Okładka książki Współczesna czarownica, czyli szatańska sztuka uwodzenia

Współczesna czarownica, czyli szatańska sztuka uwodzenia

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Transgresje". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
uun
7.33 (6 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Jak wyglądają współczesne czarownice? Czym posługują się w swoich czarach? Skąd czerpią swój urok? We Współczesnej czarownicy Anton Szandor LaVey, "czarny papież" pop-kultury, obnaża tajniki sztuki czarnoksięskiej, wprowadzając czytelników do cudownej krainy ludzkich zmysłów. Opisuje dwanaście typów osobowości i odpowiadające im pierwiastki demoniczne, których rozpoznanie jest kluczem do zrozumienia swojej ukrytej natury. Udziela wskazówek, dzięki którym można rozbudzić w sobie odpowiedniego demona, oczarowując wybrane przez siebie osoby.

Współczesna czarownica to książka dla kobiet, które chcą mieć większą kontrolę nad swoim życiem, oraz dla mężczyzn, którzy pragną odkrywać tajniki kobiecości. To niebezpieczna książka, ponieważ znajduje się w niej wszystko to, co chcielibyście wiedzieć o uwodzeniu, ale również to, czego wolelibyście się nie dowiedzieć.

źródło opisu: www.okultura.pl

Kalendarium literackie
  • Elias Canetti
    109. rocznica
    urodzin
    Tylko że powieści nie są żadną strawą dla ducha. Przyjemność, jaką być może sprawiają, przepłaca się niezmiernie; rozkładają one najlepszy charakter. Człowiek uczy się wczuwać w rozmaite typy ludzkie, zaczyna smakować w różnorodności, wciela się w postacie, które mu się podobają. Każde stanowisko st... pokaż więcej
  • Dawid Grosman
    60. rocznica
    urodzin
    Zabiję matkę jeśli mnie jeszcze raz urodzi
  • Michael A. Cremo
    91. rocznica
  • Melissa Marr
    42. rocznica
    urodzin
    Czasami miłość oznacza, że trzeba odejść.
  • Josephine Tey
    118. rocznica
  • Adam Boniecki
    80. rocznica
    urodzin
    (...) drzemie w nas wciąż nadmiar lęku, słabości, poczucia niższości. Człowiek pewny swojej ojczyzny, nie będzie szalał na jej punkcie. Człowiek pewny swojej wiary nie będzie wszędzie węszył jej prześladowań. I odwrotnie. To niepewność własnych przekonań budzi agresję obronną u wszystkich stworzeń,... pokaż więcej
  • Witold Gombrowicz
    45. rocznica
    śmierci
    Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swojego odbicia w duszy drugiego człowieka.
  • Randy Pausch
    6. rocznica
    śmierci
    Czas jest wszystkim, co masz ... i pewnego dnia może się okazać, że masz go mniej, niż sądzisz.

Znajdź nas na Facebooku