Down London Road

Okładka książki Down London Road Samantha Young
Okładka książki Down London Road
Samantha Young Wydawnictwo: NAL Cykl: On Dublin Street (tom 2) literatura obyczajowa, romans
On Dublin Street (tom 2)
Down London Road
NAL
2013-05-07
2013-05-07
0451419715

Czytając początek, miałam wrażenie że to będzie najgorsza książka tej autorki. Myliłam się, jest najlepsza.

A real love...

Johanna nie miała łatwego życia - ojciec w więzieniu, matka alkoholiczka, więc na nią spadła odpowiedzialność za utrzymanie domu i wychowanie młodszego brata. Myśląc o tym spotyka się wyłącznie z bogatymi facetami, mogącymi wesprzeć ją finansowo. Do czasu... aż w jej życiu pojawia się Cameron. Czy Jo porzuci stabilizację na rzecz miłości i pożądania?

"Wszystkie odcienie pożądania" to drugi tom serii romansów On Dublin Street. Romansów wcale nie cukierkowych, a głębokich, inteligentnych, z rozwiniętymi wątkami pobocznymi i psychologicznymi. To, plus świetny styl autorki, realne dialogi oraz 'prawdziwe' relacje między bohaterami ze wszystkimi dobrymi i złymi chwilami sprawiają, że powieści z tej serii wciągają... I to wciągają na maksa!

Ta część trzyma poziom innych, jednak z trzech pierwszych mi, osobiście, najbardziej podobała się trzecia, czyli "Sztuka uwodzenia", dlatego, że jakoś tak historia Olivii i Nate'a najbardziej do mnie trafiła i najbardziej zżyłam się z tymi bohaterami.

Niemniej uważam, że każdy tom zasługuje na uwagę, tym bardziej, że sceny erotyczne są w nich umiejętnie opisane, co rzadko się zdarza w tego typu pozycjach, nie wspominając już o odgrywaniu dużej roli wątków psychologicznych, który to aspekt bardzo lubię w literaturze.

Polecam.

Moja ocena: 7,5/10

A real love...

Cóż to była za książka mojej ulubionej pisarki,w ładnym stylu napisała ją Samantha Young zachwyca i wzrusza cała ta historia.
Pochłonęłam książkę w jeden wieczór,że ciężko było mi oderwać się od niej.
Przeczytana z zapartym tchem cudna,przepiękna i urocza powieść wzruszyłam się przy niej.

Pochłonęłam książkę w jeden wieczór,że ciężko było mi oderwać się od niej.

Absolutnie najlepsza książka Samanthy Young ever! To była moja setna książka w tym roku, dlatego zależało mi na tym, żeby to było coś super. I było. Sztos, petarda, to za mało powiedziane. Wszystkie odcienie pożądania, jako drugi tom serii #ondublinstreet. Tym razem bohaterami są Jo, przyjaciółka Jocelene, i Cameron, młody grafik. Kiedy spotykają się po raz pierwszy są w związkach. Początkowo Jo nie robi zbyt dobrego wrażenia na Camie, przez styl życia, który prowadzi. Jednak splot wydarzeń powoduje, że Cam zostaje sąsiadem Jo, przez co poznaje jej tajemnice i diametralnie zmienia o niej zdanie... Wspólna codzienność oraz wspólna praca powodują, że młodzi zakochują się w sobie. Jednak zanim nastąpi happyend musi upłynąć sporo wody, a i z przeszłością trzeba się rozliczyć, bo, jak wiadomo, niewyjaśniona przeszłość zawsze wraca.... Niech o zajebistosci tej książki świadczy fakt, że nie mogłam się od niej oderwać. Szybko robiłam, co należy, by znowu wrócić do książki i żyć życiem tej dwójki. Teraz muszę na chwilę się rozstać z #ondublinstreet, ale niedługo wracam. A Wam polecam.

Jest to kolejna część serii "On Dublin Street". Można czytać je niezależnie od siebie, choć w tej części są wzmianki o losach bohaterów z pierwszego tomu. Więc niby można, ale jeśli mamy zamiar czytać inne tony tej serii to polecałabym jednak czytanie w kolejności.

Jo jest młodą dziewczyną, która przeszła bardzo wiele w swoim życiu. Musiała zrezygnować wcześnie z nauki, zacząć pracę, przejęła opiekę nad swoim młodszym bratem oraz matką alkoholiczką. W jej życiu pojawia się on, Cameron, który początkowo nie ocenia jej najlepiej i nie darzy jej sympatią. Wszystko z upływem czasu się zmienia, gdy Cameron wprowadza się do bloku, w którym mieszka również Jo.

Jest to kolejna powieść romantyczna z elementami erotycznymi, czyli mój guilty pleasure 😁 przyjemnie mi się czytało. Świetna rozrywka. Może momentami trochę przegadana i można by powieść skrócić o te kilkadziesiąt stron, ale poza tym nie mam jej nic do zarzucenia. Ot takie przyjemne czytadełko 😊

no wprost uwielbiam czytać ksiażki Samanthy , Jo na pozór kobieta która szuka facetów po wielkości portfela żeby czuć stabilizacje , poczucie bezpieczeństwa ale prawda na pozór która widzimy wcale nie jest prawda dopiero kiedy Jo otwiera się przed Cameronem pokazuje nam prawdziwą siebie silną kobietę która walczy codziennie z kompleksami zasianymi w młodych latach przez ojca " oprawce " . Piękna historia warto przeczytać . polecam czytać po kolei .

Jestem zakochana!
Aż bolało mnie serce, kiedy przeczytałam ostatnią stronę.
1. Moja imienniczka jest główną bohaterką, totalnie na plus! Mogłam się z nią i utożsamić i porównać nas, co nie często zdarza mi się przy lekturze
2. Ciekawa fabuła, taka przyziemna, dotycząca nas wszystkich
3. Szybko się czyta (aż za szybko),przyjemny styl pisania, no i jak to romans.... wiadomo, sceny erotyczne także miały miejsce, ale cóż, przynajmniej były opisane w sposób, którego nie ujmę, jako niewłaściwy. Jeśli autor skupia się na takim gatunku literackim to musi wiedzieć co robi. Pani Samantha zjednała sobie rzeszę fanów i ich nie zawodzi

Jestem zakochana!
Aż bolało mnie serce, kiedy przeczytałam ostatnią stronę.
2. Ciekawa fabuła, taka przyziemna, dotycząca nas wszystkich

Piękna i wzruszająca historia.
Warto przeczytać wszystkie części.

Piękna i wzruszająca historia.
Warto przeczytać wszystkie części.

Bardzo przeciętna, przewidywalna. Poprzednia część była o wiele lepsza.

Bardzo przeciętna, przewidywalna. Poprzednia część była o wiele lepsza.

"Wszystkie odcienie pozadania".
Nie trafila do mnie ta ksiazka. Po przeczytaniu "Wbrew zasadom" poprzeczke postawilam autorce wysoko. Niestety, zawiodlam sie.
Calosc wypadla dla mnie pretensjonalnie, melodramatycznie.
Nie mniej jednak, nie zrazilam sie i siegnelam po kolejne czesci. Uwazam, ze warto dac autorce szanse. To krolowa powiesci erotycznych.

"Wszystkie odcienie pozadania".
Calosc wypadla dla mnie pretensjonalnie, melodramatycznie.

• Romans

Samantha Young Wszystkie odcienie pożądania Zobacz więcej