wskazówek, dzięki którym można rozbudzić w sobie odpowiedniego demona, oczarowując wybrane przez siebie osoby.

Współczesna czarownica to książka dla kobiet, które chcą mieć większą kontrolę nad swoim życiem, oraz dla mężczyzn, którzy pragną odkrywać tajniki kobiecości. To niebezpieczna książka, ponieważ znajduje się w niej wszystko to, co chcielibyście wiedzieć o uwodzeniu, ale również to, czego wolelibyście się nie dowiedzieć.

źródło opisu: www.okultura.pl

źródło okładki: www.okultura.pl

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Luxsia | 2014-03-07
oran44 | 2014-02-20