Tajemnica czasu. Jak przyciągnąć wymarzonego partnera?

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Odważni o seksie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Złote Myśli
6 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
978-83-7582-835-1
poradniki
Bob

Michelle | 2017-09-09
Przeczytana: 01 września 2017

Fajne bo krótkie i treściwe.

Ebook został napisany na zasadzie 'Sekretu' (albo podobnie), tylko tutaj ukierunkowanie jest na znalezienie partnera marzeń. Autor poleca wizualizacje, prowadzenie do tego zeszytu i zmianę swoich ewentualnych 'złych' przekonań. Tłumaczy na konkretnych przykładach 'notatek', złych i dobrych przekonań, prawidłowe wyrażanie chęci, itp.

Jeśli komuś spodobał się 'Sekret', powinien być zadowolony.

hienka7 | 2014-01-05
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 05 stycznia 2014

Krótki ebook, w którym autor pokazuje jak można za pomocą wizualizacji, relaksacji, koncentrowaniu się na celu i pozbyciu negatywnych emocji przyciągnąć do siebie wymarzonego partnera. Informacje te z powodzeniem można wykorzystać do osiągnięcia innego celu życiowego. Najważniejsze są nasze myśli, które mają potęgę kreacji rzeczywistości.
Książka dla wierzących w prawo przyciągania - chociaż inni też mogą spróbować wykorzystać rady autora jeśli są w stanie uwierzyć, że ich myśli mają moc sprawczą.