Współczesna czarownica, czyli szatańska sztuka uwodzenia

Seria: Transgresje
Wydawnictwo: Okultura
The Satanic Witch
8388922025
uun

Jak wyglądają współczesne czarownice? Czym posługują się w swoich czarach? Skąd czerpią swój urok? We Współczesnej czarownicy Anton Szandor LaVey, "czarny papież" pop-kultury, obnaża tajniki sztuki czarnoksięskiej, wprowadzając czytelników do cudownej krainy ludzkich zmysłów. Opisuje dwanaście typów osobowości i odpowiadające im pierwiastki demoniczne, których rozpoznanie jest kluczem do zrozumienia swojej ukrytej natury. Udziela wskazówek, dzięki którym można rozbudzić w sobie odpowiedniego demona, oczarowując wybrane przez siebie osoby.

Współczesna czarownica to książka dla kobiet, które chcą mieć większą kontrolę nad swoim życiem, oraz dla mężczyzn, którzy pragną odkrywać tajniki kobiecości. To niebezpieczna książka, ponieważ znajduje się w niej wszystko to, co chcielibyście wiedzieć o uwodzeniu, ale również to, czego wolelibyście się nie dowiedzieć.

źródło opisu: www.okultura.pl

źródło okładki: www.okultura.pl

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Szeptucha | 2015-04-13
Przeczytana: 13 kwietnia 2015

Książka ta dość dokładnie wyjaśnia przyczyny moich życiowych niepowodzeń, jednak - jeśli rzeczywiście mężczyźni są wynaturzonymi zwierzętami, które podnieca przypadkowy widok brudnych damskich majtek - to ja dziękuję, i pozostanę przy moich rurkach i trampkach.

Ciasteczko2014 | 2016-09-13
Przeczytana: 01 lipca 2016