Zgłosuj na książki roku 2017

Strzały na rozstajnych drogach

Seria: Seria z Jamnikiem
Wydawnictwo: Czytelnik
Ewela_sa

"Inżynier Kowalski zakochuje się w pięknej Barbarze Jerzmanowskiej, ta odwzajemnia uczucia. Gdy dowiaduje się o tym jej mąż, to, mimo że chce rozwodu, wcale nie jest załamany. Co więcej, willę i samochód chce zostawić żonie. Jemu wystarczy tylko trochę pieniędzy na dobry start – a że ostatnie inwestycje były nietrafione, to pieniądze trzeba było po prostu ukraść. Jerzmanowski już nawet miał plan, jak je zdobyć – napad na samochód przewożący wypłatę do jednej z fabryk".

Wydanie pierwsze, nakład 60280 egzemplarzy.

źródło opisu: Czytelnik, 1970

źródło okładki: Zdjęcie autorskie.

ZygmuntMolibden | 2016-04-23
michaltrudny | 2015-12-30