HR Giger

HR Giger
9788389192318
sztuka, biomechanika
sztuka

Ręka Giger`a pozostawiła po sobie najbardziej znane kreatury świata, włącznie ze słynnymi rysunkami do filmów Ridleya Scotta - Alien. Książka ta zawiera te właśnie dzieła.

źródło opisu: http://www.tmc.com.pl/hr-giger-pl-gb-fr.html

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

rybka | 2015-11-18
Przeczytana: 18 listopada 2015

Format książki fatalny, dobór prac fatalny (nieprzekrojowy). Książka wydana w Polsce, a większość tekstów, w tm podpisy pod pracami po ang.

skun | 2015-05-17
Przeczytana: 17 maja 2015

Bardzo cieszy mnie to wydanie, gdyż jest to jedna z zaledwie dwóch publikacji wydanych na rynku polskim o Gigerze. Artysta w Polsce chyba nie do końca poznany jest jednym z najgenialniejszych współczesnych twórców sztuki fantastycznej. Album ten prawie w całości skupia się na przedstawieniu twórczości Gigera, w dość szerokiej rozpiętości zarówno jeśli chodzi o formę jak i ramy czasowe. Zdecydowanie warto wejść w posiadanie tej publikacji, wydanej w sposób rzetelny, na ładnym papierze, ze starannie dobranymi grafikami i przemyślanym układzie.

Sora-chan115 | 2016-10-30
Na półkach: Przeczytane, sztuka