Lubimyczytać.pl to:

złote Myśli Sp. z o.o.
poradniki
typ
papier
6.19 (80 ocen i 20 opinii)

Opis książki

Sztuka pozytywnego wpływania na mężczyznę. Wyobraź sobie swój szczęśliwy związek z mężczyzną. Wyobraź sobie sobotni poranek, gdy on przynosi śniadanie do łóżka i czule głaszcząc, budzi Cię, a zanim otworzysz oczy, mówi Ci, jak bardzo Cię kocha. Wyobraź sobie mężczyznę czułego, kochającego, pomagającego Ci we wszystkim. Wyobraź sobie, jak często Cię przytula, głaszcze, mówiąc jaką wspaniałą jesteś...

Sztuka pozytywnego wpływania na mężczyznę.

Wyobraź sobie swój szczęśliwy związek z mężczyzną. Wyobraź sobie sobotni poranek, gdy on przynosi śniadanie do łóżka i czule głaszcząc, budzi Cię, a zanim otworzysz oczy, mówi Ci, jak bardzo Cię kocha. Wyobraź sobie mężczyznę czułego, kochającego, pomagającego Ci we wszystkim. Wyobraź sobie, jak często Cię przytula, głaszcze, mówiąc jaką wspaniałą jesteś kobietą. Wyobraź sobie wreszcie wsparcie mężczyzny, miłość, wierność i swoje szczęście, o jakim zawsze marzyłaś.

A wszystko dlatego, że wiesz jak na niego pozytywnie wpływać!

Niestety, może być też inaczej....

Wyobraź sobie, że mija kilka lat od Twojego związku z mężczyzną. Masz z nim dwójkę dzieci. Wyobraź sobie agresję i niezrozumienie, które są obecne w Waszym związku niemalże każdego dnia. Wyobraź sobie późne powroty do domu Twojego męża, tylko dlatego, że nie chce przebywać z Tobą pod jednym dachem. Wyobraź sobie mężczyznę, który nie jest czuły, opiekuńczy, którego nic nie obchodzisz, który nie interesuje się dziećmi, tak jak one tego potrzebują. W końcu wyobraź sobie rozpad związku, rozwód, cierpienie Twoje, dzieci, ale także i mężczyzny, z którym jesteś związana.

Przeczytaj tę książkę, a nigdy nie spotka Cię ta druga wizja....

Inne wydania

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Tathagatha | 2012-10-11
Przeczytana: 10 października 2012

Polecam każdej kobiecie. Wydaje się, że wiemy jak postępować i rozumieć drugą połówkę - i nic bardziej mylnego.

Niby wiemy, że mężczyźni inaczej odbierają i postrzegają rzeczywistość, niż my, kobiety. Tylko w jakim stopniu zdajemy sobie sprawę jak ta 'inność' się przejawia? Lub też: czy na co dzień pamiętamy o tym? A może podświadomie postępujemy z partnerem tak, jak byśmy chciały, żeby on postępował z nami?

Nawet jeśli są kobiety świadome tych różnic, to ta książka dodaje energii by coś nowego wprowadzić do związku i częściej myśleć o tym co i jak mówimy, czy robimy.

Piotr pisze konkretnie, bez zbędnej i nudnej otoczki. Co mi się podobało: dużo przykładów, dzięki nim można było naprawdę zrozumieć o co chodzi i łatwiej wykorzystać w życiu.

Taka wiedza zawsze się przydaje, a że książkę czyta się błyskawicznie - nie widzę powodu by się z nią nie zapoznać. Płci przeciwnej również polecam. Choć głównie skupia się na psychice mężczyzn, to znajdziemy tam całą masą porównań: psychiki kobi...

Malwina | 2013-07-10
Przeczytana: 2012 rok

Przeczytałam! Nawet kilka razy :)
I zapamiętałam dużo i wciąż sobie przypominam.
Pomaga zrozumieć mężczyznę - jak głosi okładka. Żyję w zgodnym związku, ale dzięki tej książce jest on zgodny BARDZIEJ :)

Gdy się posprzeczamy - pamiętam, że "wina leży po obu stronach".

Gdy kącik oczka ucieknie mu na ułamek sekundy i zawiśnie na udzie pięknej blondynki - nie awanturuję się, pamiętam, że "mężczyzna to wzrokowiec".

Pamiętam, żeby czasem go niespodziewanie zaskoczyć, zrobić coś "prawie" spontanicznie i zaczynam tańczyć na środku pokoju w rytm ulubionej piosenki.

Pamiętam, by pomalować usta i mieć zadbane dłonie.

Och! A o ilu rzeczach pamiętam w "TYCH" sytuacjach!

No i o uśmiechach, tak, tak, tak, duuuuużo uśmiechów.

Kobietki! Polecam gorąco! Książka napisana przez mężczyznę, więc facet wie co mówi i czego faceci chcą.
A ja przeczytam ją jeszcze raz! A czemu by nie?

Batko | 2014-03-28
Przeczytana: 01 stycznia 2014

Średnie.. po pierwsze wątpie by faceci byli tak prości by istniał uniwersalny klucz, na pewno sporo w tym prawdy ale chyba książke trzeba traktować z przymrużeniem oka a nie jako skuteczny poradnik. Zero w tym psychologii - prędzej lekcja flirtu. O tak - zdecydowanie, lekka, zabawna momentami, traktowana z dystansem ejst do przejścia. Słaba opinia może też wynika z mojego osobistego stosunku do tego typu książek. Zatytułowałbym to "Jak służyć facetowi i udawać kogoś innego gdyż samiec nie pokocha nas takimi jakie jesteśmy" albo coś w charakterze "Traktuj go jak jajko i broń Boże się nie kłóć". Oj faceci.. Chyba, mimo wszystko, cenię Was wyżej.

Adam-Magia-książek | 2012-07-14

Miko­łaj­kowy prezent

Z oka­zji miko­ła­jek kupi­łem mojej dziew­czy­nie książkę „Męż­czy­zna od A do Z”. Przy­znam się moje motywy były jak naj­bar­dziej samo­lubne. Chcia­łem żeby ktoś inny wytłu­ma­czył jej, dla­czego jestem jaki jestem. Zresztą myślę, że niczym się nie róż­nię od więk­szo­ści face­tów. I muszę przy­znać, że efekt został osią­gnięty – rza­dziej na mnie krzy­czy i o mniej rze­czy się obraża, więc mogę stwier­dzić, że były to dobrze zain­we­sto­wane pie­nią­dze

Dam­ski punkt widzenia

Żeby przy­bli­żyć kobiecy punkt widze­nia na temat tej książki popro­si­łem swoją dziew­czynę żeby napi­sała, co o niej myśli po prze­czy­ta­niu. Wzbra­niała się przed tym, ale męczy­łem ją tak długo, że w końcu ule­gła i napi­sała coś takiego:

Męż­czyźni są inni niż kobiety… Każda z nas to wie, wystar­czy dowie­dzieć się na czym pole­gają te róż­nice, żeby wyko­rzy­stać je we wła­snym życiu. Ostat­nio dosta­łam od mojego chło­paka książkę „MĘŻCZYZNA OD A DO Z”...

MerLinka | 2014-01-20
Na półkach: 2014, Przeczytane

W zasadzie nie wiem jakim cudem ta książka znalazła się w moich rękach. Do poradników wszelkiej maści podchodzę dość sceptycznie, gdyż nie posiadają mojego ulubionego motywu - zaskoczenia. Tak było i tym razem. Książkę czyta się bardzo szybko, jest fajnie napisana, jednak nie ma w niej (jak dla mnie) nic odkrywczego i nic czego bym nie wiedziała wcześniej).

hienka7 | 2012-05-04
Na półkach: 2012, Przeczytane
Przeczytana: 04 maja 2012

Ameryki nie odkryłam dzięki temu poradnikowi, ale powiem tak, że warto przeczytać i zastosować niektóre zawarte tam informacje w życiu codziennym np. chwalenie partnera jest pozytywne w stosunku do obu płci zarówno facet jak i kobieta lubią być doceniani przez swoją połówkę i na pewno cementuje to związek.

Panix | 2013-11-29
Przeczytana: 31 października 2013

Witajcie! :) Książkę przeczytałam i jestem pod dużym wrażeniem. Jest tam wiele wskazówek, jak się zachowywać odpowiednio w wielu sytuacji. Bardzo przydatna książka. Teraz czytam ją po raz drugi, żeby ją dokładnie przestudiować krok w krok i zapisać najważniejsze informacje na jej temat ;) Jeśli chodzi o rodzaje mężczyzn, czyli słuchowca i wzrokowca mam przykłady takich kolegów i to jest prawdziwe wszytko, co jest tam wypisane. Jestem zadowolona :)))
Książka dostępna również w wersji pdf, audiobook i ebook po niższych cenach.

adorable | 2012-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2012

W 1993 roku John Gray wydał humorystyczny poradnik zatytułowany "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus". Tytuł tej książki przeistoczył się w często powtarzane powiedzenie, oznajmujące, iż kobiety i mężczyźni pochodzą z zupełnie innych planet, a zatem – różnią się od siebie pod wieloma względami. Faktycznie, różnimy się nie tylko pod względem fizycznym. Często na linii mężczyzna-kobieta dochodzi do wielu nieporozumień, które są tłumaczone tym, iż pochodzimy z dwóch różnych światów. Jednak, podobno "przeciwieństwa się przyciągają", więc mimo wszelkich dzielących nas różnic, zostaliśmy stworzenia w taki sposób, żebyśmy mogli uzupełniać się. Z tego względu powinniśmy dążyć do jak najlepszego zrozumienia swojej drugiej połówki, co da lepszą gwarancję na trwały i szczęśliwy związek.

"Mężczyzna od A do Z" to trzecie wydanie tego poradnika – uzupełnione i poprawione. Co ciekawe, jest napisany przez mężczyznę i skierowany do kobiet. Głównym celem autora jest pomoc płci pięknej i wyjaśnienie w...

magdalenka_120 | 2013-09-26

Książka pomocna, pozwala zobrazować sobie to, czego oczekują mężczyźni. Jednakże nie zawsze pomaga. Mojego chłopaka denerwowało wiele porad, które wykonywałam z tej książki. A niektóre rady były ogromnie pomocne. W końcu poddałam się i po pewnym czasie zrozumiałam, że najlepszym poradnikiem tego, czego ktoś oczekuje jest on sam. I żadna książka tego nie zastąpi ;)po prostu trzeba pytać, i jeszcze raz pytać ORAZ "docierać" się wzajemnie.
Czyta się ją miło, polecam ;)))

katarzynka | 2012-02-13
Przeczytana: 12 lutego 2012

Poradnik zawiera kilka cennych rad, które następnie wałkowane są przez całą książkę. Jeśli ktoś czytał podobne poradniki - tu nie znajdzie nic odkrywczego. Trochę lania wody, ale można przeczytać;)

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto