Ślubny Babylon

Imogen Edwards-Jones Wydawnictwo: Pascal Cykl: Babylon (tom 7) literatura piękna
Wedding Babylon
Babylon (tom 7)
literatura piękna
9788376420240
Zuzanna Szwed

Pozycja którą śmiało mogę polecić wszystkim osobom szykującym się na swój "wielki dzień"👰 Książka napisana z humorem, dlatego dobrze się ją czyta. Jeśli chcesz poznać najciemniejszą stronę najpiękniejszego dnia w życiu każdej kobiety (i mężczyzny, nie zapominajmy o nich😜) to książka do łapki, aromatyczna kawa, dobre ciacho i czytamy👍
W dużym skrócie temat ślubu od...

Cóż, chyba spodziewałam się czegoś lepszego, innego, ciekawszego.

Imogen Edwards-Jones jest brytyjską dziennikarką i pisarką, autorką cyklu BABYLON, który z porażającą szczerością prezentuje kulisy funkcjonowania luksusowych hoteli, linii lotniczych, branży modowej, show biznesu, szpitali ...
ŚLUBNY BABYLON to tydzień z życia firmy zajmującej się organizacją ślubów dla ludzi dysponujących na tyle dużymi pieniędzmi, że mogą wydać kilkaset...

Po książkę sięgnęłam z czystej ciekawości jak wygląda organizacja wesela od strony innej niż para młoda. Książka napisana z humorem opowiada historie różnych par, ujawnia arkana zawodu konsultanta ślubnego. Na pewno godna polecenia parom przed ślubem, ale i nie tylko. Ja ją przeczytałam już po ceremonii i naprawdę dobrze się bawiłam czytając ją.

Dobra książka, jak cała seria Babylon.

Kolejna część serii Babylon, tym razem na temat ślubów, a raczej ich mozolnej organizacji od A do Z, od strony konsultanta ślubnego. Książka nie szokuje tak bardzo jak "Szpital Babylon", ale i tak potrafi wprawić czytelnika w konsternację. To, ile pieniędzy pochłania ślubny biznes oraz to, jak nieraz karygodnie ludzie (nie tylko państwo młodzi, ale i ich najbliżsi)...

Lepiej przeczytać po własnym ślubie. Kulisy organizacji uroczystości.

Seria tych książkek co rusz mnie rozbawia do łez, ale też szokuje. Ludzkie pomysły naprawdę nie znają granic :P Polecam do poczytania na wakacjach, zwolnieniu lekarskim, bądź przed własnym weselem, choć wierzę, że u nas ludzie jeszcze takiej fazy w tej kwestii nie mają jak w UK.

Lekki, łatwy i przyjemny rozśmieszacz na jeden wieczór.

Dyskusje

• 2013