Ślubny Babylon

Wedding Babylon
9788376420240
literatura piękna
Magda

"Coś, co oceniasz jako absolutnie nieprzyzwoicie duże pieniądze za sukienkę, namiot, tort, trochę jedzenia, alkohol i muzykę - zaczyna sprawiać wrażenie kwoty zupełnie w porządku, kiedy dziewczyna zakłada białą suknię i ktoś wspomni o miłości." Poznaj najciemniejszą stronę najpiękniejszego dnia w życiu kobiety! Imogen Edwards-Jones namówiła do zwierzeń wieloletniego wedding plennera (Anonimowy...

Poznaj najciemniejszą stronę najpiękniejszego dnia w życiu kobiety!
Imogen Edwards-Jones namówiła do zwierzeń wieloletniego wedding plennera (Anonimowy Autor). Obnaża on całą prawdę o branży ślubnej. To, co przeczytacie, przyprawia o dreszcze!
Dowiesz się, jak nie dać się oszukać organizatorom przyjęcia, czego nie serwować swoim gościom oraz przed czym przestrzec swoją druhnę!
W jakie przesądy naprawdę wierzą panny Młode?
Dlaczego teraz organizuje się tygodnie kawalerskie?
Do czego są zdolne panny Młode gdy dopadnie je kryzys?
Nawet jeśli sama sobie jesteś wedding plannerką, w tej książce poznasz triki jakie stosują zawodowcy!
UWAGA! Wszystkie sytuacje w książce wydarzyły się naprawdę!

źródło opisu: http://pascal.pl/

źródło okładki: http://pascal.pl/

Portafortunas | 2017-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2017

beataj | 2015-10-23
Przeczytana: 23 października 2015

Cóż, chyba spodziewałam się czegoś lepszego, innego, ciekawszego.

Krystyna | 2015-03-08
Przeczytana: 02 marca 2015

Imogen Edwards-Jones jest brytyjską dziennikarką i pisarką, autorką cyklu BABYLON, który z porażającą szczerością prezentuje kulisy funkcjonowania luksusowych hoteli, linii lotniczych, branży modowej, show biznesu, szpitali ...
ŚLUBNY BABYLON to tydzień z życia firmy zajmującej się organizacją ślubów dla ludzi dysponujących na tyle dużymi pieniędzmi, że mogą wydać kilkaset tysięcy funtów na same kwiaty do dekoracji wnętrz. Klientami firmy są ludzie show biznesu, znani sportowcy, modelki... Szczerze mówiąc, nie ma tu jakichś szokujących faktów, albo robiących wrażenie wydarzeń. Firma składająca się z kilku osób, spełnia zachcianki ludzi mających duże pieniądze. W sumie, obraz dekadencji. Jakie społeczeństwo, takie elity. Szczególnie, gdy mówi się o elitach kreowanych przez tabloidy. Gdy osobistością jest dziewczyna piłkarza zarabiającego ogromną kasę, a ogłoszona przez jakieś idiotyczne pisemko okularnicą miesiąca, pupą kwartału czy biustem półrocza. Właśnie zdałam sobie sprawę, że...

bisou | 2015-01-23
Przeczytana: listopad 2014

Po książkę sięgnęłam z czystej ciekawości jak wygląda organizacja wesela od strony innej niż para młoda. Książka napisana z humorem opowiada historie różnych par, ujawnia arkana zawodu konsultanta ślubnego. Na pewno godna polecenia parom przed ślubem, ale i nie tylko. Ja ją przeczytałam już po ceremonii i naprawdę dobrze się bawiłam czytając ją.

magika78 | 2014-12-27
Przeczytana: 25 lutego 2015

Dobra książka, jak cała seria Babylon.

superheroina | 2014-09-14
Przeczytana: 14 września 2014

Kolejna część serii Babylon, tym razem na temat ślubów, a raczej ich mozolnej organizacji od A do Z, od strony konsultanta ślubnego. Książka nie szokuje tak bardzo jak "Szpital Babylon", ale i tak potrafi wprawić czytelnika w konsternację. To, ile pieniędzy pochłania ślubny biznes oraz to, jak nieraz karygodnie ludzie (nie tylko państwo młodzi, ale i ich najbliżsi) zaczynają się zachowywać w obliczu zawarcia małżeństwa, utwierdziło mnie tylko w mojej decyzji, że nigdy w życiu nie wezmę ślubu.
Ale książkę polecam, całkiem dobra, przyjemnie się czyta i trochę ciekawostek na temat ślubów od kuchni można się dowiedzieć.

Mracka | 2014-08-28
Przeczytana: 24 sierpnia 2014

Lepiej przeczytać po własnym ślubie. Kulisy organizacji uroczystości.

lisoska | 2013-11-05

Seria tych książkek co rusz mnie rozbawia do łez, ale też szokuje. Ludzkie pomysły naprawdę nie znają granic :P Polecam do poczytania na wakacjach, zwolnieniu lekarskim, bądź przed własnym weselem, choć wierzę, że u nas ludzie jeszcze takiej fazy w tej kwestii nie mają jak w UK.

Karolina | 2013-11-03
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 03 listopada 2013

Lekki, łatwy i przyjemny rozśmieszacz na jeden wieczór.

aabeinspired | 2013-07-19
Przeczytana: 19 lipca 2013

Pod względem merytoryczny - z punktu widzenia wedding plannera - bardzo dobra, zawiera opisy szczegółowych kroków planowania ślubu. Zbędne opisy niektórych sytuacji, nastawienie wedding plannerów do klientów trochę zbyt nonszalanckie.